Hutnik Kraków-Stał Rzeszów sob. 16.10.2021 15 00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

fan
Posty: 960
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob paź 16, 2021 7:09 pm

Przyznaje spiker totalne dno...

Pomimo porażki trochę nadziei się mimo wszystko pojawiło. Było sporo podań, utrzymywania się przy piłce a że Stal słabo może po prostu nie mogła sobie pograć dzisiaj...

Uważam, że jest kilka drużyn słabszych w tej lidze pomimo słabego początku rundy mam nadzieję, że podołamy

W końcu dziś trybuny wyglądały na poziomie, była niezła atmosfera jednak największa wada tego stadionu to pojemność - pomijając brak oświetlenia - i tragikomiczna klatka dla gości. Póki co nie będzie nam dane oglądać dobrej liczby przyjezdnych... mam nadzieję, że już niedługo 8)

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 331
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » sob paź 16, 2021 7:51 pm

luke.krak pisze:mimo porażki dobry mecz szkoda że nie udało się wywalczyć remisu bo nie taki straszny ten lider. Jak tak będziemy grać w każdym meczu to u siebie mam nadzieję trochę punktów uzbieramy.



Też tak to oceniam. Gra dużo lepsza niż wynik. Widzę jednak postęp i co najważniejsze zaangażowanie chłopaków, walka do końca. Musi się to zacząć przekładać na punkty.

Hutnik My z Wami !

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob paź 16, 2021 7:56 pm

fan pisze:Przyznaje spiker totalne dno...

Pomimo porażki trochę nadziei się mimo wszystko pojawiło. Było sporo podań, utrzymywania się przy piłce a że Stal słabo może po prostu nie mogła sobie pograć dzisiaj...

Uważam, że jest kilka drużyn słabszych w tej lidze pomimo słabego początku rundy mam nadzieję, że podołamy

W końcu dziś trybuny wyglądały na poziomie, była niezła atmosfera jednak największa wada tego stadionu to pojemność - pomijając brak oświetlenia - i tragikomiczna klatka dla gości. Póki co nie będzie nam dane oglądać dobrej liczby przyjezdnych... mam nadzieję, że już niedługo 8)



Póki co to nawet tych trybun nie możemy zapełnić było jeszcze trochę miejsc a z klatką gości to się zgadzam trochę wstyd. A co się podziało z fanami Stali bo pojawili się chwilowo na sektorze zobaczyli wynik i zniknęli :lol:

NaniHKS
Posty: 92
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 6:47 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: NaniHKS » sob paź 16, 2021 8:06 pm

Chyba inny mecz oglądałem. :roll: Hutnicy ruszyli dopiero gdy na tablicy widniało 0:2 także wtedy to sobie mogli ruszać... Co robili od początku? Dlaczego nie grali od poczatku "do przodu" tylko to ich ciągłe wycofywanie, opózniało gre i co za tym nigdzie żadnego zagrożenia. Kiepski to był spektakl niestety.

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob paź 16, 2021 8:48 pm

Ktory to nasz mistrz stoper zrobil gola na 2-0 dla Stali? mam nadzieje ze to jakis nasz 15stolatek wyciagniety na szybko z trampkarzy, a nie dorosly profesjonalny pilkarz (nie daj Boze obronca)

https://www.facebook.com/StalRzeszow/vi ... 510481108/
od 30tej sekundy
pzdr Osiek

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » sob paź 16, 2021 8:57 pm

dzuhas pisze:Ktory to nasz mistrz stoper zrobil gola na 2-0 dla Stali? mam nadzieje ze to jakis nasz 15stolatek wyciagniety na szybko z trampkarzy, a nie dorosly profesjonalny pilkarz (nie daj Boze obronca)

https://www.facebook.com/StalRzeszow/vi ... 510481108/
od 30tej sekundy
Słuszna uwaga z perspektywy widza na żywo nie było tego tak widać ale na filmiku zachowanie "tego grajka" to fakt że całkowicie odpuścił ...mógł to skrócić głową a on poprostu patrzy jak piłka leci i jeszcze próbuje faulować,gdzie za taki faul zapewne była by w gratisie czerwona i karny ..Co do pierwszego Gola to wydaje mi sie niemal pewne ze byl tam spalony..

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob paź 16, 2021 9:09 pm

Moim zdaniem on nie probuje faulowac, generalnie on nic nie probuje. To jest jakas pojebana sytuacja. Chlop patrzy czy ma za plecami przeciwnika, zauwaza że ma, wobec czego zamiast wypierdolic pilke w kosmos, przepuszcza przeciwnikowi pilkę samemu tańcząc "Jezioro Łabędzie".
pzdr Osiek

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob paź 16, 2021 9:16 pm

ale jaja na filmie widać że pierwsza bramka padła ze spalonego! przy drugiej bramce zarypał Drąg nie wiem chyba myślał że Stasz gościa przejmie a tu pozwolił na kozła i dupa. Kto wie jakby się ten mecz toczył gdyby nie słuszna bramka dla Stali nie wpadła.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob paź 16, 2021 9:23 pm

Gość który główkuje nie był na spalonym. Wystarczy zatrzymać nagranie na 10 sekundach. Błąd sędziego za to przy karnym z kapelusza dla nas.

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » sob paź 16, 2021 9:27 pm

HKS1978 pisze:Gość który główkuje nie był na spalonym. Wystarczy zatrzymać nagranie na 10 sekundach. Błąd sędziego za to przy karnym z kapelusza dla nas.
Sorry ale ja tam widzę spalonego ,zresztą z tej kamery to możemy sobie dyskutować ...

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob paź 16, 2021 9:31 pm

dzuhas pisze:Moim zdaniem on nie probuje faulowac, generalnie on nic nie probuje. To jest jakas pojebana sytuacja. Chlop patrzy czy ma za plecami przeciwnika, zauwaza że ma, wobec czego zamiast wypierdolic pilke w kosmos, przepuszcza przeciwnikowi pilkę samemu tańcząc "Jezioro Łabędzie".

To nawet nie był stoper, tylko Drąg,

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob paź 16, 2021 9:34 pm

ja spalonego tez nie widze (dokladnie 10 sekunda filmu), tak jak i karnego dla nas :D
pzdr Osiek

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob paź 16, 2021 9:35 pm

HKS1978 pisze:
dzuhas pisze:Moim zdaniem on nie probuje faulowac, generalnie on nic nie probuje. To jest jakas pojebana sytuacja. Chlop patrzy czy ma za plecami przeciwnika, zauwaza że ma, wobec czego zamiast wypierdolic pilke w kosmos, przepuszcza przeciwnikowi pilkę samemu tańcząc "Jezioro Łabędzie".

To nawet nie był stoper, tylko Drąg,

Minutę wcześniej kiero już trzymał tablice z nr 5 do zmiany....

kurant
Posty: 146
Rejestracja: czw gru 20, 2012 9:49 am

Postautor: kurant » sob paź 16, 2021 10:38 pm

Dokładnie, Drąg zszedł po straconej bramce. Ogólnie można się wkurwiać, ale kto nie grał w piłkę na wyższym poziomie nie zrozumie. Na orliku taki błąd nic nie kosztuje, tutaj bezwględnie wykorzystana szansa i niestety 0-2. Błąd duży, ale pytanie, czy tutaj Drąg powinien być tym, który tam powinien być.
Co do spalnonego to widać, że nie bylo. Został niestety Kędziora, który przy zmianie sam wiedział, że to nie był dobry mecz w jego wykonaniu.

kokiet
Posty: 84
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 10:11 am
Lokalizacja: NOWA HUTA BIEŃCZYCE

Postautor: kokiet » sob paź 16, 2021 11:19 pm

Pytanie czy gość który był na spalonym nie absorbował uwagi naszego bramkarza? wyniku i tak to nie zmieni walczymy dalej!!!