Hutnik Kraków-Wisła Puławy 30.10.21 g. 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » sob paź 30, 2021 7:14 pm

Idioci wyjebali Sz. Szydełko. Tyle.
Na treningach, na sparingach
Andrzej prezentowal sie znakomicie...

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » sob paź 30, 2021 7:42 pm

KrK_ pisze:Pisałem, że to zmiany na 3 ligą i nic one nie dadzą. Za rok Wieczystej trzeba zarezerwować 1 miejsce w lidze, a za 2-3 lata projekt budowy nowego małego kameralnego stadionu powędruję do Kwietnia, a nie na SS, czyli w skrócie będziemy mieć w Krakowie nowy Groclin Grodzisk Wielkopolski. Wspomnicie moje słowa.

P.S Piłkarzom po porażce z Ostródą już się odechciało czegokolwiek, więc nie ma o czym rozmawiać nawet.


No co ty opowiadasz, nie słuchałeś prezesa który mówił jaka potężna sportowa spółka akcyjna będzie Hutnik, z dwoma potężnymi sponsorami, nawet pierwsze fundusze już spłynęły pod to konto. Wieczysta będzie mieć problem za rok, jak my ta ligę weźmiemy jednym zamachem.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob paź 30, 2021 9:27 pm

Osobiście odnośnie zarządu/SSA mam inne zdanie. Z tego co widać, zarząd finansami zarządza umiejętnie, ja rozumiem że z SSA może wypalić tyle, że Cognos/Graffen mogą więcej wrzucić, choć było raczej tonowanie nastrojów. Pomysł akademii powrotu szkolenia też był strzałem w dziesiątkę. Z dwóch CLJ-tek spadliśmy, ale teraz dwie drużyny zagrają w barażach do CJL-15 i CLJ-17 ponownie.

Z Szydełko to nie przesadzajmy. Punktując w jego tempie (10 meczy - 5 punktów), mielibyśmy teraz przy 15 meczach meczach tyle samo punktów co teraz. Jego decyzje personalne też się nie bronią (Bernal? Stasz?)

Lipecki niestety był najgorszym wyborem na zastąpienie Sz Sz. Im wcześniej ten błąd zostanie skorygowany tym lepiej...

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » sob paź 30, 2021 10:00 pm

Tak skromnie zapytam.I co nam przyjdzie z tych "CLJ",jeśli nawet awansują?Kto z nich jest/będzie wartością pozytywną?I taka polityka zarządu(stawianie na juniorów)będzie skutkować tym że szczebel centralny będziemy znów oglądać za 20 lat.No,ale przynajmniej juniorzy będą grać(i dostawać po 0-6,0-8)w "ekstraklasie CLJ"

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob paź 30, 2021 10:06 pm

FenRiR pisze:Tak skromnie zapytam.I co nam przyjdzie z tych "CLJ",jeśli nawet awansują?Kto z nich jest/będzie wartością pozytywną?I taka polityka zarządu(stawianie na juniorów)będzie skutkować tym że szczebel centralny będziemy znów oglądać za 20 lat.No,ale przynajmniej juniorzy będą grać(i dostawać po 0-6,0-8)w "ekstraklasie CLJ"


nie sądze
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » sob paź 30, 2021 10:09 pm

dzuhas pisze:
FenRiR pisze:Tak skromnie zapytam.I co nam przyjdzie z tych "CLJ",jeśli nawet awansują?Kto z nich jest/będzie wartością pozytywną?I taka polityka zarządu(stawianie na juniorów)będzie skutkować tym że szczebel centralny będziemy znów oglądać za 20 lat.No,ale przynajmniej juniorzy będą grać(i dostawać po 0-6,0-8)w "ekstraklasie CLJ"


nie sądze


Z tym 20 kolege poniosło, ale tak 5 to można być pewnym.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » sob paź 30, 2021 10:25 pm

Może mnie trochę poniosło,ale kurwa ile można wytrzymać "strzałów w pysk"?Dlatego zachwycanie się z faktu,że mamy "CLJ",I "szkolenie"
w sytuacji,gdzie nasza pierwsza drużyna jest gnojona przez kazdego w naszej lidze,uważam za skandal.

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob paź 30, 2021 10:34 pm

ja tez nie jestem optymistą
pzdr Osiek

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob paź 30, 2021 11:33 pm

FenRiR pisze:Tak skromnie zapytam.I co nam przyjdzie z tych "CLJ",jeśli nawet awansują?Kto z nich jest/będzie wartością pozytywną?I taka polityka zarządu(stawianie na juniorów)będzie skutkować tym że szczebel centralny będziemy znów oglądać za 20 lat.No,ale przynajmniej juniorzy będą grać(i dostawać po 0-6,0-8)w "ekstraklasie CLJ"


1- młodsi kibice których nam brakuje, w postaci zawodników tych drużyn (a już teraz średnia na trybunach to 35+), 2- samowystarczalność (za młodszych płacą rodzice, za cljki pzpn), 3-tereny które już raz straciliśmy, łapę chciała położyć też Craxa, jak się nie ma kim grać to się je traci. 4 - mamy jakiś wybór? w każdym klubie są trampkarze/juniorzy. Czy przyjdzie tu jakiś "Kwiecień" i będzie "Wieczysta"?

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz paź 31, 2021 7:53 am

bn pisze:
FenRiR pisze:Tak skromnie zapytam.I co nam przyjdzie z tych "CLJ",jeśli nawet awansują?Kto z nich jest/będzie wartością pozytywną?I taka polityka zarządu(stawianie na juniorów)będzie skutkować tym że szczebel centralny będziemy znów oglądać za 20 lat.No,ale przynajmniej juniorzy będą grać(i dostawać po 0-6,0-8)w "ekstraklasie CLJ"


1- młodsi kibice których nam brakuje, w postaci zawodników tych drużyn (a już teraz średnia na trybunach to 35+), 2- samowystarczalność (za młodszych płacą rodzice, za cljki pzpn), 3-tereny które już raz straciliśmy, łapę chciała położyć też Craxa, jak się nie ma kim grać to się je traci. 4 - mamy jakiś wybór? w każdym klubie są trampkarze/juniorzy. Czy przyjdzie tu jakiś "Kwiecień" i będzie "Wieczysta"?

Odniosę się tylko do punktu, 1 bo idę zaraz spać. To, że adepci piłki nożnej zostaną kibicami Hutnika to skrajna naiwność. Jak zostać kibicem to każdy najlepiej wie. Takich przywiązanych piłkarzy, gdy skończą 16 rok życia to jest może 1 %.Jak byłem małolatem to specjalnie odpalałem RAIUNO, aby kibicować Udinese, w którym grał Koźmiński nasz wychowanek. Co on zrobił dla Hutnika?!Kibiców się zdobywa przez zwycięstwa pierwszej drużyny i ewentualny dzięki temu duży młyn na meczach z konkurencyjnymi/nielubianymi drużynami. Ten, który rzeczywiście potrafi grać w piłkę rozkmini to jak praca, tam gdzie lepiej płacą będę pracował.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » ndz paź 31, 2021 10:29 am

A ja będę dalej monotematyczny, nie bez powodu na świecie we współczesnej piłce trenerzy mają status gwiazdy/ jednej z najwyższych gaży, bo tak wiele od nich zależy. Mourinho co zrobił z Chelsea, Klopp z Borusią tu od podstaw zbudował zespół ale i odpowiednio zmotywował i ustawił, Simeone pokazał Atletico jak walczyć do końca, w sumie czwarty to był u Nas Sz.Szydełko) noi jeszcze Guardiola może hehe). Pierwszy raz chyba w historii można było się nie wstydzić ,Gość wycisnął 150 % z drużyny, miał jakiś szerszy plan, teorię współczesnej nowoczesnej piłki, założenia by coś usprawnić, to były takie 2 kroki w przód by teraz zrobić 5 w tył. Uważam ze zwolnieniem go odebrano ostatnią nadzieję w zespół. Odechciewa się płacić na klub .
Na treningach, na sparingach

Andrzej prezentowal sie znakomicie...

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz paź 31, 2021 10:50 am

Egipcjanin Sinue pisze:A ja będę dalej monotematyczny, nie bez powodu na świecie we współczesnej piłce trenerzy mają status gwiazdy/ jednej z najwyższych gaży, bo tak wiele od nich zależy. Mourinho co zrobił z Chelsea, Klopp z Borusią tu od podstaw zbudował zespół ale i odpowiednio zmotywował i ustawił, Simeone pokazał Atletico jak walczyć do końca, w sumie czwarty to był u Nas Sz.Szydełko) noi jeszcze Guardiola może hehe). Pierwszy raz chyba w historii można było się nie wstydzić ,Gość wycisnął 150 % z drużyny, miał jakiś szerszy plan, teorię współczesnej nowoczesnej piłki, założenia by coś usprawnić, to były takie 2 kroki w przód by teraz zrobić 5 w tył. Uważam ze zwolnieniem go odebrano ostatnią nadzieję w zespół. Odechciewa się płacić na klub .


Wydaję mi się że to była po części wspólna decyzja. Szydełko dla dobra klubu i zespołu widział co się dzieje i dawał do zrozumienia że już nic nie wymyśli i żeby ratować 2 ligę a nóż zadziała efekt nowej miotły i z prezesem po wielu rozmowach doszli wspólnie do takiego wniosku. Tak mi się wydaje ale mogę sie mylić.

wojo77
Posty: 1061
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » ndz paź 31, 2021 11:51 am

Sz.Sz powiedział że już nie ma pomysłu na drużynę, zawodnicy na treningi chodzili że zwieszonymi głowami bez wiary że coś się zmieni nie było wyjścia trzeba było zmienić trenera skoro sam przyznał że nie widzi tego dalej :roll:
Ostatnio zmieniony ndz paź 31, 2021 7:24 pm przez wojo77, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz paź 31, 2021 6:54 pm

Szydełko rzucił ręcznik, zarząd to przyjął. Brakuje w klubie kogoś kto był w wyższych ligach i by tym pokierował.

Alex
Posty: 1036
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz paź 31, 2021 8:02 pm

https://stadionowioprawcy.net/wp-conten ... 5473_n.jpg

Hasło pasuję również do naszych grajków, patrząc na ich grę..