Hutnik Kraków-Ruch Chorzów 14.11.21 nd 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 15, 2021 12:44 pm

"Prowadzenie naszej drużynie dał w 13 minucie Piotr Stawarczyk. "Stawar" zachował najwięcej zimnej krwi pod bramką rywali i z bliska dobił "główkę"

Nie dobił, a go nabił (bodajże) Janoszka.

trener dla Radia Kraków:
https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... ra-rozmowa





https://www.youtube.com/watch?v=zd6BFeT_nYk


21.52 :D :D :D

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » wt lis 16, 2021 11:50 am


dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lis 16, 2021 7:36 pm

kulisy ruch.tv, min fajne ujecia oprawy z drona

https://www.youtube.com/watch?v=CXJ18QyfE8c

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt lis 16, 2021 8:58 pm

kulisy super, widowisko też, wynik również ale ten nasz stadion i ta liczba wpuszczanych gośći to jest już katastrofa mam wielką nadzieję i pewnie nie tylko ja że jak mówił prezes w zagiętych będzie zaniedługo budżet ustalany to nam coś sprezentują bo dramat. P.s. ma ktoś zdjęcia jak boczne się remontuje? na jakim etapie prace?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt lis 16, 2021 9:00 pm

Słyszałem plote że mają powstać dwa bliźniacze stadiony.. Wieczysta i Hutnik.. Z tym że jest w mieście jakieś lobby które nalega aaby w razie spadku Hutnika odpuścić i nie budować.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lis 17, 2021 11:05 am

centrum nh pisze:Słyszałem plote że mają powstać dwa bliźniacze stadiony.. Wieczysta i Hutnik.. Z tym że jest w mieście jakieś lobby które nalega aaby w razie spadku Hutnika odpuścić i nie budować.


trzeba upublicznić ich nazwiska zanim bedzie za pozno, bo to jawne skur...

argument zupelnie z dupy, bo w 3 lidze wiekszosc klubów ma godniejsze obiekty niz nasz.

zreszta na tych kulisach Ruchu dobitnie widac jaka to totalna ruina

PyskatySK
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 24, 2014 3:17 pm
Lokalizacja: Górny /R\ Śląsk

Postautor: PyskatySK » śr lis 17, 2021 4:34 pm

ksh72 pisze:a na fb smrodów ¿e mecz sprzedali :lol: :lol: :lol:


to jakie¶ gupki siê wypowiadaj±, w ostatnich naszych kulisach pad³o kilka niepokoj±cych s³ów na temat funkcjonowania klubu w przysz³ym roku (prawdopodobnie ³ysy cwel kotala - prezydent Chorzowa) udupi nam dotacjê na klub / zerwie umowê partnersk± z EcoExpress (jaka¶ tam podspó³ka Alby) i niektórzy lubi± dodawaæ od siebie, vide kupiony przez Was mecz. ;)

my zagrali¶my gówno-piach, tak jak w Pruszkowie, przeszli obok szpilu i tyle, kurs na Hutnik kusi³ (mo¿e pi³karzyki sobie popuszczali kuponiki, ale to tylko takie pierdolenie).

szkoda, ¿e nie by³o dane obejrzeæ szpilu z poziomu sektora go¶ci.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr lis 17, 2021 4:43 pm

PyskatySK pisze:
ksh72 pisze:a na fb smrodów że mecz sprzedali :lol: :lol: :lol:


to jakieś gupki się wypowiadają, w ostatnich naszych kulisach padło kilka niepokojących słów na temat funkcjonowania klubu w przyszłym roku (prawdopodobnie łysy cwel kotala - prezydent Chorzowa) udupi nam dotację na klub / zerwie umowę partnerską z EcoExpress (jakaś tam podspółka Alby) i niektórzy lubią dodawać od siebie, vide kupiony przez Was mecz. ;)

my zagraliśmy gówno-piach, tak jak w Pruszkowie, przeszli obok szpilu i tyle, kurs na Hutnik kusił (może piłkarzyki sobie popuszczali kuponiki, ale to tylko takie pierdolenie).

szkoda, że nie było dane obejrzeć szpilu z poziomu sektora gości.


Dlaczego liczba tylko 50 biletow Was nie zadowolila?
Dlaczego sie spozniliscie na mecz? Czekalismy na Was :)

PyskatySK
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 24, 2014 3:17 pm
Lokalizacja: Górny /R\ Śląsk

Postautor: PyskatySK » śr lis 17, 2021 5:08 pm

Winnetou pisze:
PyskatySK pisze:
ksh72 pisze:a na fb smrodów ¿e mecz sprzedali :lol: :lol: :lol:


to jakie¶ gupki siê wypowiadaj±, w ostatnich naszych kulisach pad³o kilka niepokoj±cych s³ów na temat funkcjonowania klubu w przysz³ym roku (prawdopodobnie ³ysy cwel kotala - prezydent Chorzowa) udupi nam dotacjê na klub / zerwie umowê partnersk± z EcoExpress (jaka¶ tam podspó³ka Alby) i niektórzy lubi± dodawaæ od siebie, vide kupiony przez Was mecz. ;)

my zagrali¶my gówno-piach, tak jak w Pruszkowie, przeszli obok szpilu i tyle, kurs na Hutnik kusi³ (mo¿e pi³karzyki sobie popuszczali kuponiki, ale to tylko takie pierdolenie).

szkoda, ¿e nie by³o dane obejrzeæ szpilu z poziomu sektora go¶ci.


Dlaczego liczba tylko 50 biletow Was nie zadowolila?
Dlaczego sie spozniliscie na mecz? Czekalismy na Was :)


:D :D :D
A znasz ekipê, któr± zadowoli taka pula hehe?
Wiem, widzia³em jak hasali¶cie po rejonach :D , ale jak to przy tego typu wyjazdach organizacja utrudniona i przemieszczanie, zw³aszcza ¿e dojazd na Wasz stadion dodatkowo utrudniony przez remont g³ównej drogi.
To i tak dobrze, ¿e psy ¶rednio pospinane i "pozwoli³y" podej¶æ i odej¶æ spod stadionu w zasadzie bez s³owa.
kombinowane by³o, ale si³a wy¿sza.

mi siê uda³o obejrzeæ szpil z poziomu trybun, ale to nie to samo.
Ostatnio zmieniony śr lis 17, 2021 5:09 pm przez PyskatySK, łącznie zmieniany 1 raz.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lis 17, 2021 5:08 pm

Winnetou pisze:
PyskatySK pisze:
ksh72 pisze:a na fb smrodów że mecz sprzedali :lol: :lol: :lol:


to jakieś gupki się wypowiadają, w ostatnich naszych kulisach padło kilka niepokojących słów na temat funkcjonowania klubu w przyszłym roku (prawdopodobnie łysy cwel kotala - prezydent Chorzowa) udupi nam dotację na klub / zerwie umowę partnerską z EcoExpress (jakaś tam podspółka Alby) i niektórzy lubią dodawać od siebie, vide kupiony przez Was mecz. ;)

my zagraliśmy gówno-piach, tak jak w Pruszkowie, przeszli obok szpilu i tyle, kurs na Hutnik kusił (może piłkarzyki sobie popuszczali kuponiki, ale to tylko takie pierdolenie).

szkoda, że nie było dane obejrzeć szpilu z poziomu sektora gości.


Dlaczego liczba tylko 50 biletow Was nie zadowolila?
Dlaczego sie spozniliscie na mecz? Czekalismy na Was :)



Serio pytasz ? :shock: sprawdź liczby Ruchu z Kalisza albo Lublina
To ze my nie przekroczyliśmy w tej rumdzie liczby 50 nie oznacza że innym to wystarcza

http://www.ruchchorzow.com.pl/aktualnos ... tatystyki/

Sytuacje 5:1
Strzały celne 8:1
Posiadanie 33:67

Fan Hutnika
Posty: 1524
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr lis 17, 2021 9:46 pm

Dla mnie Ruch to jedna z najlepszych ekip wyjazdowych w Polsce, bardzo boli i zaluje ze nie mogli przyjechac w dowolnej liczbie. Pamietam 20,25 lat temu jak przyjezdzali na wisle obejmujac im tam caly sektor pamietam 4-1 wygrali i chyba 3 gole Warzychy
szkoda ze maja zgode z sasiadką ,ale i tak podziw za te wyjazdy
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

1979
Posty: 1892
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw lis 18, 2021 4:12 am

Fan Hutnika pisze:Dla mnie Ruch to jedna z najlepszych ekip wyjazdowych w Polsce, bardzo boli i zaluje ze nie mogli przyjechac w dowolnej liczbie. Pamietam 20,25 lat temu jak przyjezdzali na wisle obejmujac im tam caly sektor pamietam 4-1 wygrali i chyba 3 gole Warzychy
szkoda ze maja zgode z sasiadką ,ale i tak podziw za te wyjazdy


To byly inne czasy. Ruch zdobywal majstra. Podzielili ich wtedy na dwie grupy wracajace na dworzec po ok 800 osob a 150-200 Wisly pogonilo ich caly drugi kordon.I nie 20 a 32 lata temu
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw lis 18, 2021 9:15 am

U nas w pamiętnym 97 też ich było sporo i ganianki z milicją po meczu przeszły do klasyki jak ucieczka po rurze nad Dłubnią. Milicjanci wymiękli bo w pełnym rynsztunku by równowagi pewnie nie zachowali. To była bodajże ta kolejka co Widzew pod ręką Smudy wygrał 3-2 na Legii. Ja małolat wtedy byłem, ale było wesoło. Choć muszę przyznać po latach nie zawsze było honorowo bo kamionki i rozbijanie aut to była wtedy normalność.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » czw lis 18, 2021 12:07 pm

dUfio pisze:
Winnetou pisze:
PyskatySK pisze:
ksh72 pisze:a na fb smrodów że mecz sprzedali :lol: :lol: :lol:


to jakieś gupki się wypowiadają, w ostatnich naszych kulisach padło kilka niepokojących słów na temat funkcjonowania klubu w przyszłym roku (prawdopodobnie łysy cwel kotala - prezydent Chorzowa) udupi nam dotację na klub / zerwie umowę partnerską z EcoExpress (jakaś tam podspółka Alby) i niektórzy lubią dodawać od siebie, vide kupiony przez Was mecz. ;)

my zagraliśmy gówno-piach, tak jak w Pruszkowie, przeszli obok szpilu i tyle, kurs na Hutnik kusił (może piłkarzyki sobie popuszczali kuponiki, ale to tylko takie pierdolenie).

szkoda, że nie było dane obejrzeć szpilu z poziomu sektora gości.


Dlaczego liczba tylko 50 biletow Was nie zadowolila?
Dlaczego sie spozniliscie na mecz? Czekalismy na Was :)



Serio pytasz ? :shock: sprawdź liczby Ruchu z Kalisza albo Lublina
To ze my nie przekroczyliśmy w tej rumdzie liczby 50 nie oznacza że innym to wystarcza

http://www.ruchchorzow.com.pl/aktualnos ... tatystyki/

Sytuacje 5:1
Strzały celne 8:1
Posiadanie 33:67


Znam dobrze liczby wyjazdowe Ruchu. Szacunek i podziw mam dla nich. Ale powinni tez zrozumiem, ze nie kazdy ich bedzie wpuszczal bez limitu. U nas pewnie liczba 200 biletow tez by ich nie zadowolila. Uwazam, ze tylko 50 biletow, ktore sa dostepne na Hutniku i tak jest lepsze niz nic. Zawsze to jakis doping dla pilkarzy jest i atmosfera bardziej kibicowska.

fan
Posty: 960
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw lis 18, 2021 12:37 pm

Ja się nie dziwię, że ekipy odpuszczają wyjazdy na Hutnika... 50 osób śmiech na sali :D

Szczerze już wolałem stary stadion niż tą pseudo trybunkę blisko boiska. Wtedy przynajmniej nie było ograniczeń dla gości i był klimat. Teraz to piknik po całości...