Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Motor Lublin - Hutnik Kraków 18.08.21 godz.17:15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ksh72

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

snuff napisał:
Bramkarz gra bo jest młodzieżowcom

To też ma jakieś znaczenie https://m.facebook.com/NowyHutnik/photos/a.152128448131386/4539543916056462/?type=3&source=48
LOKO

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie po prostu mamy słaby jakościowo skład /ale niestety tylko na taki nas stać /, a liga w tym roku mocniejsza
Zapowiada się kolejny ciężki sezon być może bez happyendu

Ostatnio zmieniony przez LOKO dnia Sro Sie 18, 2021 6:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markow

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trener z kolejną żółta kartka, nie dziwmy sie później że gwiżdżą nam karne, a dla nas nie.
ksh72

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOKO napisał:
Jak dla mnie po prostu mamy słaby jakościowo skład, a liga w tym roku mocniejsza

Pierwsza połowa pokazala że jakośc nie jest zla, a kolejny raz problemem są indywidualne błędy.
A kto myślał że sezon będzie lekki to... gratuluje

Ostatnio zmieniony przez ksh72 dnia Sro Sie 18, 2021 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Alex

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza połowa jak najbardziej na plus, mimo braku klarownej sytuacji do strzelenia bramki. Co się stało w przerwie, że przestali grać...
To przerażające jak jesteśmy NIEDOKŁADNI. Słabo w pierwszej połowie Tetych, po przerwie Zmorzyński. Zgodnie z tradycją Drąg łapie kartkę, co nie jest zaskoczeniem. Ciężko będzie kogokolwiek pochwalić po tym meczu. Zaczynamy coraz więcej bramek tracić. Załatwili nas w 15 minut.

Pierwsza brama - odpuszczone krycie snajpera Motoru, bardzo mądre...
Druga brama - brak komunikacji między sobą Świątka i Stawarczyka, przechwyt piłki przez Ceglarza i ładny strzał z przed pola karnego
Trzecia brama - prawdopodobnie najwyższy zawodnik Motoru kryty jest przez ... Zmorzyńskiego jeżeli się nie mylę, być może Frasik powinien wyjść do tej piłki
Powrót do góry
LOKO

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś kartkę Drąga w pełni popieram, bo tam pół zespołu powinno doskoczyć do chama z Lublina
Powrót do góry
LOKO

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksh72 napisał:
LOKO napisał:
Jak dla mnie po prostu mamy słaby jakościowo skład, a liga w tym roku mocniejsza

Pierwsza połowa pokazala że jakośc nie jest zla, a kolejny raz problemem są indywidualne błędy.
A kto myślał że sezon będzie lekki to... gratuluje

Lekkiego nie oczekiwałem, ale liczyłem na więcej niż 1 pkt w 4 meczach
Powrót do góry
centrum nh

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z lekkim żartem. Czy patrząc na Kitka w ataku nie przypomina wam się Ogar? Crying or Very sad
Powrót do góry
bn

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra pierwsza połowa choć bez sytuacji. Choć tak wysokim pressingiem ciężko długo grać. W drugiej chwile dekoncentracji i przede wszystkim klasa Fidziukiewicza doprowadziły do tego że skończyło się jak zawsze. Nie można odmówić walki ale gramy trochę jak rok temu walcząc cały mecz a rywal ma trzy akcje i wpadają gole. Zmiany nic nie wniosły choć rozumiem że to pod Pro Junior. Dobrze że wrócił Stawar bo graliśmy pewniej.
Powrót do góry
Yordi

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

centrum nh napisał:
Tak z lekkim żartem. Czy patrząc na Kitka w ataku nie przypomina wam się Ogar? Crying or Very sad
Kolego to samo miałem pisać już 2 spotkania temu, Kitlinski to dla mnie w ataku tak samo jak Hoyo w obronie czyli nic, przykro tak pisać o swoich grajkach ale trzeba być obiektywnym.. Pierwsza połowa napawala mnie optymizmem a druga to to samo co było czyli Dno... Ale ja się osobiście nie spodziewałem korzystnego rezultatu tylko oczekiwałem jakiejś gry, a tu znowu rozczarowanie, szkoda bo zaczęło się tak nawet fajnie z tym Śląskiem
Powrót do góry
luke.krak

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie gramy takim składem na jaki nas stać, temat walkowany już na wszystkie strony. Przypominam tylko co trener powiedział raz w wywiadzie... Że nie potrzebne mu pochwały po wygranych meczach tylko wsparcia po przegranych. Jeszcze dużo kolejek przed nami już nie mówiąc o wiośnie. W końcu załapiemy jakiś rytm.
Powrót do góry
lucero

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że pomimo zdominowania pierwszej połowy to Motor powinien prowadzić 1-0 po zostawieniu w polu karnym tego garbarniakowatego grajka

Drugi raz nam się już nie upiekło a sytuacja była identyczna. Jak gość ma kilka bramek to powinien być mega kryty a tu zonk

Czas na zmianę na bramce, w ataku nie wiem co możemy zmienić. Kitek jedyne co robi dobrze to się zastawia a Hafez co prawda potrafi kiwnąć ale uderzyć już nie... I tyle może nasz Szydełko wymyślić

Na parkingu Onyszko mówił że spokojnie, damy radę a dopiero oni mają przejebane bo nawet remisowac nie mogą Smile
Powrót do góry
fan

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa nie do wiary, że po pierwszej połowie prawie w całości kontrolowanej w drugiej przez brak koncentracji tracimy 3 bramki...

Jestem podobnej myśli, że zaskoczymy - kwestia czasu i przełamania. Nie gramy źle w obronie jakby wskazywały na to wyniki. Będzie dobrze...
Fakt jest faktem, że nie mamy napastnika, który oddaje strzały. Może całkiem niezły pomysł miał ktoś wcześniej, żeby nawet jakiegoś wieśniaka z 4 ligi zakupić z kopytem w nodze Very Happy
Powrót do góry
Fan Club Kościuszkowskie

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinniśmy grać bez przerwy...po zmianie wychodzi inny zespół. Nie rozumiem tego.Tak się ciekawie zapowiadało do przerwy i taka padaka po... Brak ostatniego, kluczowego podania, niby siedzimy na gościach, sporo przechwytów blisko 16 i... gówno z tego. Strzały anemiczne (jak są), niestety gramy bez jaj, bez werwy, bez tego przysłowiowego nerwa. Środek pola od dawna kuleje, atak nie istnieje, Michał ładnie się porusza, ładna fryzura, ale tu chodzi o gole. Szkoda zdrowia na bezsensowną bieganinę. Hafez chce, walczy ale partnerów do gry brak. Kryminalne błędy w obronie, facet strzela z 4 metrów, nikt nawet nie wyskoczy do niego...Zmiennicy nic nie wnoszą, z Hoyo czy bez 6 goli w 4 dni... Nie stwarzamy okazji do strzelenia bramek.
Drużyna praktycznie utrzymana taka sama jak na koniec sezonu, a gramy dużo gorzej. O co chodzi ?? Panowie, czas na opamiętanie i grę na jaką Was stać !!
Evil or Very Mad
Powrót do góry
ksh72

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex napisał:

Trzecia brama - prawdopodobnie najwyższy zawodnik Motoru kryty jest przez ... Zmorzyńskiego jeżeli się nie mylę

Kędziora był przy nim

bn napisał:
Dobrze że wrócił Stawar bo graliśmy pewniej.

Stawar nie przykrył Fidziukiewicz przy pierwszej i miał udział przy drugiej:

Alex napisał:

Druga brama - brak komunikacji między sobą Świątka i Stawarczyka, przechwyt piłki przez Ceglarza i ładny strzał z przed pola karnego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: