Miariam...

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » wt lut 08, 2005 5:21 pm

Tomek1950 pisze:Zeby zakłady pogrzebowe troche zarobiły to miriam i uczestników :lol: :lol: :lol:


Zakłady pogrzebowe zawsze będą zarabiały bo ludzie zawsze będą umierać a co do uczestników to nie ich wina bo o niczym nie wiedzieli
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » wt lut 08, 2005 5:30 pm

To w takim razie sama miriam ,a autor takiego programu to musi miec niezle najeb.ne pod kopuła
Hutnik 1950 Kraków

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » wt lut 08, 2005 7:38 pm

Zarówno główna(y) bohater(ka) jak i pozostali uczestnicy tego typu przedsięwzięć są dla mnie żałośni.

Tyle

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lut 08, 2005 8:33 pm

RVN pisze:Autentyczny artykul w jednej z francuskich gazet... 
"Polska. Oto znajdujemy sie w swiecie absurdu. Kraj, w którym co piaty mieszkaniec stracil zycie w czasie drugiej wojny swiatowej, którego 1/5 narodu zyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj brutalnie oderwany od wiekowych tradycji, który odbudowal swoja stolice wedlug obrazów Canaletta, a stare miasto odtworzyl jako nowe. Kraj, który ma dwa razy wiecej studentów niz Francja, a inzynier zarabia tu mniej niz przecietny robotnik. Kraj, gdzie czlowiek wydaje dwa razy wiecej niz zarabia, gdzie przecietna pensja nie przekracza ceny(!) trzech par dobrych butów, gdzie jednoczesnie nie ma biedy a obcy kapital sie pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym koncesjami rzadza monopolisci. Kraj, ze stolica, w której centrum stoja nowoczesne biurowce, oferujace pomieszczenia po 10-35 USD za metr kwadratowy. Kraj, w którym cena samochodu równa sie trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znalezc miejsce na parkingu. Panstwo, w którym mozna sobie kupic chodniki, postawic parkometry i placic panstwu tylko 10% podatku od zysku. Kraj, w którym rzadza byli socjalisci, w którym swieta koscielne sa dniami wolnymi od pracy (!), gdzie otrzymanie paszportu do niedawna stanowilo problem, a mimo tego ponad 3,5 mln obywateli rocznie wyjezdza na wczasy za granice. Jedyny kraj bylego bloku socjalistycznego, w którym obywatelowi wolno posiadac dolary, choc nie wolno mu ich kupic ani sprzedac poza bankami i kantorami. Cudzoziemiec musi zrezygnowac tu z jakiejkolwiek logiki, jesli nie chce stracic gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem mozna porozmawiac po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzednikiem panstwowym tylko za posrednictwem tlumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?".......to tak w temacie normalności naszego kraju :P ten artykuł jeśli jest autentyczny faktycznie to szacun dla autora :shock: ..przerazliwie prawdziwy:D



jak to czytałem to byłem po prostu... dumny :D bez kitu :]

a co do tematu: "Wisła jest jak Miriam-miało być tak pięknie a tu ch... z tego" :]

Awatar użytkownika
PŻYQ
Posty: 205
Rejestracja: pn sie 23, 2004 9:52 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PŻYQ » wt lut 08, 2005 10:15 pm

nie widzialem tego programu ale z tego co slyszalem to: uczestnikow , producentow i tych co to cos dopuscili do emisji - ROZSTRZELAC!!!
Dufio - bardzo trafne porownanie!!!
aleja Róz - Hutnik i juz !!!!

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » wt lut 08, 2005 10:21 pm

Co do miriam to na młodości ujrzałem dziś napis
"Pasiaste serce, pasiasta dusza, tylko Miriam nas rozrusza KSC" :lol: :lol: :lol: :lol:

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » wt lut 08, 2005 10:27 pm

Jeśli chodzi o Miriam, to zajebista laska (nie licząc pewnego "szczegółu" w kroczu). Odnośnie producenta to wiadomo, szukał chłop wielkiej sensacji, dzieki czemu zarobił kase. Natomiast jeśli chodzi o uczestników, to ładnie się bawili ich uczuciami :( Teraz pewnie każdą laske, będą na pierwszym spotkaniu sprawdzać :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » śr lut 09, 2005 8:51 am

Ale ten cały Tom nie dostał ani grosza, bo nie pojechał statkiem z tym czymś, co się zwie Miriam.
Zastanawiam się, co wy byście zrobili na miejscu, Toma... Wygraliście program, macie jechać na rejs z Miriam a na statku czeka na Ciebie (chyba 10 dolarów), jeśli nie pojedziecie kasy nie będzie... Jeśli tak kasa jest Twoja... Co zrobilibyście?
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr lut 09, 2005 9:49 am

nie ogladalem tego, ale slyszac o tej calej miriam - zalezy ile ten rejs mialby trwac -jak kilka godzin to spoko (zero rozmowy) a gdyby probowalo to sie zblizyc odrazu strzal w morde. Jezeli kilka dni to nie zgodzilbym sie.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » śr lut 09, 2005 9:53 am

1979 pisze:nie ogladalem tego, ale slyszac o tej calej miriam - zalezy ile ten rejs mialby trwac -jak kilka godzin to spoko (zero rozmowy) a gdyby probowalo to sie zblizyc odrazu strzal w morde. Jezeli kilka dni to nie zgodzilbym sie.



Tydzień trwa... Ale wcześniej się przytulaliście, całowali a teraz? zblizyło by sie to coś Miriamowate to odrazu byś bił?
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr lut 09, 2005 9:56 am

Od razy to przez pomylke wrzucilbym do oceanu
Najpierw kolacyjka pod warunkiem ze duzo alkoholu no a pozniej jakis taktyczny przypadkowy wrzut dla pozarcia rekinom
jednego tranzestorka mniej

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » śr lut 09, 2005 10:08 am

ja był popłynął w ten rejs! co jak co ale 10 tys funtów nie chodzi piechotą! a jakby tytułowy bohater sie do mnie dobierał - to w obronie własnej bym go poturbował :)

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr lut 09, 2005 10:11 am

RSG pisze:ja był popłynął w ten rejs! co jak co ale 10 tys funtów nie chodzi piechotą! a jakby tytułowy bohater sie do mnie dobierał - to w obronie własnej bym go poturbował :)

a gdyby Cie potraktował srodkami nasennymi i zrobił w nocy co do niego należy ??
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr lut 09, 2005 10:11 am

HaKaeS pisze:Jeśli chodzi o Miriam, to zajebista laska (nie licząc pewnego "szczegółu" w kroczu). Odnośnie producenta to wiadomo, szukał chłop wielkiej sensacji, dzieki czemu zarobił kase. Natomiast jeśli chodzi o uczestników, to ładnie się bawili ich uczuciami :( Teraz pewnie każdą laske, będą na pierwszym spotkaniu sprawdzać :lol:


HaKaeS
Ja tez znam taka jedna zajebista laske jak chcesz to moge Cie poznac wiesz zawsze to cos ten szczegol w kroczu mozna ujebac :D :D :D

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » śr lut 09, 2005 10:36 am

1979 pisze:
RSG pisze:ja był popłynął w ten rejs! co jak co ale 10 tys funtów nie chodzi piechotą! a jakby tytułowy bohater sie do mnie dobierał - to w obronie własnej bym go poturbował :)

a gdyby Cie potraktował srodkami nasennymi i zrobił w nocy co do niego należy ??


nie rozważajmy extramalnych sytuacji :)