Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 7.08.2021 g. 19:45

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob sie 07, 2021 9:55 pm

lucero pisze:Wszystko wraca do normy. Jeszcze dwa spotkania i zacznie się zwalnianie trenera :)


Nie o to tu chodzi i dobrze o tym Wiesz .

Dzisiejszej "gry" nie da się obronić .

wojo77
Posty: 1062
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob sie 07, 2021 10:11 pm

Najmniejszy wymiar kary na plus Frasik i nasi kibole którzy w dobrej liczbie dotarli do odległego Elbląga

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob sie 07, 2021 10:16 pm

https://gazetakrakowska.pl/olimpia-elbl ... 2-15746106

Po godzinie gry statystyka strzałów była porażająca: 15:1 dla Olimpii, 6:0 w uderzeniach celnych.

NaniHKS
Posty: 92
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 6:47 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: NaniHKS » sob sie 07, 2021 10:25 pm

W pucharze trener dał odpoacząć kilku zawodnikom tylko ja sie pytam po czym przeciez mamy początek sezonu a i tak weszli od 2 polowy bo wynik był niekorzystny. Nie wymądrzam się lecz nie lepiej zeby wyszedł 1 garnitur od poczatku i strzelic 1, 2 bramki ustawic wynik i po przerwie mogl zmieniac przy bezpiecznym wyniku. Jak widac głowno to dało przejebany puchar polski i mecz w Elblągu :roll:

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » ndz sie 08, 2021 10:53 am

mem: <walka_o_utrzymanie_oh_shit_here_we_go_again>
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

HAMAS
Posty: 1571
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz sie 08, 2021 11:27 am

Trener młody oby uczył się na błędach ,szkoda tylko że na swoich.

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz sie 08, 2021 12:26 pm

Nie ma co panikowac. Do miejsca dajacego bezposredni awans brakuje nam tylko 3 punktów.
pzdr Osiek

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz sie 08, 2021 2:11 pm

Ale serio ktoś z Was tu myślał, że my nagle zaczniemy grać o awans? Już fachowcy chcecie trenera zmieniać, czy poczekacie ze swoimi fachowymi wywodami jeszcze jeden mecz i jak przegramy, to może jakiś marsz pod klubem?
Kurwa czytać się nie da tych wypocin tutaj. Dramat gorszy, niż ostatnie wyniki chłopaków.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » ndz sie 08, 2021 2:52 pm

Tak padła zwycięska bramka dla Olimpii:
https://youtu.be/mCWQJbpMmXc

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz sie 08, 2021 3:08 pm

JOK_NH pisze:Ale serio ktoś z Was tu myślał, że my nagle zaczniemy grać o awans? Już fachowcy chcecie trenera zmieniać, czy poczekacie ze swoimi fachowymi wywodami jeszcze jeden mecz i jak przegramy, to może jakiś marsz pod klubem?
Kurwa czytać się nie da tych wypocin tutaj. Dramat gorszy, niż ostatnie wyniki chłopaków.


Z całym szacunkiem , ale ja tutaj nic takiego nie wyczytałem .

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz sie 08, 2021 4:19 pm

stazyja69 pisze:
JOK_NH pisze:Ale serio ktoś z Was tu myślał, że my nagle zaczniemy grać o awans? Już fachowcy chcecie trenera zmieniać, czy poczekacie ze swoimi fachowymi wywodami jeszcze jeden mecz i jak przegramy, to może jakiś marsz pod klubem?
Kurwa czytać się nie da tych wypocin tutaj. Dramat gorszy, niż ostatnie wyniki chłopaków.


Z całym szacunkiem , ale ja tutaj nic takiego nie wyczytałem .


To czytaj uważniej. Zobaczymy za ile meczy trener będzie do zmiany i jednak za młody. :D

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz sie 08, 2021 4:27 pm

JOK_NH pisze:
stazyja69 pisze:
JOK_NH pisze:Ale serio ktoś z Was tu myślał, że my nagle zaczniemy grać o awans? Już fachowcy chcecie trenera zmieniać, czy poczekacie ze swoimi fachowymi wywodami jeszcze jeden mecz i jak przegramy, to może jakiś marsz pod klubem?
Kurwa czytać się nie da tych wypocin tutaj. Dramat gorszy, niż ostatnie wyniki chłopaków.


Z całym szacunkiem , ale ja tutaj nic takiego nie wyczytałem .


To czytaj uważniej. Zobaczymy za ile meczy trener będzie do zmiany i jednak za młody. :D


Ja w proroka nie będę się bawił 🙃
Czekam...

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » ndz sie 08, 2021 5:39 pm

JOK_NH pisze:Ale serio ktoś z Was tu myślał, że my nagle zaczniemy grać o awans? Już fachowcy chcecie trenera zmieniać, czy poczekacie ze swoimi fachowymi wywodami jeszcze jeden mecz i jak przegramy, to może jakiś marsz pod klubem?
Kurwa czytać się nie da tych wypocin tutaj. Dramat gorszy, niż ostatnie wyniki chłopaków.
Kolego nikt nie myśli o zmianie trenera, nikt nie myśli o awansie póki co chodzi głównie o grę naszych w 2 ostatnich meczach, i odnośnie pierwszego że Śląskiem gdzie różnica jest kolosalna nie mówiąc o stylu. Nie jestem krytykiem i wierzę tak samo w nich jak ty ale trzeba sobie jasno powiedzieć że 2 ostatnie mecze to jakiś dramat w ataku, nie mówiąc już o dokładności

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » ndz sie 08, 2021 6:42 pm

Yordi pisze:
JOK_NH pisze:Ale serio ktoś z Was tu myślał, że my nagle zaczniemy grać o awans? Już fachowcy chcecie trenera zmieniać, czy poczekacie ze swoimi fachowymi wywodami jeszcze jeden mecz i jak przegramy, to może jakiś marsz pod klubem?
Kurwa czytać się nie da tych wypocin tutaj. Dramat gorszy, niż ostatnie wyniki chłopaków.
Kolego nikt nie myśli o zmianie trenera, nikt nie myśli o awansie póki co chodzi głównie o grę naszych w 2 ostatnich meczach, i odnośnie pierwszego że Śląskiem gdzie różnica jest kolosalna nie mówiąc o stylu. Nie jestem krytykiem i wierzę tak samo w nich jak ty ale trzeba sobie jasno powiedzieć że 2 ostatnie mecze to jakiś dramat w ataku, nie mówiąc już o dokładności


Dokładnie tu nie chodzi o zwolnienie broń boże czy to żet walczymy o awans. Chodzi o ten wczorajszy dramatyczny mecz.
Pocieszam się tym że Olimpia rozniosła 3-0siedlce, 2-0 prowadzili w Kaliszu więc to może być gracz do awansu
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz sie 08, 2021 10:05 pm

Po wynikach wygląda, że Elbląg ma silną ekipę. Zobaczymy za tydzień w którym miejscu jesteśmy.