Hutnik Kraków - Sokół Ostróda 23.04.2022 g. 16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 3013
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Hutnik Kraków - Sokół Ostróda 23.04.2022 g. 16:00

Postautor: bn » pt kwie 22, 2022 12:26 pm

Mecz z prawdopodobnie najambitniejszym zespołem. Zwycięstwo nie jest przesądzone. Mama nadzieję że drużyna będzie walczyć walecznie o każdą piłkę...

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt kwie 22, 2022 12:37 pm

Historyczny bilans z Sokołem mamy teraz taki jak z poprzednim meczem z Kaliszem, więc...

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pt kwie 22, 2022 8:24 pm

Podchodzimy do tego meczu z tym samym trenerem, rany boskie. Każdy wynik możliwy w takim razie. Dwa ostatnie mecze u siebie wygrane. Może uda się wygrać kolejne. Ciężko o jakieś zmiany w składzie, skoro rezerwa ... nic nie wnosi. Może jedynie postawić na Łapczyńskiego od początku.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt kwie 22, 2022 9:19 pm

Z szalikiem na mecz z Sokołem za darmo:

https://nh2010.pl/z-szalikiem-na-mecz-za-darmo-916-46

Krzysiek
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 24, 2020 10:27 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: Krzysiek » sob kwie 23, 2022 3:40 pm

A ktoś wie dlaczego karnetowcy mieli zgłaszać się na maila? Przeczytałem dzisiaj na stronie, napisałem maila, ale chyba za późno.
Huta była wolnym miastem. Huta wolna będzie zawsze!

pawcio
Posty: 306
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » sob kwie 23, 2022 4:34 pm

Pewnie chodzi o te wejścia za darmo z szalikami. Pewnie dla Karnetowcow będzie jakiś zwrot albo rekompensata

Krzysiek
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 24, 2020 10:27 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: Krzysiek » sob kwie 23, 2022 4:40 pm

Przyszedłem z szalikiem. Syn wziął, ale i tak mu bilet kupiłem. Kasa dla klubu!
Huta była wolnym miastem. Huta wolna będzie zawsze!

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob kwie 23, 2022 6:07 pm

Wielki hit rundy za nami. Zwycięstwo, wymęczone ale jest. Przy okazji spuszczamy Ostródę ligę niżej. W pierwszej połowie, bardzo dużo nie dokładności. Komentator dobrze powiedział, że dostosowaliśmy się do poziomu Sokoła. Statystyki w strzałach: 21:8. Być może dzięki nam, w 11-ce kolejki będzie bramkarz z Ostródy.

Strzały na bramkę w dzisiejszym meczu - tragedia. Każdy jeden dzisiaj chciał wykopać wyżej niż obramowanie bramki. W drugiej połowy poziom wyżej i udało się przekopać nawet siatkę łapiącą piłki.

Elorhan najsłabszy na boisku, a grał ... 25 minut. Nie dokładne podanie, albo strata - nie mówiąc już o strzele na bramkę.

Ładna bramka z wolnego. Nie wiem czy Święty chciał strzelać czy dośrodkowywać, raczej to drugie ale bramka padła.

A za tydzień, mecz z liderem który będzie chciał przyklepać awans...

bn
Posty: 3013
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob kwie 23, 2022 6:10 pm

Jeden z najsłabszych meczy, w którym uratowała nas klasa kapitana Świątka i szczęście, dzięki któremu przedłużyliśmy nadzieję i uniknęli kompromitacji. Dobre i to.

Piotrek
Posty: 2981
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob kwie 23, 2022 6:22 pm

Alex pisze:
Ładna bramka z wolnego. Nie wiem czy Święty chciał strzelać czy dośrodkowywać, raczej to drugie ale bramka padła.

A za tydzień, mecz z liderem który będzie chciał przyklepać awans...

Strzelał na bramkę, aż nie dowierzałem że takie mocne kopnięcie ma.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob kwie 23, 2022 6:42 pm

Alex pisze:Wielki hit rundy za nami. Zwycięstwo, wymęczone ale jest. Przy okazji spuszczamy Ostródę ligę niżej. W pierwszej połowie, bardzo dużo nie dokładności. Komentator dobrze powiedział, że dostosowaliśmy się do poziomu Sokoła. Statystyki w strzałach: 21:8. Być może dzięki nam, w 11-ce kolejki będzie bramkarz z Ostródy.

Strzały na bramkę w dzisiejszym meczu - tragedia. Każdy jeden dzisiaj chciał wykopać wyżej niż obramowanie bramki. W drugiej połowy poziom wyżej i udało się przekopać nawet siatkę łapiącą piłki.

Elorhan najsłabszy na boisku, a grał ... 25 minut. Nie dokładne podanie, albo strata - nie mówiąc już o strzele na bramkę.

Ładna bramka z wolnego. Nie wiem czy Święty chciał strzelać czy dośrodkowywać, raczej to drugie ale bramka padła.

A za tydzień, mecz z liderem który będzie chciał przyklepać awans...


Piłka po strzale świętego poszła jeszcze po jakiejś głowie. Nie było widać czy naszego czy obrońcy.

Mecz ze Stala już w środę nie za tydzień.
Stal ma walkowera za Bełchatów jeszcze więc chyba jak dziś Ruch nie wygra będzie awans.

5 meczy 5 punktów niby jest do zrobienia.
Ale realnie w 3 meczach można coś ugrać

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob kwie 23, 2022 6:52 pm

Qlawy pisze:
Piłka po strzale świętego poszła jeszcze po jakiejś głowie. Nie było widać czy naszego czy obrońcy.

5 meczy 5 punktów niby jest do zrobienia.
Ale realnie w 3 meczach można coś ugrać


Nikt nie dotknął piłki

Żeby się utrzymać trzeba mieć punkt więcej niż Śląsk, a Śląsk w5 meczach cos zdobedzie

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob kwie 23, 2022 7:08 pm

ksh72 pisze:
Qlawy pisze:
Piłka po strzale świętego poszła jeszcze po jakiejś głowie. Nie było widać czy naszego czy obrońcy.

5 meczy 5 punktów niby jest do zrobienia.
Ale realnie w 3 meczach można coś ugrać


Nikt nie dotknął piłki

Żeby się utrzymać trzeba mieć punkt więcej niż Śląsk, a Śląsk w5 meczach cos zdobedzie


Może masz rację. Mi się wydawało z wysokości pola karnego z boku że ktoś dotknął. Ale to nie ważne.
9 punktów będzie za mało. Trzeba ograć stal lub ruch u nich i też może to nie wystarczyć

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob kwie 23, 2022 7:14 pm

Może zaśpiewamy w Rzeszowie tak jak Stal u nas kiedyś
Dajcie nam wygrać Zks dajcie nam wygrać ,🥲
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

GrzesiekNH!
Posty: 115
Rejestracja: pt lis 14, 2008 3:10 pm

Postautor: GrzesiekNH! » sob kwie 23, 2022 7:44 pm

Qlawy pisze:
ksh72 pisze:
Qlawy pisze:
Piłka po strzale świętego poszła jeszcze po jakiejś głowie. Nie było widać czy naszego czy obrońcy.

5 meczy 5 punktów niby jest do zrobienia.
Ale realnie w 3 meczach można coś ugrać


Nikt nie dotknął piłki

Żeby się utrzymać trzeba mieć punkt więcej niż Śląsk, a Śląsk w5 meczach cos zdobedzie


Może masz rację. Mi się wydawało z wysokości pola karnego z boku że ktoś dotknął. Ale to nie ważne.
9 punktów będzie za mało. Trzeba ograć stal lub ruch u nich i też może to nie wystarczyć


Dobrze Ci się wydaje, był delikatny kontakt z głową piłkarza Sokoła. W zasadzie to mało istotne, cieszy zdobycz kompletu punktów w tym meczu.