55-lecie Motoru Lublin

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
nycek14
Posty: 326
Rejestracja: wt lis 23, 2004 8:21 am

55-lecie Motoru Lublin

Postautor: nycek14 » śr lut 23, 2005 7:12 am

Klub, który przechodził różne chwile, zarówno lepsze jak i gorsze, pomału dzięki "przyjacielom" wychodzi na prostą. W tym roku Motor Lublin obchodzi 55-lecie istnienia. Dziś o obchodach mówi Dariusz Misiurek wiceprezes d/s marketingu Motoru.

Dariusz Misiurek:- Nie ma jeszcze szczegółowego kalendarza obchodów, ale rozważanych jest wiele pomysłów. Z pewnością już niedługo ukaże się kolorowy folder o klubie, do którego w ubiegłą sobotę robiliśmy zdjęcia, będzie też cykl wspomnień w jednym z lubelskich dzienników. Osobiście będę chciał przekonać pozostałych członków zarządu do pomysłu zorganizowania festynu, w czasie którego rozegrany zostanie mecz towarzyski z markowa drużyną, a także mecz sław Klubu. Ponadto myślę o wystawie pamiątek klubowych w holu Poczty Głównej. Wielu kibiców skłonnych jest wypożyczyć swoje „skarby” na potrzeby wystawy. To jest plan minimum, który mam nadzieję ulegnie eskalacji w przypadku awansu do II ligi.

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr lut 23, 2005 12:28 pm

Jeżeli się nie mylę, to w bieżącym roku jubileusz pięćdziesięciolecia obok Hutnika obchodzi właśnie lubelski Motor ( nie biorę tutaj pod uwagę oczywiście klubów z niższych klas rozgrywkowych, o których nie mam dostatecznych informacji)
U schyłku lat 90-tych wydawać by się mogło, iż jedynym sensownym klubem Lublina zostanie Lublinianka, jednak przywiązanie do barw klubowych żółto-biało-niebieskich poparte odpowiednim działaniem odrodziło ten klub, który ma za sobą pierwszoligowe epizody.
Quam dulce et decorum est pro patria mori