Hutnik Kraków-Sokół Ostróda 5.06.2021 godz 16:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Hutnik Kraków-Sokół Ostróda 5.06.2021 godz 16:30

Postautor: dUfio » pn maja 31, 2021 9:07 pm

Z wywiadu z prezesem w Krakowskiej:


Pozostał wam w tym sezonie tylko jeden mecz, w sobotę z Sokołem Ostróda. Możecie wpuścić na trybuny już 50 procent publiczności - no i rzeczywiście wpuścicie tych około ośmiuset kibiców?

Tak, oczywiście. Zastanawiamy się właśnie, w jakiej formule to zrobić. Chcemy zapełnić wszystkie możliwe w tej sytuacji miejsca. Mam nadzieję, że kibice dopiszą i chociaż na ten ostatni mecz w większej liczbie dotrą na nasz stadion. Wiadomo, że od dwóch meczów już mamy kibiców, natomiast jest to tylko niewielki ułamek możliwości naszego niewielkiego stadionu. Będziemy chcieli wpuścić tę większą liczbę kibiców i myślę, że lada chwila podamy do publicznej wiadomości, na jakich warunkach. Do tej pory sprzedawaliśmy karnety. Obejmowały trzy mecze, natomiast ciężko byłoby sprzedać karnet na jeden mecz...

To jasne. Kwestią do ustalenia pozostaje tylko cena biletu na ten mecz.



Rozmawiamy z kibicami na ten temat, żeby było to dla wszystkich do przyjęcia. Mam nadzieję, że wypracujemy jakieś fajne rozwiązanie.




Ostatnio zmieniony wt cze 01, 2021 6:27 pm przez dUfio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pn maja 31, 2021 9:10 pm

Będzie 33 zł i nie musicie już z kibicami rozmawiać.
Przecie nie może być inaczej, jak karnet był za stówkę.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 31, 2021 9:16 pm

markow pisze:Będzie 33 zł i nie musicie już z kibicami rozmawiać.
Przecie nie może być inaczej, jak karnet był za stówkę.



Dlaczego? Kto powiedział ze kazdy mecz musi byc wyceniany tak samo? Mecz z Motorem czy Chojniczanką to inny ciężar gatunkowy niż o pietruszkę z Ostródą. O mniejszej pojemności obiektu nie mówiąc.Wiele klubu stosuje większe ceny na ważniejsze mecze to nic nadzwyczajnego. Wg mnie na taką Ostróde cena 20 zl to max

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pn maja 31, 2021 9:23 pm

dUfio pisze:
markow pisze:Będzie 33 zł i nie musicie już z kibicami rozmawiać.
Przecie nie może być inaczej, jak karnet był za stówkę.



Dlaczego? Kto powiedział ze kazdy mecz musi byc wyceniany tak samo? Mecz z Motorem czy Chojniczanką to inny ciężar gatunkowy niż o pietruszkę z Ostródą. O mniejszej pojemności obiektu nie mówiąc.Wiele klubu stosuje większe ceny na ważniejsze mecze to nic nadzwyczajnego. Wg mnie na taką Ostróde cena 20 zl to max

Bo to mecz pożegnalny w sezonie, trzeba podziękować piłkarzom za uratowanie II ligii, ludzie są zgłodnieni piłki, biletów jest tyle co karnetów, zapłacą, czemu torpedujesz pomysły klubu. Bilety za 35 zł to dobry pomysł.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

giovanni
Posty: 364
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » pn maja 31, 2021 9:35 pm

Niech będą po 20 zł. a kto ma chęć wpłaci do klubu więcej od siebie. Teraz na facebooku jest akcja z premią dla piłkarzy czy może kupić jakiś gadżet lub po prostu wpłacić na konto.
- Hutnik NOWA HUTA -

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 31, 2021 9:38 pm

markow pisze:
dUfio pisze:
markow pisze:Będzie 33 zł i nie musicie już z kibicami rozmawiać.
Przecie nie może być inaczej, jak karnet był za stówkę.



Dlaczego? Kto powiedział ze kazdy mecz musi byc wyceniany tak samo? Mecz z Motorem czy Chojniczanką to inny ciężar gatunkowy niż o pietruszkę z Ostródą. O mniejszej pojemności obiektu nie mówiąc.Wiele klubu stosuje większe ceny na ważniejsze mecze to nic nadzwyczajnego. Wg mnie na taką Ostróde cena 20 zl to max

Bo to mecz pożegnalny w sezonie, trzeba podziękować piłkarzom za uratowanie II ligii, ludzie są zgłodnieni piłki, biletów jest tyle co karnetów, zapłacą, czemu torpedujesz pomysły klubu. Bilety za 35 zł to dobry pomysł.


Jakie pomysły klubu torpeduje skoro żadnego info na temat biletów jeszcze nie ma. Dyskusja jak każda inna, a decyzję i tak podejmie Zarząd i trzeba będzie ją uszanować. Najważniejsze, żeby stadion na Ostróde byl pełny (w dostępnym limicie). Ps. Szkoda ze nie udało się sprzedawać biletów na niewykorzystane miejsca karnetów na Chojnice, bo choć sporo osób bylo "na okaziciela" to i tak ze 100 osób by jeszcze weszlo, oczywiście domyślam się że nie było to łatwe logistycznie, no ale szkoda i tak

wojo77
Posty: 1062
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn maja 31, 2021 9:41 pm

Jest długi weekend więc z frekwencją może być różnie dlatego z cenami biletów bym nie szarżował
ps. Sam wyjeżdżam i znam co najmniej dwie osoby również mające karnet ktorych nie będzie, czy byłaby opcja aby osoby których karnet przepadnie złożyły oświadczenie drogą elektroniczną, że zwalniają miejsce na stadionie, zawsze to jakiś dodatkowy grosz dla klubu + zwiększenie frekwencji 🤔
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2021 10:43 pm przez wojo77, łącznie zmieniany 2 razy.

Fan Hutnika
Posty: 1524
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn maja 31, 2021 9:55 pm

giovanni pisze:Niech będą po 20 zł. a kto ma chęć wpłaci do klubu więcej od siebie. Teraz na facebooku jest akcja z premią dla piłkarzy czy może kupić jakiś gadżet lub po prostu wpłacić na konto.


no ale za dużo chętnych to nie widać
na zrzute z Motorem było chetnych masa
no nic czas pokaze
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 31, 2021 10:11 pm

Fan Hutnika pisze:
giovanni pisze:Niech będą po 20 zł. a kto ma chęć wpłaci do klubu więcej od siebie. Teraz na facebooku jest akcja z premią dla piłkarzy czy może kupić jakiś gadżet lub po prostu wpłacić na konto.


no ale za dużo chętnych to nie widać
na zrzute z Motorem było chetnych masa
no nic czas pokaze


Moze masz malo HKS-ów w znajomych, bo u mnie cała tablica tą odezwą zasypana

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn maja 31, 2021 11:29 pm

Prawda jest taka kto chciał to kupił karnet za 100.
Teraz na Ostróde za 35 zl będzie ciężko znaleźć chętnych.

Prawda jest taka że jest 400-500 kibiców którzy przyjadą na każdy mecz nawet za wyższą stawkę - ciągle tych samych.
A resztę trzeba zachęcać albo przeciwnikiem albo nagłośnieniem meczu.
Lepiej sprzedać 400 biletów po 20 zł niż np 150 po 35

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pn maja 31, 2021 11:43 pm

Qlawy pisze:Prawda jest taka kto chciał to kupił karnet za 100.
Teraz na Ostróde za 35 zl będzie ciężko znaleźć chętnych.

Prawda jest taka że jest 400-500 kibiców którzy przyjadą na każdy mecz nawet za wyższą stawkę - ciągle tych samych.
A resztę trzeba zachęcać albo przeciwnikiem albo nagłośnieniem meczu.
Lepiej sprzedać 400 biletów po 20 zł niż np 150 po 35


Swieta prawda.

HAMAS
Posty: 1571
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » wt cze 01, 2021 9:33 am

20 zł na III poziom to też dużo.
Były po 12 zł i chętnych za wielu nie było.

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt cze 01, 2021 10:49 am

Dokładnie, moim zdaniem zaporowa cena biletu - a taką będzie już 20 złotych - nie przyczyni się do frekwencji na stadionie na takim meczu. Przecież 800 to u nas od święta było i nie ma co czarować, że nagle wszyscy się rzucą, już mecz z Chojniczanka pokazał, że nie jest tak kolorowo. Rozumiem chęć zarobienia kasy, ale nasz marketing aż od tego ostatnio trzeszczy i ja osobiście mam już duży przesyt tych zbiórek/zrzutek i innych rzeczy.
Może pomyśleć w końcu o najmłodszych kibicach, którzy chcieliby ryja podrzeć na meczu, ale wydatek 100 na karnet, 80 zł za wyjazd, czy 20 za ostatni mecz to cały czas jednak dużo?

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt cze 01, 2021 11:11 am

JOK_NH pisze:Dokładnie, moim zdaniem zaporowa cena biletu - a taką będzie już 20 złotych - nie przyczyni się do frekwencji na stadionie na takim meczu. Przecież 800 to u nas od święta było i nie ma co czarować, że nagle wszyscy się rzucą, już mecz z Chojniczanka pokazał, że nie jest tak kolorowo. Rozumiem chęć zarobienia kasy, ale nasz marketing aż od tego ostatnio trzeszczy i ja osobiście mam już duży przesyt tych zbiórek/zrzutek i innych rzeczy.
Może pomyśleć w końcu o najmłodszych kibicach, którzy chcieliby ryja podrzeć na meczu, ale wydatek 100 na karnet, 80 zł za wyjazd, czy 20 za ostatni mecz to cały czas jednak dużo?


Dobrze gadasz, ale nasz marketing w tej kwestii leży - pokażę Ci konkretny przykład - w maju była akcja w całym Krakowie dla przedszkoli i szkół - Rowerowy Maj, gdzie dzieci za to że przyjeżdżały do szkoły lub przedszkola na rowerach/hulajnogach, mogły wygrać nagrody, gadżety.
Wśród nagród były drobne upominki od Wisły i Cracovii, od nas niestety nie było. https://rowerowymaj.eu/krakow/#city-awards
To tylko jedna z akcji, w której można byłoby uczestniczyć. Niestety jeśli nie będziemy uczestniczyć w podobnych akcjach, młodych kibiców u nas nie uświadczymy, i jeśli uda się przekroczyć 1000 osób na mecz, to będzie sukces.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt cze 01, 2021 11:15 am

markow pisze:
JOK_NH pisze:Dokładnie, moim zdaniem zaporowa cena biletu - a taką będzie już 20 złotych - nie przyczyni się do frekwencji na stadionie na takim meczu. Przecież 800 to u nas od święta było i nie ma co czarować, że nagle wszyscy się rzucą, już mecz z Chojniczanka pokazał, że nie jest tak kolorowo. Rozumiem chęć zarobienia kasy, ale nasz marketing aż od tego ostatnio trzeszczy i ja osobiście mam już duży przesyt tych zbiórek/zrzutek i innych rzeczy.
Może pomyśleć w końcu o najmłodszych kibicach, którzy chcieliby ryja podrzeć na meczu, ale wydatek 100 na karnet, 80 zł za wyjazd, czy 20 za ostatni mecz to cały czas jednak dużo?


Dobrze gadasz, ale nasz marketing w tej kwestii leży - pokażę Ci konkretny przykład - w maju była akcja w całym Krakowie dla przedszkoli i szkół - Rowerowy Maj, gdzie dzieci za to że przyjeżdżały do szkoły lub przedszkola na rowerach/hulajnogach, mogły wygrać nagrody, gadżety.
Wśród nagród były drobne upominki od Wisły i Cracovii, od nas niestety nie było. https://rowerowymaj.eu/krakow/#city-awards
To tylko jedna z akcji, w której można byłoby uczestniczyć. Niestety jeśli nie będziemy uczestniczyć w podobnych akcjach, młodych kibiców u nas nie uświadczymy, i jeśli uda się przekroczyć 1000 osób na mecz, to będzie sukces.


z marketingiem na Hutniku nie mam nic wspólnego od czasów PD (czyli przedpotopowych), ale sądzę, że nic się nie stanie jeśli Ty czy ktokolwiek inny podeśle w przyszłości tego typu pomysły z małym wyprzedzeniem a nie po. Ku chwale!
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata