Motor Lublin - Hutnik Kraków 18.08.21 godz.17:15

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr sie 18, 2021 6:50 pm

snuff pisze:Bramkarz gra bo jest młodzieżowcom


To też ma jakieś znaczenie https://m.facebook.com/NowyHutnik/photo ... &source=48

LOKO
Posty: 615
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » śr sie 18, 2021 6:59 pm

Jak dla mnie po prostu mamy słaby jakościowo skład /ale niestety tylko na taki nas stać /, a liga w tym roku mocniejsza
Zapowiada się kolejny ciężki sezon być może bez happyendu
Ostatnio zmieniony śr sie 18, 2021 7:07 pm przez LOKO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr sie 18, 2021 7:00 pm

Trener z kolejną żółta kartka, nie dziwmy sie później że gwiżdżą nam karne, a dla nas nie.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr sie 18, 2021 7:06 pm

LOKO pisze:Jak dla mnie po prostu mamy słaby jakościowo skład, a liga w tym roku mocniejsza
Zapowiada się kolejny ciężki sezon być może bez happyendu


Pierwsza połowa pokazala że jakośc nie jest zla, a kolejny raz problemem są indywidualne błędy.
A kto myślał że sezon będzie lekki to... gratuluje
Ostatnio zmieniony śr sie 18, 2021 7:08 pm przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.

Alex
Posty: 1036
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr sie 18, 2021 7:07 pm

Pierwsza połowa jak najbardziej na plus, mimo braku klarownej sytuacji do strzelenia bramki. Co się stało w przerwie, że przestali grać...
To przerażające jak jesteśmy NIEDOKŁADNI. Słabo w pierwszej połowie Tetych, po przerwie Zmorzyński. Zgodnie z tradycją Drąg łapie kartkę, co nie jest zaskoczeniem. Ciężko będzie kogokolwiek pochwalić po tym meczu. Zaczynamy coraz więcej bramek tracić. Załatwili nas w 15 minut.

Pierwsza brama - odpuszczone krycie snajpera Motoru, bardzo mądre...
Druga brama - brak komunikacji między sobą Świątka i Stawarczyka, przechwyt piłki przez Ceglarza i ładny strzał z przed pola karnego
Trzecia brama - prawdopodobnie najwyższy zawodnik Motoru kryty jest przez ... Zmorzyńskiego jeżeli się nie mylę, być może Frasik powinien wyjść do tej piłki

LOKO
Posty: 615
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » śr sie 18, 2021 7:44 pm

Dziś kartkę Drąga w pełni popieram, bo tam pół zespołu powinno doskoczyć do chama z Lublina

LOKO
Posty: 615
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » śr sie 18, 2021 7:55 pm

ksh72 pisze:
LOKO pisze:Jak dla mnie po prostu mamy słaby jakościowo skład, a liga w tym roku mocniejsza
Zapowiada się kolejny ciężki sezon być może bez happyendu


Pierwsza połowa pokazala że jakośc nie jest zla, a kolejny raz problemem są indywidualne błędy.
A kto myślał że sezon będzie lekki to... gratuluje


Lekkiego nie oczekiwałem, ale liczyłem na więcej niż 1 pkt w 4 meczach

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr sie 18, 2021 9:00 pm

Tak z lekkim żartem. Czy patrząc na Kitka w ataku nie przypomina wam się Ogar? :cry:

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr sie 18, 2021 9:19 pm

Bardzo dobra pierwsza połowa choć bez sytuacji. Choć tak wysokim pressingiem ciężko długo grać. W drugiej chwile dekoncentracji i przede wszystkim klasa Fidziukiewicza doprowadziły do tego że skończyło się jak zawsze. Nie można odmówić walki ale gramy trochę jak rok temu walcząc cały mecz a rywal ma trzy akcje i wpadają gole. Zmiany nic nie wniosły choć rozumiem że to pod Pro Junior. Dobrze że wrócił Stawar bo graliśmy pewniej.

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » śr sie 18, 2021 9:24 pm

centrum nh pisze:Tak z lekkim żartem. Czy patrząc na Kitka w ataku nie przypomina wam się Ogar? :cry:
Kolego to samo miałem pisać już 2 spotkania temu, Kitlinski to dla mnie w ataku tak samo jak Hoyo w obronie czyli nic, przykro tak pisać o swoich grajkach ale trzeba być obiektywnym.. Pierwsza połowa napawala mnie optymizmem a druga to to samo co było czyli Dno... Ale ja się osobiście nie spodziewałem korzystnego rezultatu tylko oczekiwałem jakiejś gry, a tu znowu rozczarowanie, szkoda bo zaczęło się tak nawet fajnie z tym Śląskiem

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » śr sie 18, 2021 9:51 pm

Panowie gramy takim składem na jaki nas stać, temat walkowany już na wszystkie strony. Przypominam tylko co trener powiedział raz w wywiadzie... Że nie potrzebne mu pochwały po wygranych meczach tylko wsparcia po przegranych. Jeszcze dużo kolejek przed nami już nie mówiąc o wiośnie. W końcu załapiemy jakiś rytm.

lucero
Posty: 1289
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr sie 18, 2021 9:52 pm

Prawda jest taka że pomimo zdominowania pierwszej połowy to Motor powinien prowadzić 1-0 po zostawieniu w polu karnym tego garbarniakowatego grajka

Drugi raz nam się już nie upiekło a sytuacja była identyczna. Jak gość ma kilka bramek to powinien być mega kryty a tu zonk

Czas na zmianę na bramce, w ataku nie wiem co możemy zmienić. Kitek jedyne co robi dobrze to się zastawia a Hafez co prawda potrafi kiwnąć ale uderzyć już nie... I tyle może nasz Szydełko wymyślić

Na parkingu Onyszko mówił że spokojnie, damy radę a dopiero oni mają przejebane bo nawet remisowac nie mogą :)

fan
Posty: 960
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr sie 18, 2021 10:11 pm

Kurwa nie do wiary, że po pierwszej połowie prawie w całości kontrolowanej w drugiej przez brak koncentracji tracimy 3 bramki...

Jestem podobnej myśli, że zaskoczymy - kwestia czasu i przełamania. Nie gramy źle w obronie jakby wskazywały na to wyniki. Będzie dobrze...
Fakt jest faktem, że nie mamy napastnika, który oddaje strzały. Może całkiem niezły pomysł miał ktoś wcześniej, żeby nawet jakiegoś wieśniaka z 4 ligi zakupić z kopytem w nodze :D

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 327
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » śr sie 18, 2021 10:21 pm

Powinniśmy grać bez przerwy...po zmianie wychodzi inny zespół. Nie rozumiem tego.Tak się ciekawie zapowiadało do przerwy i taka padaka po... Brak ostatniego, kluczowego podania, niby siedzimy na gościach, sporo przechwytów blisko 16 i... gówno z tego. Strzały anemiczne (jak są), niestety gramy bez jaj, bez werwy, bez tego przysłowiowego nerwa. Środek pola od dawna kuleje, atak nie istnieje, Michał ładnie się porusza, ładna fryzura, ale tu chodzi o gole. Szkoda zdrowia na bezsensowną bieganinę. Hafez chce, walczy ale partnerów do gry brak. Kryminalne błędy w obronie, facet strzela z 4 metrów, nikt nawet nie wyskoczy do niego...Zmiennicy nic nie wnoszą, z Hoyo czy bez 6 goli w 4 dni... Nie stwarzamy okazji do strzelenia bramek.
Drużyna praktycznie utrzymana taka sama jak na koniec sezonu, a gramy dużo gorzej. O co chodzi ?? Panowie, czas na opamiętanie i grę na jaką Was stać !!
:evil:

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw sie 19, 2021 8:36 am

Alex pisze:Trzecia brama - prawdopodobnie najwyższy zawodnik Motoru kryty jest przez ... Zmorzyńskiego jeżeli się nie mylę


Kędziora był przy nim

bn pisze: Dobrze że wrócił Stawar bo graliśmy pewniej.


Stawar nie przykrył Fidziukiewicz przy pierwszej i miał udział przy drugiej:

Alex pisze:Druga brama - brak komunikacji między sobą Świątka i Stawarczyka, przechwyt piłki przez Ceglarza i ładny strzał z przed pola karnego