Wniosek o delegalizacje Młodzieży Wszechpolskiej

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt lut 18, 2005 12:33 pm

BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lut 18, 2005 2:21 pm

Przeczytałem pierwszą linijkę i już nie chce mi się czytać dalej...

Leszek Bubel - znany antysemita, który wydaje antysemickie książki.

Ten człowiek nie jest w ogóle dla mnie wiarygodny.


Poza tym czy Żyd mordowałby Żyda :?: "NKWD-dzista Izaak Stolzman, m.in. oskarżony jest o : mordowanie oficerów polskich w Katyniu, patriotycznej ludności polskiej na Kresach Wschodnich oraz grabież i popełnianie zbrodni na Żydach w gettach w okresie okupacji niemieckiej Wileńszczyzny i Białorusi." Przecież napisali, że Stolzman to Żyd...

Ta książka jest dla mnie tyle samo warta, co darmowa gazeta Samoobrony, w której więcej jest propagandy, niż rzetelnych informacji.

Bubel żyje chyba w innym wymiarze.

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt lut 18, 2005 2:29 pm

Czyli to sobie wszystko wymyslił? No to zajebistą koleś ma wyobraznie... Moge ci poszukać inne materiały na ten sam temat,bo jest ich sporo...

http://homepage.interaccess.com/~netpol ... lzman.html

http://www.polonica.net/Kwas-Stoltzman.htm - to jest ciekawe 8)
Ostatnio zmieniony pt lut 18, 2005 2:40 pm przez BIMBER, łącznie zmieniany 1 raz.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lut 18, 2005 2:34 pm

No to poszukaj, ale materiałów nie Bubla i nie ludzi z nim związanych.

Masz misję, przekonaj mnie 8)

Co do Kwaśniewskiego, to przecież powszechnie jest wiadome, że jest on ateistą, więc w tekscie Bubla jest błąd, gdyż nigdy nie był on Katolikiem.


heh więc tak: http://www.polonica.net/imag/izaakstoltzman.jpg <-- przecież to zdjęcie jest fotomontażem z jakiś uroczystości :) dorobili mu tą czapeczkę ( nie wiem jak ona się nazywa )

Co do dyplomu... Cóż pewnie faktycznie studiował w Rosji, znając ówczesne realia w instytucjach państwowych, a zwłaszcza na uniwersytetach pełno było szpiegów, więc na pewno z takimi miał kontakt, bo trudno było nie mieć, ale to nei oznacza, że jest szpiegiem. Jak dla mnie to jest dowód, że to po prostu jest rodowity komuch, o czym wszyscy doskonale wiedzą.

Nie wiem co oznacza to zdjęcie, na którym Kwaśniweski obejmuje się z Michnikiem... Nie wiem co to ma znaczyć.

A reszta to już te same brednie, ten sam tekst.

Ta strona, z tym dyplomem rzeczywiście jest interesująca: http://www.polonica.net/Kwas-Stoltzman.htm

Natomiast ta druga według mnie jets po prostu czystym oszczerstwem i propagandą. :)

Pozdro :)

No na razie pokazałeś mi, że jest on jeszcze większym komuchem, niż myślałem :)

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lut 18, 2005 3:38 pm

No muszę się poprawić co do tej czapeczki. Myliłem się.

Już mi ktoś wytłumaczył, że "ta czapeczka to nie fotomontaż, on ją faktycznie zalożył, gdzieś widziałem, ale to nie jest oznaka wiary tylko szacunku dla miejsca uroczystości".

Także, zdjecie to jest specjalnie wykorzystane, w celu przekonania, chociaż nie ma ono nic wspólnego z byciem Żydem.

No ale powiem Ci, że mnie zaintrygowałeś, próbuj dalej 8)

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pt lut 18, 2005 4:04 pm

OZÓG Ty nie masz nic do żydów czy dażysz ich sympatią bo jakoś to drugie bardziej relane mi się wydaje:)

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lut 18, 2005 4:15 pm

Raval jeszcze wmów mi, że jestem Żydem...

Uczepiliście się zwykłych ludzi i to mnie po prostu wkurza :!:

Nie mam nic do zwykłego Żyda, Niemca, czy kogo tam jeszcze chcecie, nie lubię np. premiera Izraela ( Szarona - nie wiem jak się to pisze i nie chce mi się szukać ) za jego agresywną, wrogą i bezwzględną politykę i jego to mam ochotę czasem z.a.j.e.b.a.ć. za to jaki jest.

Ale zwykły Żyd, zwykły Niemiec, Włoch, Anglik itd. ...
Niby dlaczego miałbym coś do nich mieć :?:

Weźcie się ludzie zastanówcie czasem co mówicie, gdy komuś ubliżacie, czy sobie na to zasłużył...

Co do Niemców, popatrz Raval - Albert Einstein też był Niemcem i co :?: Z.j.e.b.i.e.s.z. go, bo jest "szwabem" :?:

...i uwierz mi, że na pewno jest ze mnie niemniejszy patriota, niż Ty, a może i nawet większy, bo jestem dumny z tego, że jestem Polakiem, ale nie zamierzam być pieprzonym rasistą, antysemitą i czym tam jeszcze chcesz :?:

Sorry, ale wkurzyłeś mnie.

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt lut 18, 2005 5:05 pm

Eistein to chyba był żyd niemieckiego pochodzenia.Pozdro OŻÓG i fajnie że udało mi sie ciebie zaintrygować :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lut 18, 2005 6:30 pm

heh :)

Bimber spoko, jakaś prawda na pewno w tym jest :) Tylko po prostu nie wierzę we wszystko :)

Każdy ma swoje zdanie, też pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pt lut 18, 2005 9:52 pm

Sory jak uraziłem :wink:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob lut 19, 2005 3:38 am

Spoko, everything is allright... Jestem piajny , pozdrawiam, PS: zamalowali mojego Hutnika w Carpe, ale im pokazałem hehe :D

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob lut 19, 2005 11:38 pm

OŻOG jestes poprostu obojetny na wszystko co sie dzieje dookola. Dla mnie jestes zwyklym piknikiem, ktory nigdy nie bedzie mial sily glosu ani przebicia. Piszesz to co pasuje napisac, bo myslisz ze wypadniesz na madrzejszego. Przykladem jest twoj stosunek nawet do Hutnika, nie przeskadza ci jak piszesz wislak czy zyd, tylko dlatego ze jest wislakiem. I tym sie roznia nasze dwa swiaty. Dla mnie zyd to zyd a pies to pies i nawet jakby ten pies przyszedl do mnie w wigilie i mial 50 lat to i tak bedzie kurwa i go najebe. Tak samo jest z zydami, niewazne ze gdzies tam w dupie mieszka sobie dobry zydek, zajebe go za jego narod, za to ze inni zydzi niszcza moj kraj i wszystko dookola, a z siebie wiecznie robia ofiary. Jedyne kogo mi nie zal to policjantow i zydow, gdybym mogl wyrznalbym im wszystkim zony i dzieci. I ani troche bym sie nie zawachal.

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob lut 19, 2005 11:49 pm

Juz sto razy mowilem zeby nie poruszac na Hutniku tematow politycznych, rasowych i tym podobnych, bo skonczyc sie moga nie przyjemnie dla jednej ze stron. Odkad chodze na Hutnika musze co jakis czas udowadniac ze Hutnik nie jest ekipa tolerancyjna, nie tolerujemy czarnuchow, murzynow, cyganow i zydow. Kazdy jeden z wczesniej wymienionych ktory pojawi sie w sektorze zostanie z niego wyjebany z wielkim hukiem. POLSKA DLA POLAKOW - Hutnik KRAKÓW!!! SKINHEADS NOWA HUTA !!!!

P.S. Kiedys na Hutniku tematy polityczne i na lini skini - punki byly tak ostre ze nie raz szykowaly sie starcia miedzy swoimi. Od tamtego czasu zawarto uklad ze na hutniku nie poruszamy tematow politycznych dla dobra Hutnika. Widze ze ta zasada zaczyna powoli byc łamana.

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » sob lut 19, 2005 11:51 pm

Marchewa pisze:OŻOG jestes poprostu obojetny na wszystko co sie dzieje dookola. Dla mnie jestes zwyklym piknikiem, ktory nigdy nie bedzie mial sily glosu ani przebicia. Piszesz to co pasuje napisac, bo myslisz ze wypadniesz na madrzejszego. Przykladem jest twoj stosunek nawet do Hutnika, nie przeskadza ci jak piszesz wislak czy zyd, tylko dlatego ze jest wislakiem. I tym sie roznia nasze dwa swiaty. Dla mnie zyd to zyd a pies to pies i nawet jakby ten pies przyszedl do mnie w wigilie i mial 50 lat to i tak bedzie kurwa i go najebe. Tak samo jest z zydami, niewazne ze gdzies tam w dupie mieszka sobie dobry zydek, zajebe go za jego narod, za to ze inni zydzi niszcza moj kraj i wszystko dookola, a z siebie wiecznie robia ofiary. Jedyne kogo mi nie zal to policjantow i zydow, gdybym mogl wyrznalbym im wszystkim zony i dzieci. I ani troche bym sie nie zawachal.


ej Marchewa uspokoj sie... Kobiety (zony) i dzieci zostaw wspokoju... one nie sa niczemu winne..
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » ndz lut 20, 2005 12:16 am

Marchewa pisze:OŻOG jestes poprostu obojetny na wszystko co sie dzieje dookola. Dla mnie jestes zwyklym piknikiem, ktory nigdy nie bedzie mial sily glosu ani przebicia. Piszesz to co pasuje napisac, bo myslisz ze wypadniesz na madrzejszego. Przykladem jest twoj stosunek nawet do Hutnika, nie przeskadza ci jak piszesz wislak czy zyd, tylko dlatego ze jest wislakiem. I tym sie roznia nasze dwa swiaty. Dla mnie zyd to zyd a pies to pies i nawet jakby ten pies przyszedl do mnie w wigilie i mial 50 lat to i tak bedzie kurwa i go najebe. Tak samo jest z zydami, niewazne ze gdzies tam w dupie mieszka sobie dobry zydek, zajebe go za jego narod, za to ze inni zydzi niszcza moj kraj i wszystko dookola, a z siebie wiecznie robia ofiary. Jedyne kogo mi nie zal to policjantow i zydow, gdybym mogl wyrznalbym im wszystkim zony i dzieci. I ani troche bym sie nie zawachal.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: