Hutnik Kraków-Ruch Chorzów 14.11.21 nd 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Alex
Posty: 1036
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » czw lis 18, 2021 4:32 pm

fan pisze:Szczerze już wolałem stary stadion niż tą pseudo trybunkę blisko boiska. Wtedy przynajmniej nie było ograniczeń dla gości i był klimat. Teraz to piknik po całości...


Tylko gdyby nie ta trybunka, nie gralibyśmy u siebie tylko dalej na Garbarni

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lis 18, 2021 5:18 pm

Alex pisze:
fan pisze:Szczerze już wolałem stary stadion niż tą pseudo trybunkę blisko boiska. Wtedy przynajmniej nie było ograniczeń dla gości i był klimat. Teraz to piknik po całości...


Tylko gdyby nie ta trybunka, nie gralibyśmy u siebie tylko dalej na Garbarni



Oczywiście nowa trybunka jest marna i srednia do robienia klimatu kibicowskiego (jedyny plus ze blisko boiska) ale mimo wszystko to było lepsze rozwiązanie niż kolejne przerabianie starej trybuny na wzór tego co jest na głównej. Jeśli faktycznie jak nazwa wskazuje będzie "tymczasowa" to może nam się kiedyś przydać..
Najgorsza hujnia to ten sektor gości, zwłaszcza że nic tam nie bylo robione poza montażem krzesełek i wejściem (beton jeszcze z czasów gry wc)

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lis 18, 2021 7:34 pm

Sektor gości u nas to kpina i nie ma dwóch zdań. Dla mnie osobiście jednak jest duża różnica między 200, a 50 osób. Czterokrotna. Poza tym stary chyba był na 300 osób, więc to już jest spoko oferta, która gwarantuje klimat kibicowski, którego nie było na Stali, Ruchu i kurwa nie będzie nigdy z czymś takim. Dziwią mnie pretensje do Ruchu, że nie wykorzystali tej gównianej puli i gadki o klimacie kibicowskim z 50 osobami. To już jesteśmy Barciszanką mentalnie? O chuj chodzi?

Fan Hutnika
Posty: 1524
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw lis 18, 2021 8:27 pm

a 7,27 to nasi chlopcy sa tam kolo lawki czy z Ruchu ?
jeden za glowe sie chwyta bez radosci
https://www.youtube.com/watch?v=t-ZmwKciIT4
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

PyskatySK
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 24, 2014 3:17 pm
Lokalizacja: Górny /R\ Śląsk

Postautor: PyskatySK » czw lis 18, 2021 10:57 pm

W sumie to by³oby dziwne jakby by³ od nas hehe.
Jak kojarzê to nasza ostatnia wizyta na Suchych Stawach by³a podczas szpilu z Cracovi±, jak grali u Was.
Ja jeszcze mia³em okazjê byæ w starej klatce z Uni± O¶wiêcim, to by³ chyba 2017 rok.

Tak jak wspomnia³ Joka, jakby by³o choæ z 200-300 biletów, to wyjazd by³by normalnie zorganizowany, a bilety rozprowadzone wewnêtrznie (w tym pewnie jaka¶ pula dla Wis³y).

pawcio
Posty: 296
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » pt lis 19, 2021 6:28 am

No nie wiem... Jak jadę na grilla i idę do mięsnego kupić 2 kilo kiełbasy, to jak mi miła Pani w tzw. sklepie firmowym mówi, że nie ma tyle, tylko kilogram, to go biorę, a nie obrażam sie i pierdole tego grilla i w ogóle nie jadę, bo co to jest kilo kiełby.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt lis 19, 2021 8:29 am

To fajnie. Mi się od razu przypomniała historia jak jeden koleś zaprosił na imieniny po pracy pod chmurką chyba 12 osób i zakupił 0,7 litra wódki. Dla tych ostatnich już nie starczyło z pierwszego rozlania. To było już bardzoo dawno temu a do tej pory ma opinie gamonia. Już lepiej było nie zapraszać nikogo albo trzech najbliższych kolegów toby coś poczuli. Jakby dla któregoś z moich gości miało kiełbachy nie starczyć to już bym wolał tego grilla odwołać. Jak tam jest ze stu albo dwustu stałych wyjazdowiczów to weź to uczciwie podziel. Nie czuje żadnej sympatii do Ruchu odkąd mają zgodę z widomo kim ale rozumiem ich motywację.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pt lis 19, 2021 12:29 pm

PITROL pisze:To fajnie. Mi się od razu przypomniała historia jak jeden koleś zaprosił na imieniny po pracy pod chmurką chyba 12 osób i zakupił 0,7 litra wódki. Dla tych ostatnich już nie starczyło z pierwszego rozlania. To było już bardzoo dawno temu a do tej pory ma opinie gamonia. Już lepiej było nie zapraszać nikogo albo trzech najbliższych kolegów toby coś poczuli. Jakby dla któregoś z moich gości miało kiełbachy nie starczyć to już bym wolał tego grilla odwołać. Jak tam jest ze stu albo dwustu stałych wyjazdowiczów to weź to uczciwie podziel. Nie czuje żadnej sympatii do Ruchu odkąd mają zgodę z widomo kim ale rozumiem ich motywację.


Bardzo niekumaci ci koledzy. Przeciez wiadomo, ze solenizant stawia na poczatku, a potem kazdy po kolei. A mogla byc taka fajna impreza pod chmurka :D

Mnie dalej ciekawi dlaczego Ruch sie spoznil na mecz.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz lis 21, 2021 5:18 pm

Winnetou pisze:
PITROL pisze:To fajnie. Mi się od razu przypomniała historia jak jeden koleś zaprosił na imieniny po pracy pod chmurką chyba 12 osób i zakupił 0,7 litra wódki. Dla tych ostatnich już nie starczyło z pierwszego rozlania. To było już bardzoo dawno temu a do tej pory ma opinie gamonia. Już lepiej było nie zapraszać nikogo albo trzech najbliższych kolegów toby coś poczuli. Jakby dla któregoś z moich gości miało kiełbachy nie starczyć to już bym wolał tego grilla odwołać. Jak tam jest ze stu albo dwustu stałych wyjazdowiczów to weź to uczciwie podziel. Nie czuje żadnej sympatii do Ruchu odkąd mają zgodę z widomo kim ale rozumiem ich motywację.


Bardzo niekumaci ci koledzy. Przeciez wiadomo, ze solenizant stawia na poczatku, a potem kazdy po kolei. A mogla byc taka fajna impreza pod chmurka :D

Mnie dalej ciekawi dlaczego Ruch sie spoznil na mecz.

Widać że jesteś otrzaskany w imprezach pod chmurką i nietrafiona metafora nie zbije Cię z tropu. Tak czy siak to gamoń a to było bardzo dawno temu i koledzy też gamonie(mnie tam nie było). Natomiast co do meritum niech Ci będzie kibice Ruchu to też ch..e.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pt gru 03, 2021 10:44 am

nie wiem czy ktoś to wklejał:

http://www.90minut.pl/news/316/news3165 ... -Ruch.html

5tysi kary za mecz z Ruchem
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt gru 03, 2021 12:46 pm

mr.Vitaminka pisze:nie wiem czy ktoś to wklejał:

http://www.90minut.pl/news/316/news3165 ... -Ruch.html

5tysi kary za mecz z Ruchem



Na pewno za mecz z Ruchem? Nic takiego tam nie ma

PyskatySK
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 24, 2014 3:17 pm
Lokalizacja: Górny /R\ Śląsk

Postautor: PyskatySK » pt gru 03, 2021 2:16 pm

U nas te¿ nie ma wyszczególnione za jaki szpil, ale raczej wiadomo o którym mowa. :)

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt gru 03, 2021 2:23 pm

PyskatySK pisze:U nas też nie ma wyszczególnione za jaki szpil, ale raczej wiadomo o którym mowa. :)


Z tym ze pzpn przyznaje kary zwykle kilka dni bezpośrednio po "szpilu", a od tamtego już minęły 3 tygodnie

SNH
Posty: 199
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 9:08 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: SNH » pt gru 03, 2021 4:42 pm

2. podczas meczu II ligi, rozegranego 27 listopada 2021 r. pomiędzy klubami Hutnik Kraków – ZKS Olimpia Elbląg, KD postanowiła ukarać klub Hutnik Kraków: – karą pieniężną w wymiarze 5.000 zł

Źródło stadionowi oprawcy

PyskatySK
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 24, 2014 3:17 pm
Lokalizacja: Górny /R\ Śląsk

Postautor: PyskatySK » sob gru 04, 2021 5:06 pm

dUfio pisze:
PyskatySK pisze:U nas te¿ nie ma wyszczególnione za jaki szpil, ale raczej wiadomo o którym mowa. :)


Z tym ze pzpn przyznaje kary zwykle kilka dni bezpo¶rednio po "szpilu", a od tamtego ju¿ minê³y 3 tygodnie


Niby tak, ale za¶ po szpilu którym¶ u nas (ju¿ nie pamiêtam którym), gdzie by³a odpalona pirotechnika, nie dostali¶my w ogóle ¿adnej kary, co by³o mega dziwne.