Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Kraków-GKS Bełchatów 21.08.21 g. 17:00

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrK_

PostWysłany: Sob Sie 21, 2021 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównym błędem przynajmniej dla mnie jest odpalenie Handzlika i Ozimka co się równa brakiem wartościowych zmienników w zespole. Zaciąg z wisły poniżej oczekiwań, a w zasadzie nic nie wnieśli do zespołu, może potrzebują więcej czasu? Problemem dla nas są zapewne klauzule, w których muszą zagrać określoną liczbę spotkań, bo inaczej tutaj ich by nie było. Takie krótkie podsumowanie. W końcówce poprzedniego sezonu widziałem cieszący się zespół, który naprawdę się starał, widać było zaangażowanie i wole walki, dziś patrzę na smutnych panów, którzy chyba zapomnieli, że gra się od 1 kolejki, wkradł się luz i widać tego efekty...niestety.
HZA_Hutnik

PostWysłany: Sob Sie 21, 2021 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luke.krak napisał:
'- Wiem, że jako trener ponoszę główną odpowiedzialność i wszystko spada na moją głowę. Trzeba się zastanowić, spotkać z zarządem, jak oni to widzą, czy zespół potrzebuje zmiany trenera - powiedział na pomeczowej konferencji szkoleniowiec Hutnika Szymon Szydełko.

Cała konferencja, bramka oraz wypowiedzi zawodników już na naszej stronie:

https://nh2010.pl/Hutnik-krakow-gks-belchatow-konferencja-prasowa-wypowiedzi-zawodnikow-i-bramki-meczu-video-405-590
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bn

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra konferencja bo szczera, choć wypowiedź trenera martwi. Czy nie ma pomysłu na wybrnięcie z tej matni? Zepsuła się atmosfera w szatni? Liga w tym roku jest wprawdzie mocniejsza, ale pytanie co się stało z zespołu który wygrywał ze wszystkimi wiosną? Czy wyczerpaliśmy już limit szczęścia i teraz dopadł nas pech? Drużyna gra teraz trochę szybciej, ale wciąż wolniej niż przeciwnik. Znów chwila dekoncentrancji, już przy akcji sprzed wolnego pachniało bramką. Zgadzam się że zaciąg z Wisły zupełnie nie daje rady. Z przodu nieco lepiej, ale nie stwarzamy właściwie groźnych sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: