PIłka nożna zniknie z naszych ekranów ?!

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

PIłka nożna zniknie z naszych ekranów ?!

Postautor: HaKaeS » pt lut 11, 2005 3:07 pm

Korzeniowski nie chce piłki nożnej!
FAKT 11:13

Nowy szef sportu w TVP robi wszystko, żeby wyrugować futbol ze swojej stacji. Czy po meczu z Białorusią najpopularniejsza dyscyplina w Polsce zniknie z telewizji publicznej? - zastanawia się "Fakt".

Robert Korzeniowski nie ma litości dla polskiej piłki nożnej. - Ekstraklasa jest na pewno produktem atrakcyjnym, ale nie na tyle gorącym, żeby zajmować czołowe miejsce w stacji niekodowanej - wyjaśnił ostatnio.

Były mistrz chodu nie lubi futbolu. Można się o tym przekonać oglądając sportowe programy informacyjne w TVP, w których często nie ma żadnej informacji piłkarskiej! Naszym zdaniem to błędna polityka, przez którą Korzeniowski może stracić popularność, poparcie widzów i ostatecznie pracę. Niestety, obawiamy się, że porażka Polaków 1:3 z Białorusią po słabym meczu będzie kolejnym argumentem za usunięciem futbolu z anteny.

Przed podjęciem decyzji o skasowaniu piłkarskich transmisji i programów niech szefowie TVP, z Robertem Korzeniowskim na czele, pamiętają o jednym. Środowy mecz z Białorusią śledziło w ich stacji 4,65 mln widzów (dane: AGB Polska)! Tyle samo osób ogląda w Telewizji Polskiej "Wiadomości".

A oto czego w najbliższym czasie może zabraknąć w telewizji publicznej:

1. Meczów polskiej reprezentacji
Nowi szefowie TVP przekonują, że umowy podpisane przez ich poprzedników z firmą Sportfive, handlującą prawami do transmisji spotkań naszej drużyny narodowej, są dla Telewizji Polskiej niekorzystne. Jeśli obie strony nie dogadają się, spotkania reprezentacji w eliminacjach do mistrzostw świata wypadną z telewizji publicznej! - Eliminacje? Są w planach - Ferdynand Grzeszczak, zastępca szefa redakcji sportowej w TVP 2, potwierdza, że nie ma pewności co do tego, że obejrzymy naszą kadrę w jego stacji.

2. Mistrzostw świata w 2006 r. i mistrzostw Europy w 2008 r.
Telewizja Polska dotąd nie podjęła rozmów w sprawie kupna praw do transmisji najbliższego mundialu. A mistrzostwa Europy będzie sprzedawała w Polsce firma Sportfive, z którą TVP jest skonfliktowana...

3. Magazynu ligowego
TVP od lat ma w nosie kibiców ekstraklasy. Podobno oglądalność jest słaba. Trudno się dziwić, że program o naszej ligowej piłce nie przyciąga milionów, skoro w ostatnim czasie, jeśli już pojawiał sie na antenie, był na poziomie kreta na Żuławach. Do przygotowania magazynu potrzeba dobrych chęci i pomysłu, a tych ostatnio ludziom odpowiedzialnym za sport w TVP brakowało. Zamiast bezmyślnie wyrzucać piłkę nożną z anteny, Robert Korzeniowski powinien pomóc wypromować ją we własnej telewizji. Niech udowodni, że nie przez przypadek objął tak odpowiedzialne stanowisko.

Jacek Adamczyk, wjr/Fakt
źródło : wp.pl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ej co ten człowiek w ogóle wyprawia ?! Co będziemy oglądać ? Jakieś programy kulinarne, wędkarstwo czy może chodziarstwo ?! Panie Korzeniowski Panu się w głowie poprzewracało jak objął Pan stery w telewizji :twisted:
Jak nie Koźmiński to później Korzeniowski denerwuje człowieka :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » pt lut 11, 2005 3:12 pm

Czerpanie jakichkolwiek informacji z dziennika/brukowca Fakt nie uważam za dobre rozwiązanie :roll:

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » pt lut 11, 2005 3:13 pm

nie bierz na serio tego co piszą w "Fakcie" :)

KSH74NH
Posty: 4347
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt lut 11, 2005 3:19 pm

a najwyzej jezeli to prawda to bedziemy ogladac chod na 10,20,30,40 itd km oraz seriale typu brazyliano i polskie

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pt lut 11, 2005 3:22 pm

Wiem, że temu brukowcowi nie należy wierzyć, ale podałem to jako ciekawostkę. Co by było gdyby się to prawdą okazało ?!
Przecież nie będziemy oglądać chodziarstwa :roll:
Obrazek

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » pt lut 11, 2005 5:36 pm

Ja czytalem kiedys w necie ze żadna Polska stacja nie złożyła propozycji kupna praw do transmisji Mistrzostw Świata 2006
Hutnik 1950 Kraków

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lut 11, 2005 6:32 pm

Korzeniowski był znakomitym sportowcem ale prezesem TVP czy jak to sie tam nazywa jest BEZNADZIEJNY


ja im k...a zapłace abonament :evil: takiego :evil:

gyl
Posty: 246
Rejestracja: śr sty 05, 2005 10:31 pm
Lokalizacja: Łódź i Podgórze

Postautor: gyl » pt lut 11, 2005 6:49 pm

Mi się wydaje, że jak nie TVP to jedak jakaś stacja Mistrzostwa transmitować będzie (Sportfive pewnie spuści z ceny bo jak nikt nie kupi licencji to na tym straci).

To zbyt prestiżowa impreza aby pokazywać bramki strzelane w Fifie 98 (któż nie pamięta niezapomnianych relacji z francuskiego mundialu w Sportowych Faktach TVN :lol: :lol: )

Gorzej z Ligą - ona chyba zostanie w C+ czyli znów będzie ją mogło oglądać 100 tysięcy ludzi
(ale na pocieszenie 3 liga w Tele5 ;) )

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » pt lut 11, 2005 8:25 pm

Korzeniowskiego zawsze szanowałem jako sportowca bo ostatnimi czasy osiągnął to o czym większość może tylko pomarzyć.Inna sprawa że sukcesy te osiągnął w sporcie który nie cieszy sie zbytnim zainteresowaniem i jest mało widowiskowy.Jeżeli jednak chodzi o TVP to nie wiem co on tam w ogóle robi.Niech sie bierze za rzeczy na których sie zna bo go na taczkach z gnojem wywieziemy :D
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko