Sokół Ostróda - Hutnik Kraków 9.10.2021 g. 15:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » sob paź 09, 2021 10:16 pm

KSH74NH pisze:Dobrze dobrze 22
ale jak popatrzy się na grę na chwile obecną to nie za spokojnie

No jasne ale to nie czas na mówienie o budowie drużyny na 3 ligę. Jak dla mnie jest czas żeby się utrzymać, a nie wpadać w histerię.

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob paź 09, 2021 10:36 pm

Dark pisze:
KSH74NH pisze:Dobrze dobrze 22
ale jak popatrzy się na grę na chwile obecną to nie za spokojnie

No jasne ale to nie czas na mówienie o budowie drużyny na 3 ligę. Jak dla mnie jest czas żeby się utrzymać, a nie wpadać w histerię.


Ja już się otrząsłem. Jedziemy dalej i walczymy 2 liga musi być nadal nasza..

Fan Hutnika
Posty: 1524
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob paź 09, 2021 11:00 pm

Najważniejsze że niektórzy bracia po szału kibice w to nadal wierzą
Ja po Elblągu już mało wierzyłem dzisiaj już zerowe szanse, tak co po niektórzy wierzą bo 21 meczy zostało ale po tych dwóch widowiskach fatalnych no cóż nie chce was dołować ale z taką gra koledzy wierzycie?
Sezon 2021/2022 przynajmniej ciekawe i bliższe wyjazdy jak do np mistrza Kwietnia 😛
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » sob paź 09, 2021 11:38 pm

Tomek83 pisze:Chyba się przejdę na trening , może oni tam grają w nową Fifę zamiast trenować?


Popieram. Moze pilkarzom potrzebna jest rozmowa motywacyjna?

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob paź 09, 2021 11:41 pm

I tym sposobem nie żałuję, że dziś na popołudniu pracowałem.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob paź 09, 2021 11:55 pm

Tymczasem meczu nie oglądałem ale Daniel Hoyo-Kowalski bramkę strzelił w U-19 :o
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » ndz paź 10, 2021 12:29 am

PITROL pisze:Tymczasem meczu nie oglądałem ale Daniel Hoyo-Kowalski bramkę strzelił w U-19 :o


Tu jest bramka naszego filara obrony:
https://www.youtube.com/watch?v=B--ylEc9HdU
Teraz prezes pewnie żałuje, że nie załatwiliśmy przełożenia tego meczu ;)
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz paź 10, 2021 1:44 am

Fan Hutnika pisze:Najważniejsze że niektórzy bracia po szału kibice w to nadal wierzą
Ja po Elblągu już mało wierzyłem dzisiaj już zerowe szanse, tak co po niektórzy wierzą bo 21 meczy zostało ale po tych dwóch widowiskach fatalnych no cóż nie chce was dołować ale z taką gra koledzy wierzycie?
Sezon 2021/2022 przynajmniej ciekawe i bliższe wyjazdy jak do np mistrza Kwietnia 😛




To dobrze ze nie wierzyłeś po Elblągu, po meczu z Olimpią w kwietniu pisałeś tak:

Fan Hutnika pisze:nic z tego nie bedzie
sklad mamy na srodek 3 ligi i glowa muru nie przebijemy
te z elblaga cienkie bolki ale my tez duzo nie lepsi
do nastepnego


Bądź konsekwentny, to przynosi nam szczęście


W 5 meczach w których prowadzimy nie jesteśmy w stanie wygrać (2 remisy i 3 porazki) to jakiś kurwa obłęd.


Nawet dziś w dupe jebana tabela live wyglądała tak, że mieliśmy wirtualne 11 pkt, a przed nami 1 drużyna z 13 i 4 z 14. A tak jest hujnia nad hujniami.

Sledze wyniki Hutnika od sezonu 95/96, pamiętam różne hujowe sezony, serie kilkunastu meczów bez wygranej czy kilku bez gola, beznadziejna jesień za Mikulskiego, fatalna wiosnę za Stanca, na dokładkę jesień po spadku i wtopy od Jaśkowic i Giembutlowa ale czegoś takiego to nie. Komanda Janiczaka tez miała takie mecze rok temu ale nie na taką skalę (2 porażki i 1 remis w meczach gdy prowadziliśmy)

Zresztą niech każdy sobie pisze co chce, przestańmy udawać że ma to jakiejkolwiek znaczenie dla losów tabeli, czy ktoś wierzy tu czy nie.

W piłkę grają przede wszystkim piłkarze. A z takim graniem i nie wykorzystywaniem okazji na punkty nie mamy czego szukać w tej lidze I tyle. Ale przed to ze "w walce o spadek" jest sporo ekip trochę się poludzimy matematyką

Każdemu dbającemu o swoje zdrowie psychiczne polecam na Stali stanąć w młynie I drzeć mordę. Porażki mniej irytują a zwycięstwa bardziej cieszą :idea:

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz paź 10, 2021 2:47 am

dUfio pisze:Każdemu dbającemu o swoje zdrowie psychiczne polecam na Stali stanąć w młynie I drzeć mordę. Porażki mniej irytują a zwycięstwa bardziej cieszą :idea:


Amen!

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz paź 10, 2021 5:00 am

A będzie prowadził doping,"następca"GDF-a?(większość z nas,pewnie mogła by być jego ojcami)i krzyczał na nas,że mamy "wypierdalać,bo nie śpiewamy" :lol:
Jeśli tak,to podziękuję 8)

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz paź 10, 2021 8:19 am

FenRiR pisze:A będzie prowadził doping,"następca"GDF-a?(większość z nas,pewnie mogła by być jego ojcami)i krzyczał na nas,że mamy "wypierdalać,bo nie śpiewamy" :lol:
Jeśli tak,to podziękuję 8)


-Jeśli następca GDF-a nie odwoła swoich słów to nie będę śpiewał i wypierdalam z młyna!
-a co powiedział?!

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz paź 10, 2021 12:24 pm

FenRiR pisze:A będzie prowadził doping,"następca"GDF-a?(większość z nas,pewnie mogła by być jego ojcami)i krzyczał na nas,że mamy "wypierdalać,bo nie śpiewamy" :lol:
Jeśli tak,to podziękuję 8)


Przynajmniej jasna deklaracja, nie przychodź do młyna skoro w nim nie śpiewasz, proste.
Jak masz stać i gadać przez telefon, to lepiej na drugą stronę sobie iść i tyle.