Hutnik-Pogoń Siedlce 14.08.21 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

wojo77
Posty: 1061
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob sie 14, 2021 9:00 pm

Już mi emocje opadły ale coś jest przekombinowane bo gramy straszną pytę, brak świeżości goście nas wyprzedzają, prawego wahadła brak, szkoda że pozbyliśmy się Ozimka bo napewno dałby więcej w ofensywie. Zgadzam się że powinien Stawar wrócić, po co zmieniać coś co dawało super efekt w poprzedniej rundzie, Hoyo niech czeka na swoją szanse.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » sob sie 14, 2021 10:05 pm

Będę kolejnym który powie,że pół Polak,pół Hiszpan z Wisły powinien sobie odpocząć przez kilka spotkań.Przede wszystkim,grając trojka stoperów potrzeba rutyniarza,który to wszystko poukłada.Ateraz mamy:19 letniego Hoyo,niewiele starszego Kędziore,I niewiele starszego od Kendiego,Wojcinowicza.

kokiet
Posty: 84
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 10:11 am
Lokalizacja: NOWA HUTA BIEŃCZYCE

Postautor: kokiet » sob sie 14, 2021 10:08 pm

Całe nieszczęście zaczęło sie po zmianach w linii pomocy. W 60 min zmiana 3 zawodników i zaraz gol, 70min kolejne dwie zmiany i po 2 min znowu gol.
Nie wiem w czym problem, słabi zmiennicy? złe ustawienie po zmianach?
Mam nadzieję że trener to dostrzegł. Czy w każdym meczu musimy wymieniac kluczową formację jaką jest pomoc?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob sie 14, 2021 10:08 pm

Ozimek jest nadal w klubie tylko w rezerwach.

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » sob sie 14, 2021 10:37 pm

Hoyo po Grudziądzu powinien być odpalony. Nie wiem co Szydełko w nim widzi, chyba tylko PJS.
Bernal tragedia, nie lepszy Gajda. Nie mamy kompletnie środka. Alternatywy za bardzo nie widzę.
W Lublinie Stawar za Hoyo i w środku też pasowało by co zmienić, na co? Szydełko mam nadzieję ogarnie

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » sob sie 14, 2021 10:40 pm

a czy miał ktoś z karnetowiczów problem, że ktoś już wszedł na ten sam karnet? Co do meczu to byliśmy dużo słabszy, zaciąg wiślacki słaby, po co gra hoyo jak nic nie gra? Może taka umowa była z wisłą?

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » sob sie 14, 2021 10:46 pm

KoKoNH pisze:a czy miał ktoś z karnetowiczów problem, że ktoś już wszedł na ten sam karnet? Co do meczu to byliśmy dużo słabszy, zaciąg wiślacki słaby, po co gra hoyo jak nic nie gra? Może taka umowa była z wisłą?
Ja miałem problem,chociaż nie jestem karnetowiczem.Kupilem bilet dla Ojca i siebie przez ebilet,I wyszło na to że mój już został wykorzystany :D.A dopiero wchodziłem na kołowrotki.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob sie 14, 2021 10:46 pm

Rybak pisze:Hoyo po Grudziądzu powinien być odpalony. Nie wiem co Szydełko w nim widzi, chyba tylko PJS.
Bernal tragedia, nie lepszy Gajda. Nie mamy kompletnie środka. Alternatywy za bardzo nie widzę.
W Lublinie Stawar za Hoyo i w środku też pasowało by co zmienić, na co? Szydełko mam nadzieję ogarnie

Kendi grywał dużo w pomocy. Może zrobić trójkę obrony Wojcin, Stawar, Hoyo a zamiast Bernala czy Gajdy przesunąć Kendiego wyżej 🤔 To już trenera głowa. Trzymajmy kciuki. Dadzą radę. Muszą.

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » sob sie 14, 2021 11:05 pm

Nie wiem, może inny mecz oglądaliśmy albo sie ni huja na piłce nie znam, ale według mnie w pierwszej polowie byl całkiem niezly mecz. Dosc dobre tempo, kilka lepszych lub gorszych sytuacji dla nas jeszcze przed pierwszą bramką, ogólnie mielismy przewage. Siadło wszystko po przerwie, moze za duzo zmian i za wczesnie
Co do transferów, to jedyny ubytek jaki byl to Olszewski- najmniej lubiany przeze mnie zawodnik wiosny, dziwiłem się że gral tak dużo bo bez liczb kompletnie i każdy jeden kontakt z przeciwnikiem to wślizg, mega irytujące to było.

HAMAS
Posty: 1571
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz sie 15, 2021 8:26 am

Wszystko się zgadza w 1 połowie było przyzwoicie .
Ale druga to tragedia.
Teraz czas dla trenera niech pokarze że umie zareagować na taką sytuacje.

Teraz coś o typach co uważają się za kibiców, wyzwiska od początku meczu pod adresem piłkarzy przeciwników to totalna WIOCHA i chamstwo.

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz sie 15, 2021 9:55 am

HZA_Hutnik pisze:Najlepiej skorzystać z poniższego linku, wówczas klub płaci niższą prowizję:

https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druz ... ner=Hutnik


Wydawało mi się że jak biorą 3,80 prowizji od kibiców to już jest rozbój w biały dzień. Jak jeszcze zdzierają od klubu to już maksymalne zdzierstwo.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz sie 15, 2021 11:06 am

Najgorsze jest to ze było niemal pewne, że albo wygramy ten mecz 1:0,, albo wcale... gdy drużyna gra dobrze, to stracona bramka nie boli aż tak bardzo bo jest przekonanie ze dalej będziemy atakować i coś strzelimy. Teraz czuło się ze juz pozamiatane....

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz sie 15, 2021 1:55 pm

Bardziej niż gra niepokoi widoczna frustracja trenera na konferencji. Jest jeszcze sporo męczy i fatalną grę można poprawic o ile jest się świadomym swojej niekompetencji i wie się co trzeba zrobić. Gorzej jeśli trener.nie wie co należy.zrobic. więc mam nadzieję że wie. W tym wszystkim pytanie z czego się bierze widoczna ociężałość zawodników z Hoyo na czele. Na konferencji trener odpowiedział że dziennikarzowi że jak sobie przeanalizuje mecz to łatwo zauważy przyczynę. Osobiście ciężko by mi było to przeanalizować ale mam nadzieję że została znaleziona bo jesteśmy zupełnie wolni. gadzam się też z przedmówcami że Hoyo w obecnej formie powinien siedzieć na ławce.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz sie 15, 2021 4:18 pm

Hoyo musi rozegrać określoną liczbę minut. Takie są warunki wypożyczenia z gts.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz sie 15, 2021 4:35 pm

HKS1978 pisze:Hoyo musi rozegrać określoną liczbę minut. Takie są warunki wypożyczenia z gts.


Przy tego typu rozwiązaniach może być tylko gorzej. Pod każdym względem.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo