programy do sciagania

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

programy do sciagania

Postautor: 1979 » pn lut 21, 2005 5:32 pm

jakich programów do sciagania mp3,filmów uzywacie ??
ps. jakie filmiki pilkarskie,kibicowskie sie w nim znajduja.
Ja uzywam e-mule : fajna zadymka Arka-Lechia,skrot wydarzen na trybunach Pol-Ang z 93;97,
jest rowniez skrót meczu HKS-Pasy (5-2) oraz zadyma z Lechia (co kazdy chyba ma)
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
KuRa
Posty: 57
Rejestracja: pn lis 29, 2004 6:19 pm

Postautor: KuRa » pn lut 21, 2005 7:52 pm

ja uzywam DC i bardzo rzadko Kazze ale DC polcam!!

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » pn lut 21, 2005 7:54 pm

1. Ja uzywam Emule super programik do filmów, gier i programów
2. Uzywałem równiez programu BitTornado ale niestety strony z linkami pozamykali
3. Do sciagania muzyki uzywam Kazy,czasami Emule
4. Jak ktos uzywa Linuxa to super programem jest MLDonkey,jest rowniez edycja pod Windows XP ,programem tym mozemy sciagac w sieci edonkey,emule,kazaa,gnutella,napster,shareza itd
5. DC++ jest dobrym programem jezeli posiadamy duzo udostepnionych plików mozemy wtedy wejsc na lepsze serwery i sciagac co nam sie podoba,ale na słabszych serwerach tez niejest zle
Hutnik 1950 Kraków

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » pn lut 21, 2005 10:18 pm

Na Aresie wpisując Hooligan's , Hool's można ściągnąć ciekawe filmiki m.in. mam Heysel;mistrzostwa z Francji co policjanta w Lens poważnie uszkodzili czy zabili, juz nie pamietam; troche niemieckich i angielskich zadym; ustawki dwie chyba z Polski; awantura na Polska - Serbia i coś tam jeszcze w czasie ściągania było ale po formacie zniknęło :roll:

Spocony w lodówce
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 25, 2004 8:54 pm
Lokalizacja: z Lodówki

Postautor: Spocony w lodówce » wt lut 22, 2005 12:18 am

To dla tych którzy nie lubią mieć wirusów :wink:

Kaza:
1. Kazza KMD = szit, syf, mogiła, bagno z mnóstwem dodatków mulących kompa. Nigdy tego nie instalujesz!
2. Clear Kazaa = Ta kaza co na górze ale wyczyszczona z tych dodatków. Ramki szpiegów nie działają.
3. Kazaa Lite = Kazaa pozbawiona syfów z dodatkowymi narzędziami. Ona już NIE ISTNIEJE. Producenci kazy oryginalnej KMD wkurzyli się na konkurencję pozbawioną szpiegów i na drodze sądowej wymusili likwidację.
4. Kazaa Lite Resurrection = To samo co wyżej ale nowe i reaktywowane!

iMesh:
Są 2 wersje: darmowa (ze szpiegami) i płatna (Premium bez szpiegów). To co instaluje iMesh jest prawdziwą masakrą dla kompa! Usunięcie dodatków iMesha powoduje całkowity pad netu! Należy go całkowicie odinstalować a neta naprawić narzędziem LSP-Fix. Po usunięciu iMesha instalujemy jego fajową i pozbawioną szpiegów alternatywę iMesh Light

eDonkey:
Są 2 wersje: darmowa (Basic ze szpiegami) i płatna (Pro bez szpiegów)
Bardzo dobrym zasępswem dla eDonkeya jest czyściutkie i zgrabne eMule
Dumni po wygranej, wierni po porażce,wkurwieni po remisie.