KKS Kalisz - Hutnik Kraków 25.09.2021 g. 18:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt wrz 28, 2021 12:06 am

HKS1978 pisze:
Piotrek pisze:
HKS1978 pisze:
Piotrek pisze:dUfio, HKS1978 - napiszcie jakie widzicie rozwiązanie w obecnej sytuacji.


Zwolniony został Szydełko. Ok ale jaka jest odpowiedzialność za taki stan rzeczy Janiczaka? Powinien również on ponieść konsekwencje. Dyrektor sportowy, transfery, kontrakty? Od tego bym zaczął porządki.
Naprawdę chcemy wykonywać kolejne kroki naprzód? Czy cofać się?

Czyli "odpalamy" Janiczaka i gramy o baraże. Kogo proponujesz na jego miejsce?


Tylko i wyłącznie uczciwy konkurs ofert.
Nikt z namaszczenia.
Baraże? Tak mówili, pamiętam.
Nawet było i o ekstraklasie...
Pierdoły dla naiwniaków.

A będą chętni? czy znowu zrobimy zrzutkę - tym razem na dyrektora. Chyba żaden klub w Polsce nie jest tak rozreklamowany jak my, że słabo z pieniędzmi (może poza Ostródą). Być może gramy ponad stan i póki co Leszek za to odpowiada.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt wrz 28, 2021 12:15 am

Piotrek pisze:. Chyba żaden klub w Polsce nie jest tak rozreklamowany jak my, że słabo z pieniędzmi (może poza Ostródą).

Tak pamiętam tą reklamę świetnie. Ewenement to był.

https://youtu.be/h6MH3haXYrM

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt wrz 28, 2021 12:55 am

Bardzo wielka szkoda, ze trener Szymon Szydelko odchodzi. Uwazam, ze jego zatrudnienie bylo najlepsza rzecza jaka nam sie trafila od dawien dawna.

Dziekujemy i powodzenia trenerze!

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » wt wrz 28, 2021 4:32 am

Ja szanuje kazdego kto wklada choc maly wysilek w prace tego klubu, ale nie moze byc tak, ze prezes podczas gali 100 lecia Garbarnii przy alkoholu opowiada przypadkowym ludziom o sytuacji w klubie i o kwestiach, ktore sa znane tylko nielicznym.

Zmiana trenera pokazuje tylko w jakim jestesmy miejscu organizacyjnie. Przykre to jest.
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt wrz 28, 2021 7:32 am

Jestem rozczarowany zwolnieniem Szydełki :!: O ile wcześniej posty HKS1978 traktowałem z przymrużeniem oka, tak teraz trudno mi przejść obok nich obojętnie. :?
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt wrz 28, 2021 9:10 am

Pytanie czy Szydełko został zwolniony bo jest inna wizja zarządu i trener na oku który ma pomóc czy co gorsze trener pierdolnął tym wszystkim :roll:

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt wrz 28, 2021 9:13 am

Aldaris pisze:Jestem rozczarowany zwolnieniem Szydełki :!: O ile wcześniej posty HKS1978 traktowałem z przymrużeniem oka, tak teraz trudno mi przejść obok nich obojętnie. :?

Kolega HKS1978 już dawno pisał, że w klubie/zarządzie nie dzieje się najlepiej, tak jak On podobnie uważałem, ale jego słowa, lub podobne twierdzenia spotykały się z tym, że od razu pojawiały się słowa że piszemy farmazony, że to poniekąd związane z konfliktem na linii były współpracownik - zarząd. Nawet w ostatnim odcinku zagiętych, Prezes większą część wypowiedzi skierował do nas, "wichrzycieli". A po prostu zawsze trzeba mieć swój pogląd na pewne sprawy, nawet jak jest on krytyczny do pewnych kwestii. A zarząd powinien wyjaśniać, tłumaczyć, i jak to mówią, nie słowa a czyny pokazują jak się mają sprawy.
Tego niestety brakuje, tej transparentności w działaniach.
Od dawna było widać, że są tarcia na linii trener - zarząd, i prędzej czy później było to wiadome, że trener zrezygnuje, po co miał się dalej męczyć z decyzjami, które nie były do końca jego.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt wrz 28, 2021 9:15 am

wojo77 pisze:Pytanie czy Szydełko został zwolniony bo jest inna wizja zarządu i trener na oku który ma pomóc czy co gorsze trener pierdolnął tym wszystkim :roll:

A czy to teraz ma jakieś znaczenie, jeśli pewne kwestie się nie zmienią, żaden trener nie wytrzyma długo.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt wrz 28, 2021 9:39 am

A w klubie to chyba wszyscy co mają dostęp do mediów klubowych mają wolne, bo inne niezależne strony nam zwolniły oraz przyjęły nowego trenera.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 28, 2021 11:17 am

Piotrek pisze:jakie widzicie rozwiązanie w obecnej sytuacji.


zachowam formę przekazu z poprzedniego posta, bo nie mam kompetencji, zeby wypowiadac sie bezposrednio o dzialaniach klubu, zatem
-trzeba isc do klubowej toalety, przeplukac usta, zetrzec plame ze spodni, przygładzić fryzurę, starac się dostosowac do towarzystwa i bawic się do utraty tchu. Jak juz sie tu znalezlismy to szkoda by bylo samemu obrocic sie na piecie i wyjsc. zwlaszcza ze do klubu jest spora kolejka i nie takich jakmy odpalano z kwitkiem
-jesli jednak nas wyrzuca, to robic wszystko, zeby w nastepny weekend wrocic lepiej ubranym, uczesanym, w doborowym towarzystwie i z gotówką w kieszeni przynajmniej na kilka drinków, i czuć sie jak u siebie.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt wrz 28, 2021 11:48 am

markow pisze:A w klubie to chyba wszyscy co mają dostęp do mediów klubowych mają wolne, bo inne niezależne strony nam zwolniły oraz przyjęły nowego trenera.


Amatorszczyzna. Żenujące to jest! Nawet zwolnić kogoś nie potrafią jak należy.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt wrz 28, 2021 12:21 pm

dUfio pisze:
Piotrek pisze:jakie widzicie rozwiązanie w obecnej sytuacji.


zachowam formę przekazu z poprzedniego posta, bo nie mam kompetencji, zeby wypowiadac sie bezposrednio o dzialaniach klubu, zatem
-trzeba isc do klubowej toalety, przeplukac usta, zetrzec plame ze spodni, przygładzić fryzurę, starac się dostosowac do towarzystwa i bawic się do utraty tchu. Jak juz sie tu znalezlismy to szkoda by bylo samemu obrocic sie na piecie i wyjsc. zwlaszcza ze do klubu jest spora kolejka i nie takich jakmy odpalano z kwitkiem
-jesli jednak nas wyrzuca, to robic wszystko, zeby w nastepny weekend wrocic lepiej ubranym, uczesanym, w doborowym towarzystwie i z gotówką w kieszeni przynajmniej na kilka drinków, i czuć sie jak u siebie.


Dzuhas - a na taka impreze bys sie pisal? :lol:

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt wrz 28, 2021 12:47 pm

jak najbardziej. Do tego trzeba by jeszcze uprzątnąć chate (w razie czego:)
pzdr Osiek

mr.Vitaminka
Posty: 1856
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt wrz 28, 2021 2:23 pm

https://nh2010.pl/szymon-szydelko-odcho ... 3SCW-q1rcI

pożegnanie SzSz.

od czerwca minęły raptem 4 miesiące a czuję się jakby mnie ktoś jebnął obuchem w potylicę. ale kurwa zjazd, japierdole!!!!!!
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt wrz 28, 2021 10:06 pm

sikorek_nh pisze:Ja szanuje kazdego kto wklada choc maly wysilek w prace tego klubu, ale nie moze byc tak, ze prezes podczas gali 100 lecia Garbarnii przy alkoholu opowiada przypadkowym ludziom o sytuacji w klubie i o kwestiach, ktore sa znane tylko nielicznym.

Zmiana trenera pokazuje tylko w jakim jestesmy miejscu organizacyjnie. Przykre to jest.


Rozwiniesz?