Hutnik Kraków - Wigry Suwałki 2.10.2021 g. 15:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob paź 02, 2021 6:04 pm

Chmiela to wsadzić w tramwaj odesłać na Reymonta i niech nie wraca. Sądzę że nasi juniorzy by dziś na jego miejscu gola strzelili.

Reszta brawa za walkę. Jeszcze żyjemy.
Leszczyński dziś dwie setki wyciągnął ;)

Jest napastnik jest różnica.
Wilczyński do zmiany przez 80 min robił przewagę w ataku

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob paź 02, 2021 6:08 pm

dUfio pisze:Ps. Liczę na wygraną po słabym meczu 2:1

Gratulacja Dufio za przewidzenie nie tylko wyniku ale też jaki będzie mecz.

Brawa dla drużyny. Dobrze, że wróciliśmy do wygrywania u siebie, oczywiście dopiero drugi mecz z rzędu. Karny chyba z kapelusza, choć prawie wybroniony. Szczęście że niewykorzystane sytuacje się nie zemściły.

KSH74NH
Posty: 4340
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob paź 02, 2021 6:15 pm

bn pisze:
dUfio pisze:Ps. Liczę na wygraną po słabym meczu 2:1

Gratulacja Dufio za przewidzenie nie tylko wyniku ale też jaki będzie mecz.

Brawa dla drużyny. Dobrze, że wróciliśmy do wygrywania u siebie, oczywiście dopiero drugi mecz z rzędu. Karny chyba z kapelusza, choć prawie wybroniony. Szczęście że niewykorzystane sytuacje się nie zemściły.


Widzisz Dufio w typerze wygrałbyś od Joka 50dych ale tam dałeś 1-2 😉

wojo77
Posty: 1061
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob paź 02, 2021 6:35 pm

Leszczu dziś wybronił co mógł, to sam na sam w 5min to kosmos, karny pieknie wybroniony ale nie może być tak że dobija zawodnik nie strzelający, gdzie byli obrońcy. Zwycięzców się nie sądzi teraz Ostróda wbrew pozorom łatwo nie bedzie(też zmiana trenerai nowa wiara tamtejszej młodzieży) ja wierzę jednak że wygramy a na Stali kocioł i walka o jakieś punkty, będzie dobrze musi być 🙂!!!

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob paź 02, 2021 6:45 pm

KSH74NH pisze:
bn pisze:
dUfio pisze:Ps. Liczę na wygraną po słabym meczu 2:1

Gratulacja Dufio za przewidzenie nie tylko wyniku ale też jaki będzie mecz.

Brawa dla drużyny. Dobrze, że wróciliśmy do wygrywania u siebie, oczywiście dopiero drugi mecz z rzędu. Karny chyba z kapelusza, choć prawie wybroniony. Szczęście że niewykorzystane sytuacje się nie zemściły.


Widzisz Dufio w typerze wygrałbyś od Joka 50dych ale tam dałeś 1-2 😉


Nie mieszam bukmacherki z uczuciami, wręcz przeciwnie;))

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob paź 02, 2021 7:16 pm

Z tego co widziałem to karny był trafiony w słupek, Mam nadzieje ze ten wieśniak Babiarz po meczu nabrał trochę pokory
Tomek83

wojo77
Posty: 1061
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob paź 02, 2021 7:22 pm

https://m.youtube.com/watch?v=NuhWn3XZukM&t=137s tymczasem trener gości z pokorą dla nas ale najlepiej od 1:10 słychać naszych chyba w szatni jak świętują 🙂

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob paź 02, 2021 7:32 pm


Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » sob paź 02, 2021 7:50 pm

To jest mimo wszystko za dobra drużyna, żeby pałętać się w ogonie tabeli...Bez hurra optymizmu, spokojnie, konsekwentnie golić takich u siebie, plus jakiś remis na wyjeździe ( nie za tydzień) i punkty powinne przybywać na koncie. Hafez dziś był mega kozakiem.

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob paź 02, 2021 8:27 pm


HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz paź 03, 2021 9:45 am

Nowe ustawienie rozruszało zespół. Kieliś i Hafez zagrali b. dobry mecz, Drąg i Świątek też lepiej niż wcześniej. Stworzyliśmy sobie tyle sytuacji co wcześniej w kilku meczach. Były też mankamenty w obronie, defensorzy momentami gubili się w nowym ustawieniu.
Leszczyński kilka fenomenalnych parad, zwłaszcza główka Adamka z 2 metrów. Musi też śmielej wyskakiwac do gornych piłek.
Dużo wczoraj takich bardzo wysokich, długo lecących fruwało koło naszej bramki.
Szkoda, że Chmiel strzela ślepakami bo mogło się to zemścić.
Mecz na plus. W Ostródzie obowiązkowe 3 punkty.

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » ndz paź 03, 2021 11:50 am

Czy mecz był słaby? Nie sądzę, dużo akcji z obu stron, dużo walki, czerwień wisiała w powietrzu. Wygrana myślę zasłużona, ale były momenty kiedy to Wigry miały kontrolę nad meczem. Karnego dla nas nie oceniam bo daleko miałem a na yt huja widac. Karny dla Wigier na żywo wydawał mi sie absurdalny, zderzyli sie glowami przypadkowo, czekam ns interpretacje forumowego experta ;) pod koniec meczu jeszcze 2x Wigry chciały wymusić karnego ale marne aktorstwo i sie sędzia nie dał nabrać

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz paź 03, 2021 2:43 pm

Rafał_Hutnik pisze:Czy mecz był słaby? Nie sądzę, dużo akcji z obu stron, dużo walki, czerwień wisiała w powietrzu. Wygrana myślę zasłużona, ale były momenty kiedy to Wigry miały kontrolę nad meczem. Karnego dla nas nie oceniam bo daleko miałem a na yt huja widac. Karny dla Wigier na żywo wydawał mi sie absurdalny, zderzyli sie glowami przypadkowo, czekam ns interpretacje forumowego experta ;) pod koniec meczu jeszcze 2x Wigry chciały wymusić karnego ale marne aktorstwo i sie sędzia nie dał nabrać


Akurat karny dla Hutnika ewidentny.
Hafez puścił piłkę ominął zawodnika i pierwszy dotknął piłkę. Obrońca na wślizgu kontakt był.

A chmiel chyba dobry jest tylko w piwie ;)

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz paź 03, 2021 3:59 pm

Moim zdaniem mecz był wyrównany, najlepszym piłkarzem a raczej bramkarzem był Leszczyński wyciagnął 2 setki. Widać że ustawienie diamentem w środku to wynik rozmowy z piłkarzami kto gdzie jak lubi grać. Dowód na to Bernal który wrócił na środkowego obrońcę (poźniej przestawiony do pomocy przez SzSz) Chmiela bym tak nie karcił srogo owszem miał jedną 100 i przy drugiej też mógł strzelać ale dogrywał chyba do Wilczyńskiego który miał wyłożoną piłkę idealnie i sie machnął. Ogólnie podsumowując trochę szczęscia było dzisiaj po naszej stronie i oby tak zostało na dłużej. Gdzieś na facebooku komentarze dlaczego tak mało ludzi na meczu itp. Wiem że temat odgrzewany na wszystkie strony ale może by tak ogarnąć plakaty na mecz z Ruchem i Stalą? poniżej 1000 osób z takimi ekipami to trochę wstyd dla nas skoro chcemy być traktowani jako 3 siła Krk.

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz paź 03, 2021 6:36 pm

Plakaty chyba parzą nasz zarząd. XXI wiek, jakieś nabory na marketing, a podstawa nie działa. Nie rozumiem i jest to dla mnie nie do przyjęcia, że w 2. lidze nie mamy plakatów. Żenada szczerze mówiąc.