Lech II - Hutnik 29.08.2021 g. 16

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz sie 29, 2021 5:56 pm

0:2 po błędzie obrońcy i sam na sam i koniec. Zasłużone zwycięstwo Lecha II, mecz by wyrównany ale zdecydowały niewykorzystane karny i sam na sam Sobali. Przeciwnik swoje sytuacje wykorzystał, i wygrał głownie sprytem bo Lech nie wielkiego futbolu również nie pokazał...

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz sie 29, 2021 5:57 pm

0-2 po stracie Stawarczyka na swojej połowie, usprawiedliwia go tylko to ze było oberwanie chmury i było ślisko ale ogólnie dobry mecz w naszym wykonaniu tylko skuteczności brakło
Tomek83

SIWY 1950
Posty: 272
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 4:40 pm
Lokalizacja: Południe Polski..

Postautor: SIWY 1950 » ndz sie 29, 2021 5:57 pm

Nie ma kurwa sprawiedliwości na tym świecie, kurwa taki mecz przegrać... :(
FC PORĘBA

Alex
Posty: 1036
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz sie 29, 2021 6:03 pm

Jak my z takim słabym Lechem nie potrafimy wygrać, to kurwa z kim? Sokół Ostróda jest na "naszym" poziomie. Z nimi dopiero za kilka kolejek. Teraz kilka dni przerwy i wpierdol od Garbarni w derbach. My nie chcemy sobie pomóc. Karny, sam na sam. Chyba przeciwnik musi strzelić żebyśmy punktowali. Szykuję się kolejna konferencja gdzie Szydełko musi coś "powiedzieć"...

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » ndz sie 29, 2021 6:15 pm

Jak Szymon uratuję Hutnika przed degradacją do 3 ligi, to chyba bez żartów trzeba będzie wynająć rzeźbiarza i machnąć mu pomnik w Nowej Hucie. Jak dla mnie, mecz z Garbarnią, będzie meczem kluczowym w kontekście nawiązania walki o utrzymanie. Porażka dla mnie oznacza spadek, tylko zwycięstwo.
Ostatnio zmieniony ndz sie 29, 2021 6:20 pm przez KrK_, łącznie zmieniany 1 raz.
Hutnik Kraków

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz sie 29, 2021 6:17 pm

Fakt, że nie mamy napastnika, natomiast nie zgodzę się że mamy tak słabą drużynę, żeby ze wszystkimi przegrywać. Lech za wiele też nie pokazał, niewiele brakło do wygranej. Garbarnia nie już Fidziukiewicza. Należy robić swoje, mieć koncentrację do końca, bo niewiele brakuje żeby zacząć wygrywać.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 956
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » ndz sie 29, 2021 6:23 pm

Do znudzenia Napastnik, Napastnik, Napastnik

wojo77
Posty: 1062
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » ndz sie 29, 2021 8:19 pm

Zagraliśmy nieźle a porównując mecz z Siedlcami i Bełchatowem widać duży progres, zmiany w składzie widocznie były potrzebne. Niestety niewykorzystany karny i setka Sobiego plus chyba słupek i też dobra sytuacja Hafeza pod koniec I połowy zemściły się niestety. Dostaliśmy znów gonga jak mówi Sz.Sz byle chłopaki psychicznie znowu nie siedli, głową do góry i przełamanie w derbach
Ostatnio zmieniony pn sie 30, 2021 7:07 am przez wojo77, łącznie zmieniany 1 raz.

pawcio
Posty: 296
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » ndz sie 29, 2021 8:31 pm

Żenada, dno.

Ja się zastanawiam czy aby na pewno w szatni wszystko gra. Jestem ostatni od teorii spiskowych, ale coś mi tu nie pasuje.

Kompetencji trenera nie podważam, ale miał trochę dla mnie dziwnych wypowiedzi na konferencjach. Po Grudziądzu (pamiętamy- pół rezerwowy skład, naprawdę fatalna gra) zapytany czy coś by zmienił przed pierwszym gwizdkiem, odpowiedział ze nie, ale piłkarze by inaczej zagrali. No faktycznie, bo w każdym meczu już w przerwie robi się cztery zmiany. Z pewnością nie widział potrzeby zmiany.
Stawar po Grudziądzu zapytany o formę, mówi że nie jest jeszcze najwyższą, bo on łapie forme z rytmem meczowym. Kolejny mecz ławka, choć po Grudziądzu większych zastrzeżeń nie można było do niego mieć.
Po Pogoni podobnie, dlaczego przegralismy? Proszę se przeanalizować jak straciliśmy bramki. Ja jestem cacy, piłkarze dają dupy.

I ja nie twierdzę że tak nie jest. To nie Szydełko odpowiada bezpośrednio za błędy zawodników. Ale nie tak się buduje atmosferę w zespole. Razem przegrywamy razem wygrywamy. Myślę że wiele osób zna to choćby z pracy. Jak wszystko jest super to super a jak nie, to nigdy wina przełożonego, zespół daje dupy.

A jeszcze co do meczu. Nie mam większych pretensji do Stawara, nikt nie ma 100% skuteczności karnych, zdarzyło się. Ale zawsze dla mnie będzie zagadka, jak że stojącej piłki można tak przepierdolic nad bramką??? Moze w kogoś na trybunie celował? Przypomniało mi się jak Hafez z Grudziądzem prawie w zegar uwalił z wolnego :D

fan
Posty: 960
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz sie 29, 2021 9:55 pm

Tak jak mieliśmy kupę farta w tamtej rundzie to na razie jest mega niefart. No chyba większego niefarta nie można mieć :D Z drugiej strony karny, setka.. szczęściu trzeba pomóc

Wcale gra nie wygląda tragicznie, potrzebne jest przełamanie, miejmy nadzieję, że już z Garbarnią...

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » ndz sie 29, 2021 10:04 pm

fan pisze:Tak jak mieliśmy kupę farta w tamtej rundzie to na razie jest mega niefart. No chyba większego niefarta nie można mieć :D Z drugiej strony karny, setka.. szczęściu trzeba pomóc

Wcale gra nie wygląda tragicznie, potrzebne jest przełamanie, miejmy nadzieję, że już z Garbarnią...


no jest niestety kurewski niefart , za lublin 1 polowe tez przeciez zagralismy super
na slasku tez
jedyne mecze to na elblagu zjebany no i slabo z GKS
wiec po prostu kiedy wyczerpiemy limit niefarta

lucero
Posty: 1289
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz sie 29, 2021 10:59 pm

Nie wiem co ma niefart do strzalu a'la rugby z karnego tudzież sytuacji sam na sam

Jedyny na razie niefart to karny na Slasku

Przegrac mecz ktorego nie dalo sie przegrac to spora sztuka, ale jak widac nam sie udala

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz sie 29, 2021 11:10 pm

Granie w tym systemie co gramy bez prawego wahadła to niestety nieporozumienie.
Karykatura 1352.
Zgadzam się że nie tyle brakuje szczęścia co umiejętności.

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn sie 30, 2021 12:19 am

Co robił zarząd i Dyrektor Sportowy wiosną tego roku, kiedy było już raczej pewne, że utrzymanie drużyny jest jak najbardziej pewne, a Największym Marzeniem Seby Olszewskiego było, by ktoś zapłacił ekwiwalent Warcie a On został w Hutniku? Ano, przepraszam, wszyscy byli budowaniem Nowego Wielkiego Hutnika, które trwa do dziś i chyba fuzja Disneya i 20th Centaury Fox była mniej skomplikowana. Ale jest pomysl-zrzutek, więcej zrzutek! To jest klucz do sukcesu, na pewno się uda! Sorry, ale wurwilem się, moim zdaniem mam prawo.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sie 30, 2021 12:04 pm

KrK_ pisze:Jak dla mnie, mecz z Garbarnią, będzie meczem kluczowym w kontekście nawiązania walki o utrzymanie. Porażka dla mnie oznacza spadek, tylko zwycięstwo.



Patrząc na to co się dzieje na boisku, w tabeli, na innych stadionach zapewne walka o utrzymanie będzie, jak to mowi Engel, szalenie trudna, ale pisanie, że mecz 7 (siódmej) kolejki o czymkolwiek zadecyduje jest co najmniej niedorzeczne. Bardziej utytułowany selekcjoner zwykł mawiać "dopóki pilka w grze..."


Majowy sen w postaci wygranych w Suwałkach, Rzeszowie i zezlomowania Motoru to było coś zupełnie abstrakcyjnego i niedorzecznego, tym boleśniejszy jest zjazd na ziemię


Jest hujnia, ale mam wrażenie że taka skrajna nedza dla prawdziwych Hakaesow naturalne środowisko do funkcjonowania i gdy jest za dobrze to czują że coś jest nie tak. A tak to mamy do czynienia z kolejnym sitem, efekty już we wrześniu...