Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Kraków-Sokół Ostróda 5.06.2021 godz 16:30

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dUfio

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyzsze ceny biletów można zrozumieć w przypadku hitowych meczów o skrajnie niskich limitów (Katowice 250 na Garbarni, Motor 415 u nas).
Natomiast jeśli udostępniona pojemność stadionu będzie od nowego sezonu od 800 w górę to imho niezbędne jest wprowadzenie tez biletów ulgowych (dla osób poniżej 18 roku życia).
mecze typu Znicz Pruszków, Radunia Stężyca czy Pogoń Grodzisk Mazowiecki raczej przyciągną bezwarunkowo kompletu tak po prostu
Oczywiście rozumiem ze klub musi zarabiać, może warto pomyśleć o wycisnieciu więcej z dnia meczowego (gadżety itd). To wszystko Oczywiście pod warunkiem normalnego limtu (a na teraz taki to u nas 800)
markow

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mr.Vitaminka napisał:
markow napisał:
JOK_NH napisał:
Dokładnie, moim zdaniem zaporowa cena biletu - a taką będzie już 20 złotych - nie przyczyni się do frekwencji na stadionie na takim meczu. Przecież 800 to u nas od święta było i nie ma co czarować, że nagle wszyscy się rzucą, już mecz z Chojniczanka pokazał, że nie jest tak kolorowo. Rozumiem chęć zarobienia kasy, ale nasz marketing aż od tego ostatnio trzeszczy i ja osobiście mam już duży przesyt tych zbiórek/zrzutek i innych rzeczy.
Może pomyśleć w końcu o najmłodszych kibicach, którzy chcieliby ryja podrzeć na meczu, ale wydatek 100 na karnet, 80 zł za wyjazd, czy 20 za ostatni mecz to cały czas jednak dużo?

Dobrze gadasz, ale nasz marketing w tej kwestii leży - pokażę Ci konkretny przykład - w maju była akcja w całym Krakowie dla przedszkoli i szkół - Rowerowy Maj, gdzie dzieci za to że przyjeżdżały do szkoły lub przedszkola na rowerach/hulajnogach, mogły wygrać nagrody, gadżety.
Wśród nagród były drobne upominki od Wisły i Cracovii, od nas niestety nie było. https://rowerowymaj.eu/krakow/#city-awards
To tylko jedna z akcji, w której można byłoby uczestniczyć. Niestety jeśli nie będziemy uczestniczyć w podobnych akcjach, młodych kibiców u nas nie uświadczymy, i jeśli uda się przekroczyć 1000 osób na mecz, to będzie sukces.

z marketingiem na Hutniku nie mam nic wspólnego od czasów PD (czyli przedpotopowych), ale sądzę, że nic się nie stanie jeśli Ty czy ktokolwiek inny podeśle w przyszłości tego typu pomysły z małym wyprzedzeniem a nie po. Ku chwale!

A to co w takim razie robią te osoby w klubie, internetu nie mają, nie wiedzą jakie akcje są organizowane przez miasto lub samorząd?
Jak byłem młodszy, tak jak piszesz, za czasów PD się robiło takie rzeczy, teraz niech robią Ci, co za to biorą kasę z klubu.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr.Vitaminka

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

markow napisał:
mr.Vitaminka napisał:
markow napisał:
JOK_NH napisał:
Dokładnie, moim zdaniem zaporowa cena biletu - a taką będzie już 20 złotych - nie przyczyni się do frekwencji na stadionie na takim meczu. Przecież 800 to u nas od święta było i nie ma co czarować, że nagle wszyscy się rzucą, już mecz z Chojniczanka pokazał, że nie jest tak kolorowo. Rozumiem chęć zarobienia kasy, ale nasz marketing aż od tego ostatnio trzeszczy i ja osobiście mam już duży przesyt tych zbiórek/zrzutek i innych rzeczy.
Może pomyśleć w końcu o najmłodszych kibicach, którzy chcieliby ryja podrzeć na meczu, ale wydatek 100 na karnet, 80 zł za wyjazd, czy 20 za ostatni mecz to cały czas jednak dużo?

Dobrze gadasz, ale nasz marketing w tej kwestii leży - pokażę Ci konkretny przykład - w maju była akcja w całym Krakowie dla przedszkoli i szkół - Rowerowy Maj, gdzie dzieci za to że przyjeżdżały do szkoły lub przedszkola na rowerach/hulajnogach, mogły wygrać nagrody, gadżety.
Wśród nagród były drobne upominki od Wisły i Cracovii, od nas niestety nie było. https://rowerowymaj.eu/krakow/#city-awards
To tylko jedna z akcji, w której można byłoby uczestniczyć. Niestety jeśli nie będziemy uczestniczyć w podobnych akcjach, młodych kibiców u nas nie uświadczymy, i jeśli uda się przekroczyć 1000 osób na mecz, to będzie sukces.

z marketingiem na Hutniku nie mam nic wspólnego od czasów PD (czyli przedpotopowych), ale sądzę, że nic się nie stanie jeśli Ty czy ktokolwiek inny podeśle w przyszłości tego typu pomysły z małym wyprzedzeniem a nie po. Ku chwale!

A to co w takim razie robią te osoby w klubie, internetu nie mają, nie wiedzą jakie akcje są organizowane przez miasto lub samorząd?
Jak byłem młodszy, tak jak piszesz, za czasów PD się robiło takie rzeczy, teraz niech robią Ci, co za to biorą kasę z klubu.

masz rację. Z tym, że mnie osobiście korona z głowy nie spada i niekiedy (żeby nie było: b. rzadko) przesyłam pomysły na priv, ale to tylko mój wybór, do którego, jednakże, zachęcam też innych.
dUfio

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 90minut.pl pojawiła się zmiana, mecz w sobotę o 16:30
stazyja69

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W/g mnie bilety na ten mecz powinny być po 10 PLN.
Powrót do góry
Wandyta

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w robocie do 15:45, chętnie przyjadę po pracy na mecz (pierwszy w tym sezonie Embarassed ). Jak można będzie zakupić bilet ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Fan Club Kościuszkowskie

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

markow napisał:
mr.Vitaminka napisał:
markow napisał:
JOK_NH napisał:

Wśród nagród były drobne upominki od Wisły i Cracovii, od nas niestety nie było.

https://rowerowymaj.eu/krakow/#city-awards

Jest tyle dobrego ostatnio w działaniach marketingu klubowego, że podjazd z tej okazji jest z Twojej strony nieco śmieszny, a na pewno mało poważny. To mniej więcej tak jakbyś w obecnej sytuacji przyjebal się do Szydełko, że nie wygrywa wszystkiego po 4-0 🥴
Powrót do góry
wojo77

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fan Club Kościuszkowskie napisał:
markow napisał:
mr.Vitaminka napisał:
markow napisał:
JOK_NH napisał:

Wśród nagród były drobne upominki od Wisły i Cracovii, od nas niestety nie było.

https://rowerowymaj.eu/krakow/#city-awards

Jest tyle dobrego ostatnio w działaniach marketingu klubowego, że podjazd z tej okazji jest z Twojej strony nieco śmieszny, a na pewno mało poważny. To mniej więcej tak jakbyś w obecnej sytuacji przyjebal się do Szydełko, że nie wygrywa wszystkiego po 4-0 🥴

Taki kraj jeszcze nie było takiego co by wszystkich zadowolił 😏 w smerfach nazywali go maruda 🙂
Powrót do góry
Qlawy

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo można połączyć 2 w 1. Bilet ciut droższy i gadżet do tego.

Nie wiem np bilet za 20 zł w tym magnes gratis.
To będzie bilet za 15 i odrazu magnes sprzedany za 5 zł.

Lub bilet za 20 i piwko w tym gratis albo rabat na kiełbaskę 5 zł.
Klub na tym i na tym zarabia więc w pakiecie wychodzi tyle samo a płacąc 20 zł mamy wejściówkę + coś z dnia meczowego zostaje sprzedane.

Ulgowe to konieczność..... Ale też bardziej dla ojców np biorących wtedy 2 synów na mecz.
Powrót do góry
stazyja69

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem , że się powtarzam , ale 10 pln
Wiem , że jest inna tendencja , ale ...
Powrót do góry
JOK_NH

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qlawy napisał:
Albo można połączyć 2 w 1. Bilet ciut droższy i gadżet do tego.

Nie wiem np bilet za 20 zł w tym magnes gratis.
To będzie bilet za 15 i odrazu magnes sprzedany za 5 zł.

Lub bilet za 20 i piwko w tym gratis albo rabat na kiełbaskę 5 zł.
Klub na tym i na tym zarabia więc w pakiecie wychodzi tyle samo a płacąc 20 zł mamy wejściówkę + coś z dnia meczowego zostaje sprzedane.

Ulgowe to konieczność..... Ale też bardziej dla ojców np biorących wtedy 2 synów na mecz.

Całkiem dobry pomysł w sumie.

Nie wiem, co taka nagonka się tutaj zrobiła na marketing? Moim zdaniem to, co się zadziało w tej materii ostatnio, to krok milowy do przodu. Jedna decyzja, które jeszcze nie zapadła (!) wywołała nagle tyle emocji i najazdu na marketing. Sam mam uwagi (jak wcześniej na przykład), ale jazda jest, jakby w tym klubie nic się działo w tej kwestii. Nosz kurwa, bez jaj.

Ostatnio zmieniony przez JOK_NH dnia Wto Cze 01, 2021 11:53 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Winnetou

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietny pomysl z tym pakietem: bilet + kielbaska lub piwko. A jak to nie wyjdzie to proponuje 10 zl dla mlodziezy szkolnej, a 20 zl dla doroslych.
Powrót do góry
HZA_Hutnik

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mr.Vitaminka napisał:
Z tym, że mnie osobiście korona z głowy nie spada i niekiedy (żeby nie było: b. rzadko) przesyłam pomysły na priv, ale to tylko mój wybór, do którego, jednakże, zachęcam też innych.

Twoja "ostatnia" historia nie jest jeszcze zakończona, dziś dopiero miałem okazję spotkać się z pionem sportowym i zarządem, porozmawiać, będzie dalszy ciąg Wink
Powrót do góry
Fan Hutnika

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasowałoby jakieś podziękowanie SZSZ zrobić za to czego dokonał
dla mnie maestro
dUfio

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fan Hutnika napisał:
pasowałoby jakieś podziękowanie SZSZ zrobić za to czego dokonał
dla mnie maestro

Jakbyś byl na meczach z Motorem, Chojniczanka i Stalą to byś wiedział że otrzymał po nich zasłużone brawa , owacje i skandowanie nazwiska od kibiców.
Od klubu otrzymywal pensje i jeśli to bylo przewidziane w umowie premię za utrzymanie, a jak się okazało dzis także kontrakt na nowy sezon.
W historii Hutnika zapisze się jako trener który w świetnym stylu utrzymanie Hutnika na szczeblu centralnym, jako pierwszy od sezonu 1998/99

Myślę ze podziękowania adekwatne.

Od 6 czerwca zaczyna praktycznie od zera nowy etap. I trzeba go i cały klub wspierać. Tak jak powiedział w 1/1 zwłaszcza w chwilach trudnych.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: