Hutnik Kraków-Sokół Ostróda 5.06.2021 godz 16:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt cze 01, 2021 11:17 am

Wyzsze ceny biletów można zrozumieć w przypadku hitowych meczów o skrajnie niskich limitów (Katowice 250 na Garbarni, Motor 415 u nas).
Natomiast jeśli udostępniona pojemność stadionu będzie od nowego sezonu od 800 w górę to imho niezbędne jest wprowadzenie tez biletów ulgowych (dla osób poniżej 18 roku życia).
mecze typu Znicz Pruszków, Radunia Stężyca czy Pogoń Grodzisk Mazowiecki raczej przyciągną bezwarunkowo kompletu tak po prostu
Oczywiście rozumiem ze klub musi zarabiać, może warto pomyśleć o wycisnieciu więcej z dnia meczowego (gadżety itd). To wszystko Oczywiście pod warunkiem normalnego limtu (a na teraz taki to u nas 800)

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt cze 01, 2021 11:26 am

mr.Vitaminka pisze:
markow pisze:
JOK_NH pisze:Dokładnie, moim zdaniem zaporowa cena biletu - a taką będzie już 20 złotych - nie przyczyni się do frekwencji na stadionie na takim meczu. Przecież 800 to u nas od święta było i nie ma co czarować, że nagle wszyscy się rzucą, już mecz z Chojniczanka pokazał, że nie jest tak kolorowo. Rozumiem chęć zarobienia kasy, ale nasz marketing aż od tego ostatnio trzeszczy i ja osobiście mam już duży przesyt tych zbiórek/zrzutek i innych rzeczy.
Może pomyśleć w końcu o najmłodszych kibicach, którzy chcieliby ryja podrzeć na meczu, ale wydatek 100 na karnet, 80 zł za wyjazd, czy 20 za ostatni mecz to cały czas jednak dużo?


Dobrze gadasz, ale nasz marketing w tej kwestii leży - pokażę Ci konkretny przykład - w maju była akcja w całym Krakowie dla przedszkoli i szkół - Rowerowy Maj, gdzie dzieci za to że przyjeżdżały do szkoły lub przedszkola na rowerach/hulajnogach, mogły wygrać nagrody, gadżety.
Wśród nagród były drobne upominki od Wisły i Cracovii, od nas niestety nie było. https://rowerowymaj.eu/krakow/#city-awards
To tylko jedna z akcji, w której można byłoby uczestniczyć. Niestety jeśli nie będziemy uczestniczyć w podobnych akcjach, młodych kibiców u nas nie uświadczymy, i jeśli uda się przekroczyć 1000 osób na mecz, to będzie sukces.


z marketingiem na Hutniku nie mam nic wspólnego od czasów PD (czyli przedpotopowych), ale sądzę, że nic się nie stanie jeśli Ty czy ktokolwiek inny podeśle w przyszłości tego typu pomysły z małym wyprzedzeniem a nie po. Ku chwale!


A to co w takim razie robią te osoby w klubie, internetu nie mają, nie wiedzą jakie akcje są organizowane przez miasto lub samorząd?
Jak byłem młodszy, tak jak piszesz, za czasów PD się robiło takie rzeczy, teraz niech robią Ci, co za to biorą kasę z klubu.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt cze 01, 2021 12:23 pm

markow pisze:
mr.Vitaminka pisze:
markow pisze:
JOK_NH pisze:Dokładnie, moim zdaniem zaporowa cena biletu - a taką będzie już 20 złotych - nie przyczyni się do frekwencji na stadionie na takim meczu. Przecież 800 to u nas od święta było i nie ma co czarować, że nagle wszyscy się rzucą, już mecz z Chojniczanka pokazał, że nie jest tak kolorowo. Rozumiem chęć zarobienia kasy, ale nasz marketing aż od tego ostatnio trzeszczy i ja osobiście mam już duży przesyt tych zbiórek/zrzutek i innych rzeczy.
Może pomyśleć w końcu o najmłodszych kibicach, którzy chcieliby ryja podrzeć na meczu, ale wydatek 100 na karnet, 80 zł za wyjazd, czy 20 za ostatni mecz to cały czas jednak dużo?


Dobrze gadasz, ale nasz marketing w tej kwestii leży - pokażę Ci konkretny przykład - w maju była akcja w całym Krakowie dla przedszkoli i szkół - Rowerowy Maj, gdzie dzieci za to że przyjeżdżały do szkoły lub przedszkola na rowerach/hulajnogach, mogły wygrać nagrody, gadżety.
Wśród nagród były drobne upominki od Wisły i Cracovii, od nas niestety nie było. https://rowerowymaj.eu/krakow/#city-awards
To tylko jedna z akcji, w której można byłoby uczestniczyć. Niestety jeśli nie będziemy uczestniczyć w podobnych akcjach, młodych kibiców u nas nie uświadczymy, i jeśli uda się przekroczyć 1000 osób na mecz, to będzie sukces.


z marketingiem na Hutniku nie mam nic wspólnego od czasów PD (czyli przedpotopowych), ale sądzę, że nic się nie stanie jeśli Ty czy ktokolwiek inny podeśle w przyszłości tego typu pomysły z małym wyprzedzeniem a nie po. Ku chwale!


A to co w takim razie robią te osoby w klubie, internetu nie mają, nie wiedzą jakie akcje są organizowane przez miasto lub samorząd?
Jak byłem młodszy, tak jak piszesz, za czasów PD się robiło takie rzeczy, teraz niech robią Ci, co za to biorą kasę z klubu.


masz rację. Z tym, że mnie osobiście korona z głowy nie spada i niekiedy (żeby nie było: b. rzadko) przesyłam pomysły na priv, ale to tylko mój wybór, do którego, jednakże, zachęcam też innych.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt cze 01, 2021 6:26 pm

Na 90minut.pl pojawiła się zmiana, mecz w sobotę o 16:30

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt cze 01, 2021 8:35 pm

W/g mnie bilety na ten mecz powinny być po 10 PLN.

Wandyta
Posty: 382
Rejestracja: sob sie 28, 2004 10:50 pm
Lokalizacja: Borek Fałęcki

Postautor: Wandyta » wt cze 01, 2021 9:11 pm

Jestem w robocie do 15:45, chętnie przyjadę po pracy na mecz (pierwszy w tym sezonie :oops: ). Jak można będzie zakupić bilet ?

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » wt cze 01, 2021 9:17 pm

markow pisze:
mr.Vitaminka pisze:
markow pisze:
JOK_NH pisze:Dokładnie, moim zdaniem zaporowa cena biletu - a taką będzie już 20 złotych - nie przyczyni się do frekwencji na stadionie na takim meczu. Przecież 800 to u nas od święta było i nie ma co czarować, że nagle wszyscy się rzucą, już mecz z Chojniczanka pokazał, że nie jest tak kolorowo. Rozumiem chęć zarobienia kasy, ale nasz marketing aż od tego ostatnio trzeszczy i ja osobiście mam już duży przesyt tych zbiórek/zrzutek i innych rzeczy.
Może pomyśleć w końcu o najmłodszych kibicach, którzy chcieliby ryja podrzeć na meczu, ale wydatek 100 na karnet, 80 zł za wyjazd, czy 20 za ostatni mecz to cały czas jednak dużo?


Dobrze gadasz, ale nasz marketing w tej kwestii leży - pokażę Ci konkretny przykład - w maju była akcja w całym Krakowie dla przedszkoli i szkół - Rowerowy Maj, gdzie dzieci za to że przyjeżdżały do szkoły lub przedszkola na rowerach/hulajnogach, mogły wygrać nagrody, gadżety.
Wśród nagród były drobne upominki od Wisły i Cracovii, od nas niestety nie było.

https://rowerowymaj.eu/krakow/#city-awards
To tylko jedna z akcji, w której można byłoby uczestniczyć. Niestety jeśli nie będziemy uczestniczyć w podobnych akcjach, młodych kibiców u nas nie uświadczymy, i jeśli uda się przekroczyć 1000 osób na mecz, to będzie sukces.


z marketingiem na Hutniku nie mam nic wspólnego od czasów PD (czyli przedpotopowych), ale sądzę, że nic się nie stanie jeśli Ty czy ktokolwiek inny podeśle w przyszłości tego typu pomysły z małym wyprzedzeniem a nie po. Ku chwale!


A to co w takim razie robią te osoby w klubie, internetu nie mają, nie wiedzą jakie akcje są organizowane przez miasto lub samorząd?
Jak byłem młodszy, tak jak piszesz, za czasów PD się robiło takie rzeczy, teraz niech robią Ci, co za to biorą kasę z klubu.


Jest tyle dobrego ostatnio w działaniach marketingu klubowego, że podjazd z tej okazji jest z Twojej strony nieco śmieszny, a na pewno mało poważny. To mniej więcej tak jakbyś w obecnej sytuacji przyjebal się do Szydełko, że nie wygrywa wszystkiego po 4-0 🥴

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt cze 01, 2021 9:32 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:
markow pisze:
mr.Vitaminka pisze:
markow pisze:
JOK_NH pisze:Dokładnie, moim zdaniem zaporowa cena biletu - a taką będzie już 20 złotych - nie przyczyni się do frekwencji na stadionie na takim meczu. Przecież 800 to u nas od święta było i nie ma co czarować, że nagle wszyscy się rzucą, już mecz z Chojniczanka pokazał, że nie jest tak kolorowo. Rozumiem chęć zarobienia kasy, ale nasz marketing aż od tego ostatnio trzeszczy i ja osobiście mam już duży przesyt tych zbiórek/zrzutek i innych rzeczy.
Może pomyśleć w końcu o najmłodszych kibicach, którzy chcieliby ryja podrzeć na meczu, ale wydatek 100 na karnet, 80 zł za wyjazd, czy 20 za ostatni mecz to cały czas jednak dużo?


Dobrze gadasz, ale nasz marketing w tej kwestii leży - pokażę Ci konkretny przykład - w maju była akcja w całym Krakowie dla przedszkoli i szkół - Rowerowy Maj, gdzie dzieci za to że przyjeżdżały do szkoły lub przedszkola na rowerach/hulajnogach, mogły wygrać nagrody, gadżety.
Wśród nagród były drobne upominki od Wisły i Cracovii, od nas niestety nie było.

https://rowerowymaj.eu/krakow/#city-awards
To tylko jedna z akcji, w której można byłoby uczestniczyć. Niestety jeśli nie będziemy uczestniczyć w podobnych akcjach, młodych kibiców u nas nie uświadczymy, i jeśli uda się przekroczyć 1000 osób na mecz, to będzie sukces.


z marketingiem na Hutniku nie mam nic wspólnego od czasów PD (czyli przedpotopowych), ale sądzę, że nic się nie stanie jeśli Ty czy ktokolwiek inny podeśle w przyszłości tego typu pomysły z małym wyprzedzeniem a nie po. Ku chwale!


A to co w takim razie robią te osoby w klubie, internetu nie mają, nie wiedzą jakie akcje są organizowane przez miasto lub samorząd?
Jak byłem młodszy, tak jak piszesz, za czasów PD się robiło takie rzeczy, teraz niech robią Ci, co za to biorą kasę z klubu.


Jest tyle dobrego ostatnio w działaniach marketingu klubowego, że podjazd z tej okazji jest z Twojej strony nieco śmieszny, a na pewno mało poważny. To mniej więcej tak jakbyś w obecnej sytuacji przyjebal się do Szydełko, że nie wygrywa wszystkiego po 4-0 🥴

Taki kraj jeszcze nie było takiego co by wszystkich zadowolił 😏 w smerfach nazywali go maruda 🙂

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » wt cze 01, 2021 9:45 pm

Albo można połączyć 2 w 1. Bilet ciut droższy i gadżet do tego.

Nie wiem np bilet za 20 zł w tym magnes gratis.
To będzie bilet za 15 i odrazu magnes sprzedany za 5 zł.

Lub bilet za 20 i piwko w tym gratis albo rabat na kiełbaskę 5 zł.
Klub na tym i na tym zarabia więc w pakiecie wychodzi tyle samo a płacąc 20 zł mamy wejściówkę + coś z dnia meczowego zostaje sprzedane.

Ulgowe to konieczność..... Ale też bardziej dla ojców np biorących wtedy 2 synów na mecz.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt cze 01, 2021 10:08 pm

Wiem , że się powtarzam , ale 10 pln
Wiem , że jest inna tendencja , ale ...

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt cze 01, 2021 11:32 pm

Qlawy pisze:Albo można połączyć 2 w 1. Bilet ciut droższy i gadżet do tego.

Nie wiem np bilet za 20 zł w tym magnes gratis.
To będzie bilet za 15 i odrazu magnes sprzedany za 5 zł.

Lub bilet za 20 i piwko w tym gratis albo rabat na kiełbaskę 5 zł.
Klub na tym i na tym zarabia więc w pakiecie wychodzi tyle samo a płacąc 20 zł mamy wejściówkę + coś z dnia meczowego zostaje sprzedane.

Ulgowe to konieczność..... Ale też bardziej dla ojców np biorących wtedy 2 synów na mecz.


Całkiem dobry pomysł w sumie.

Nie wiem, co taka nagonka się tutaj zrobiła na marketing? Moim zdaniem to, co się zadziało w tej materii ostatnio, to krok milowy do przodu. Jedna decyzja, które jeszcze nie zapadła (!) wywołała nagle tyle emocji i najazdu na marketing. Sam mam uwagi (jak wcześniej na przykład), ale jazda jest, jakby w tym klubie nic się działo w tej kwestii. Nosz kurwa, bez jaj.
Ostatnio zmieniony śr cze 02, 2021 12:53 am przez JOK_NH, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr cze 02, 2021 12:30 am

Swietny pomysl z tym pakietem: bilet + kielbaska lub piwko. A jak to nie wyjdzie to proponuje 10 zl dla mlodziezy szkolnej, a 20 zl dla doroslych.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr cze 02, 2021 1:35 am

mr.Vitaminka pisze:Z tym, że mnie osobiście korona z głowy nie spada i niekiedy (żeby nie było: b. rzadko) przesyłam pomysły na priv, ale to tylko mój wybór, do którego, jednakże, zachęcam też innych.


Twoja "ostatnia" historia nie jest jeszcze zakończona, dziś dopiero miałem okazję spotkać się z pionem sportowym i zarządem, porozmawiać, będzie dalszy ciąg ;)

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr cze 02, 2021 8:48 am

pasowałoby jakieś podziękowanie SZSZ zrobić za to czego dokonał
dla mnie maestro
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr cze 02, 2021 11:40 am

Fan Hutnika pisze:pasowałoby jakieś podziękowanie SZSZ zrobić za to czego dokonał
dla mnie maestro


Jakbyś byl na meczach z Motorem, Chojniczanka i Stalą to byś wiedział że otrzymał po nich zasłużone brawa , owacje i skandowanie nazwiska od kibiców.
Od klubu otrzymywal pensje i jeśli to bylo przewidziane w umowie premię za utrzymanie, a jak się okazało dzis także kontrakt na nowy sezon.
W historii Hutnika zapisze się jako trener który w świetnym stylu utrzymanie Hutnika na szczeblu centralnym, jako pierwszy od sezonu 1998/99

Myślę ze podziękowania adekwatne.

Od 6 czerwca zaczyna praktycznie od zera nowy etap. I trzeba go i cały klub wspierać. Tak jak powiedział w 1/1 zwłaszcza w chwilach trudnych.