Wniosek o delegalizacje Młodzieży Wszechpolskiej

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt lut 15, 2005 5:42 pm

BIMBER pisze:Metal ja też oceniam ludzi po tym jacy są a nie kim są dlatego nie znając osobiscie żadnego zyda uogólniam ich do całości i ich jebie bo mnie wkurwiają ogólnie,bo akurat sie tak składa ze znam ich swiatopogląd 8)


Przeczysz sam sobie - skoro nie znasz żadnego to nie możesz wiedzieć jacy są wszyscy.

A co do meritum ja też jestem przeciwny delegalizacji MW. Dopoki działają w ramach prawa.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt lut 15, 2005 5:59 pm

Właśnie niekoniecznie musze przeczyć sam sobie.Znam ich z opowiadań różnych ludzi którzy pamiętają czasy przwedwojenne i ktorzy znali zydów i do dziś twierdzą ze gdyby nie Hitler to byśmy mieli bardziej przejebane niz dziś choć i tak juz mamy niewesoło.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » wt lut 15, 2005 6:56 pm

Każdy człowiek to indywidualna jednostka i każdego trzeba oceniać indywidualnie, za to co robi, za to jaki jest, a NIE ZA TO KIM JEST.

Tak samo masz z psami i żydami? :D


Nasi politycy liżą dupe Ameryce od dawna nic w zamiań nie mają(np patron placu centralnego) a wysłanie żołnieży do Iraku to paranoja! 0 poparcia narodu ale Ameryka chce wieć cza wsyłać (ciekawe czy jakiś polityk by tam pojechał) nie dziwie się Irakijczyką że się bronią(my robiliśmy i robilibyśmy tak samo może nie atakami terorystycznymi ale co to ma za znaczenie) jeżeli ktoś wejdzie do twojego krają to go bronisz :D CO do Ukrainców w tej chwili sytuacja jest fajna ale historia pokazuje że nie zawsze tak było..... :wink:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt lut 15, 2005 7:13 pm

"Tak samo masz z psami i żydami?"

Wyobraź sobie, że tak!

Gdybym miał przyjaźnić się tylko z Hutnikami, to o zgrozo, tylu na prawdę świetnych ludzi bym zignorował. A tak mam przyjaciół nawet od przedszkola i są to prawdziwe przyjaźnie na całe życie.

Co do Młodzieży Wszechpolskiej... Mam taki pogląd, że trzeba nareszcie zacząć działać i przestać wierzyć starym politykom z okresów PRLu i Okrągłego Stołu. Trzeba się za nich wziąć, nie mozna się dłużej cackać. I za to właśnie cenią MW. Za ich wizję Polski, Polski bez korupcji, Polski uczciwej i pełnej ideałów. Oni działają i chwała im za to. Nareszcie ktoś przeciwstawił się skorumpowanym układom.

Jestem zdecydowanie za MW :)

Awatar użytkownika
PŻYQ
Posty: 205
Rejestracja: pn sie 23, 2004 9:52 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PŻYQ » śr lut 16, 2005 12:55 am

Mimo bardziej skrajnych poglądów to jestem najbliższy właśnie MW, nie mówię że wszyscy czy większość ale napewno w każdej partii politycznej czy też związkach znajdą się skorumpowani! na to w Polsce chyba nie ma lekarstwa! no chyba żeby zmartwychwstał Piłsudzki :) totalitaryzm , człowiek który walczy o Polskę a nie pieniądze byłby wyjściem! (Maciek piszesz sie na to??? hehehehehe, żarcik :) ) Partia bez powiązań z orlenami , rywinami i kościołem zdecydowanie walcząca z żydo-komuną - na takich mógłbym liczyć, ale czy jest taka partia??????
ps. i tak najważniejszy jest....... Hutnik!!!!!!!!!!!!!!!
aleja Róz - Hutnik i juz !!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr lut 16, 2005 9:15 am

BIMBER pisze:Właśnie niekoniecznie musze przeczyć sam sobie.Znam ich z opowiadań różnych ludzi którzy pamiętają czasy przwedwojenne i ktorzy znali zydów i do dziś twierdzą ze gdyby nie Hitler to byśmy mieli bardziej przejebane niz dziś choć i tak juz mamy niewesoło.


Ach zatem nienawidzisz Żydów przedwojennych... To spoko bo już myślałem że jakiś Żyd współczesny Ci zrobił jakąś krzywdę.
Masz niewesoło przez jakiegoś Żyda?
Jakim cudem skoro nie znasz żadnego ?
Mnie na przykład "różni ludzie" mówili że rudzi są fałszywi, grubi - leniwi, leworęczni to dzieci Szatana a od onanizowania rosną włosy między palcami. Jednak EMPIRYCZNIE przekonałem się że to lipa - czego i Tobie BIMBER życzę.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr lut 16, 2005 2:53 pm

Zgadzam się z Tobą w 200 procentach, Ożóg, jeśli chodzi o podejście do ludzi i narodów. Nie mam zupełnie nic przeciwko Żydom, Niemcom, czy komukolwiek innemu, tylko dlatego, bo to Żyd, Niemiec lub ktokolwiek inny. Mam coś przeciwko osobom, które dokonują rozbojów, kradną czy jeżdżą po pijaku, niezależnie od tego, jakiej narodowości są. O popieraniu holocaustu to już nawet trudno cokolwiek napisać, bo po prostu włos się jeży ze zgrozy...

A równocześnie mam od Ciebie zupełnie inne zdanie jeśli chodzi o "poparcie polityczne". Ja MW nie popieram wcale i... nie widzę w tym żadnego problemu pomiędzy nami. Poglądy polityczne moim zdaniem w żaden sposób nie powinny wpływać na ocenę wartości człowieka, a już zupelnie nie powinna wpływac na to narodowość. Jestem zdecydowanie przeciwny wnioskom o delegalizację MW, TAK SAMO jak jestem przeciwny wnioskom o delegalizację... SLD. Najgorszą chorobą świata jest nienawiść...

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » śr lut 16, 2005 4:19 pm

PŻYQ pisze:Mimo bardziej skrajnych poglądów to jestem najbliższy właśnie MW, nie mówię że wszyscy czy większość ale napewno w każdej partii politycznej czy też związkach znajdą się skorumpowani! na to w Polsce chyba nie ma lekarstwa! no chyba żeby zmartwychwstał Piłsudzki :) totalitaryzm , człowiek który walczy o Polskę a nie pieniądze byłby wyjściem! (Maciek piszesz sie na to??? hehehehehe, żarcik :) ) Partia bez powiązań z orlenami , rywinami i kościołem zdecydowanie walcząca z żydo-komuną - na takich mógłbym liczyć, ale czy jest taka partia??????
ps. i tak najważniejszy jest....... Hutnik!!!!!!!!!!!!!!!


Jest taka partia..... NOP
Metal mam niewesoło przez jakiegoś żyda....nazywa sie Aleksader Kwaśniewski (prawdziwe nazwisko :Sztoltzman)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr lut 16, 2005 5:20 pm

Marcin Sucha Beskidzka cieszę się 8) Pozdrawiam :)


Bimder na prawdę w to wierzysz :?:
Przecież to są brednie narwańców ( takie jest moje zdanie :) ) też pozdro ;)

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » śr lut 16, 2005 5:35 pm

Powiedzenie "Zyd rządzi światem" jest według mnie w 60% prawdziwe! Żydzi w Polsce maja pełno swoich firm i to tych najśłynniejszych np RMF fm w polityce pełno ich się panoszy praktycznie całe SLD to żydy i jak ktoś innego pochodzenie niż Polska może rządzić w Polsce pytam się jak weście pomyślcie???? :evil: :evil: :evil:

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » śr lut 16, 2005 5:42 pm

OŻÓG 1950 pisze:Marcin Sucha Beskidzka cieszę się 8) Pozdrawiam :)


Bimder na prawdę w to wierzysz :?:
Przecież to są brednie narwańców ( takie jest moje zdanie :) ) też pozdro ;)


Wierze w to bo tak mnie wychowano i wszędzie to słysze a "nawet kłamstwo wiele razy powtarzane staje sie prawdą".A wogole nie ważne kto co mysli tylko ważne kto w danym momencie jest przy władzy... Też Pozdro 8)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw lut 17, 2005 8:39 am

raval i bimber:
No to jak to jest ze TYLU (rzekomo) Żydów wokół nas a ja żadnego nie znam?
A z tym Kwaśniewskim bimber hehe... przesun gałkę z Radia Maryja na jakaś Wandę - Złote Przeboje albo coś...
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » czw lut 17, 2005 6:59 pm

Metal nie znasz zadnego zyda bo nie przywiązujesz do tego zadnej uwagi proste i logiczne a ja przywiązuje więc znam nie osobiscie ale to mi wystarczy a tak swoją drogą to smieszy mnie ze wy sie smiejecie z tego ze Kwasniewski to nie zyd jak o tym chyba wszyscy wiedzą.Radia Maryja nie słucham bo tam nie puszczają KSU ani Rammstein.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lut 18, 2005 12:07 am

"jak o tym chyba wszyscy wiedzą"

Wszyscy, czyli kto :?:

Nikt z moich znajomych nie wierzy w te brednie :)
Jak dla mnie to każdy wie, że to jest nieprawda :)

Heh, pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » pt lut 18, 2005 7:14 am

BIMBER pisze:Metal nie znasz zadnego zyda bo nie przywiązujesz do tego zadnej uwagi proste i logiczne a ja przywiązuje więc znam nie osobiscie ale to mi wystarczy a tak swoją drogą to smieszy mnie ze wy sie smiejecie z tego ze Kwasniewski to nie zyd jak o tym chyba wszyscy wiedzą.Radia Maryja nie słucham bo tam nie puszczają KSU ani Rammstein.



mój Tata tez mówi że Kwaśniewski to żyd i wydaje mi sie ze coś w tym jest....
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS