Stal Rzeszów - Hutnik Kraków, 28 maja (piątek), godz. 19:44

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pt maja 28, 2021 10:18 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:To jest coś niesamowitego co ta drużyna zrobiła w tej rundzie 💪
Wielkie, wielkie gratulalcje dla całej Ekipy HKS !!! Jesteśmy z Was dumni.
Panowie, wszyscy zostajecie, a Trener gra tym razem o awans. W nagrodę 👍


Szkoda tylko że końcowe mecze można było oglądać z trybun

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt maja 28, 2021 10:24 pm

Qlawy pisze:
Fan Club Kościuszkowskie pisze:To jest coś niesamowitego co ta drużyna zrobiła w tej rundzie 💪
Wielkie, wielkie gratulalcje dla całej Ekipy HKS !!! Jesteśmy z Was dumni.
Panowie, wszyscy zostajecie, a Trener gra tym razem o awans. W nagrodę 👍


Szkoda tylko że końcowe mecze można było oglądać z trybun

A może dzięki temu (oprócz wyników) jest taka euforia.

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » pt maja 28, 2021 10:34 pm

To co sie stało w tej rundzie to jest niesamowite , utrzymanie dedykuje mojemu ojcu ,który 30 lat temu zabrał mnie na mecz i był z Hutnikiem do konca
Tomek83

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pt maja 28, 2021 10:35 pm

Prawda jest taka. Niech ktoś tu pierwszy napiszę że po tak fatalnej rundzie jesiennej będziemy na kolejkę przed końcem rundy 10 punktów przewagi nad strefą spadkową.

Każdy w nas wierzył w utrzymanie ale w takim stylu?

Proponuję urywki z rundy wiosennej zmontować na płycie CD i sprzedawać jako pamiątka po FENOMENALNEJ rundzie.
Będzie miała takie samo branie jak kasety z pucharu UEFA.

Co można zarzucić że co nie wyszło? Gol w Bytovii na remis mecz z Lechem i Olimpia u siebie - na całą rundę?

Brawo Panowie Brawo trener Brawo wszyscy co dołożyli do tego cegiełkę.
Ta runda pokazała że można - a sadze ze będzie jeszcze duzo lepiej

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt maja 28, 2021 10:39 pm

Qlawy pisze:Prawda jest taka. Niech ktoś tu pierwszy napiszę że po tak fatalnej rundzie jesiennej będziemy na kolejkę przed końcem rundy 10 punktów przewagi nad strefą spadkową.

Każdy w nas wierzył w utrzymanie ale w takim stylu?

Proponuję urywki z rundy wiosennej zmontować na płycie CD i sprzedawać jako pamiątka po FENOMENALNEJ rundzie.
Będzie miała takie samo branie jak kasety z pucharu UEFA.

Co można zarzucić że co nie wyszło? Gol w Bytovii na remis mecz z Lechem i Olimpia u siebie - na całą rundę?

Brawo Panowie Brawo trener Brawo wszyscy co dołożyli do tego cegiełkę.
Ta runda pokazała że można - a sadze ze będzie jeszcze duzo lepiej

Ja bym nie zarzucał nic, ta drużyna uczyła się grać z meczu na mecz, popatrz chociaż na ilość karnych, ilość zablokowanych dośrodkowań itd. Błędy muszą być, bo inaczej się nie nauczysz.
11 lat temu zakładaliśmy Nowy Hutnik - dla takich chwil się żyje.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pt maja 28, 2021 10:41 pm

Piotrek pisze:
Qlawy pisze:Prawda jest taka. Niech ktoś tu pierwszy napiszę że po tak fatalnej rundzie jesiennej będziemy na kolejkę przed końcem rundy 10 punktów przewagi nad strefą spadkową.

Każdy w nas wierzył w utrzymanie ale w takim stylu?

Proponuję urywki z rundy wiosennej zmontować na płycie CD i sprzedawać jako pamiątka po FENOMENALNEJ rundzie.
Będzie miała takie samo branie jak kasety z pucharu UEFA.

Co można zarzucić że co nie wyszło? Gol w Bytovii na remis mecz z Lechem i Olimpia u siebie - na całą rundę?

Brawo Panowie Brawo trener Brawo wszyscy co dołożyli do tego cegiełkę.
Ta runda pokazała że można - a sadze ze będzie jeszcze duzo lepiej

Ja bym nie zarzucał nic, ta drużyna uczyła się grać z meczu na mecz, popatrz chociaż na ilość karnych, ilość zablokowanych dośrodkowań itd. Błędy muszą być, bo inaczej się nie nauczysz.
11 lat temu zakładaliśmy Nowy Hutnik - dla takich chwil się żyje.


Ja się nie rzucam. To było takie na siłę szukanie dziury w całym

KORPIK
Posty: 176
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 3:55 pm

Hutnicy w Rzeszowie !!!!

Postautor: KORPIK » sob maja 29, 2021 12:19 am

Dziękując piłkarzom i kibicom za taki dziwny sezon. Cieszę się wielce, że będę na zakończeniu tego sezonu na 2 połowie meczu z Ostródą (przyjeżdzam z pracy i mam wejściówkę).Dajecie nadzieję i szczęście, że ten region Krakowa, gdzie mój dziadek stawił wielki piec, nie jest dla wszystkich obojętny. Nowa Huta żyje, cieszy i sport będzie ją podciągał do samych wysokości. Po tylu, tylu latach w końcu zaczęło się wyjście na wyższe cele. Po odbudowie sekcji bokserskiej ( najlepszej w Polsce) tak samo będzie z innymi sekcjami. GRATULACJE, WINSZOWANIA i WSZYSTKIEGO CO BĘDZIE WAM POTRZEBNE DO AWANSU W PRZYSZŁYM SEZONIE O OCZKO DALEJ !!!! BYŁ, BĘDZIE, JEST !!!!! NASZ , HKS !!!!! :D

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » sob maja 29, 2021 12:24 am

Tomek83 pisze:To co sie stało w tej rundzie to jest niesamowite , utrzymanie dedykuje mojemu ojcu ,który 30 lat temu zabrał mnie na mecz i był z Hutnikiem do konca


Cześć pamięci Twojego Taty!
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

KORPIK
Posty: 176
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 3:55 pm

Hutnicy w Rzeszowie !!!!

Postautor: KORPIK » sob maja 29, 2021 12:38 am

Nie mogę o tej porze nie dodać podsumowania tej rundy:
18 spotkań, 9 wygranych - 5 remisów - 4 porażki, 32 pkt zdobyte, bramki 25-17. Wygrywamy tę wiosnę jako najlepsza ekipa i szkoda tej fatalnej jesieni. Jeśli to będziemy kontynuować w przyszłym sezonie, to o co gramy ??? O awans do 1 ligi i to bez żadnych baraży !!! Jest wielka moc w tym zespole !!!!
Ostatnio zmieniony sob maja 29, 2021 7:30 am przez KORPIK, łącznie zmieniany 1 raz.

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » sob maja 29, 2021 12:57 am

Kapitalny mecz w naszym wykonaniu, brawo piłkarze brawo trenerze brawo MY!! Takiej gry i formy życzył bym sobie w Nowym sezonie :). Gdyby nie ta porażka z Kaliszem mielibyśmy 11meczow bez porażki ;). Jak patrzę tak na formę,na livesports to ostatnie i ostatnie 10meczy to jesteśmy najlepsi w lidze. Wiem ze celem było utrzymanie ale jest lekki niedosyt że tak późno się przebudzilismy ;) ale następny sezon czuje Awans. Pzdr. .... https://youtu.be/nElG3fp2q_o (bramki z meczu)

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » sob maja 29, 2021 8:54 am

https://www.youtube.com/watch?v=9-HTxTlUs98 konfa SzSZ po meczu. Nawet się wzruszył :)

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 567
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » sob maja 29, 2021 10:34 am

https://www.youtube.com/watch?v=-TMys6o-tcU

https://www.youtube.com/watch?v=iinMsNb-qYk

Ale Oni są odrealnieni :lol:

"Dominowalismy,mieliśmy piłkę,bardzo ładnie graliśmy,nasza postawa była bardzo dobra,każdy kto oglądał ten mecz stwierdzi że byliśmy lepsi...itd" :lol:

[/list]

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob maja 29, 2021 10:56 am

FenRiR pisze:https://www.youtube.com/watch?v=-TMys6o-tcU

https://www.youtube.com/watch?v=iinMsNb-qYk

Ale Oni są odrealnieni :lol:

"Dominowalismy,mieliśmy piłkę,bardzo ładnie graliśmy,nasza postawa była bardzo dobra,każdy kto oglądał ten mecz stwierdzi że byliśmy lepsi...itd" :lol:

[/list]

Wygraliśmy z najlepszą drużyną świata!!!! hahahah

Awatar użytkownika
SopL
Posty: 323
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 7:23 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: SopL » sob maja 29, 2021 11:58 am

Jeżeli po przegranym meczu usłyszałbym trenera i zawodników, że ich gra była świetna. I w ogóle wszystko było zajebiste to bym się lekko mówiąc wkurwił. Pycha kroczy przed upadkiem.

Nie sztuka posiadać piłkę, jak z tego niewiele wynika.
Tutaj brawa dla SzSz za plan na umiejętna neutralizację atutów. I dla zawodników za jego realizację. Podobnie wyglądało to z Suwałkami i Chojnicami.
Biało-Błekitno-Niebieskie - te barwy mówia WSZYSTKO...

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob maja 29, 2021 1:08 pm

Przyłączając się do ogólnych gratulacji kilka słów z innej beczki

Trybunka główna niczego sobie, widoczność zajebista chociaż kilka miejsc słabszych bo zamiast części boiska widać słupy podtrzymujące dach. Catering całkiem niezły, kiełbaski piwko itd

Człowiek spoglądając na drugą stronę nawet może wpaść w zadumę iż siedział tam bodajże w 89 roku jak przy awansie do 1ligii wtopilismy bodajże 2-0

Nasz doping na głównej praktycznie niesłyszalny, bo Stał darła ryj całkiem konkretnie. Kibolsko wygląda to u nich zacnie, rzeczywiście Resovia może mieć z nimi ciężko w mieście chociaż zawsze miałem wrażenie iż jednak w Rzeszowie są druga siła

Zajebisty prowadzący doping, prawie jak Dufio. Fajny ma gość styl, szacunek do sektora, jak im coś dobrze wychodzi to gostek jara się jak kucharz wydający najlepsze potrawy. Do tego te biało niebieskie barwy są dla nas naturalne.

Geberalnie zajebisty meczyk