kity, mity i kłamstwa- grypa, dziura, ocieplenie

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

kity, mity i kłamstwa- grypa, dziura, ocieplenie

Postautor: birkut » śr lis 18, 2009 8:46 pm

znam już poglądy naszych forumowiczów na wiele tematów, ale ciekawi mnie to:

czy po chorobie wściekłych krów, ptasiej grypie, dziurze ozonowej i globanym ociepleniu, które okazały się przektętem firm i ludzi związanych z róznorakim biznesem przeraża was obecna pa(hahahahaha)ndemia świńskiej grypy???
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr lis 18, 2009 9:36 pm

Przeraża drżymy ze strachu :P

Polew dziś w pracy miałem bo firma chce zamówić maseczki dla wszystkich pracowników, mają problem bo to ponad 500 osób a maseczek nigdzie nie ma. Ciekawe kto w tym chodził będzie ?

Do listy mitów dopisuje jeszcze największy krezy gospodarczy od 100 lat, o którym dziwnym trafem przestało się mówić w momencie pojawienia się grypy.

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » śr lis 18, 2009 9:53 pm

nie leceważyłbym zagrozenia.
od czasu wykrycia pierwszego przypadku zarazenia w Polsce (pół roku) temu 4 osoby zmarły.
część pewnie ze względów naturalnych, ale... bądźmy czujni
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr lis 18, 2009 11:14 pm

maseczka przez pory z których jest też złożona jest taką barierą dla wirusa jak otwarte okno dla muchy panowie, jedna bzdura , na ukrainie zrobili na tym interes heh widać u nas bezmózgów nei brakuje. sens stosowania tego jest inny ale na pewno nie w skali populacji..
inna sprawa czy ktoś z Was się orientuje, jak cholerny to biznes - koncerny farmaceutyczne ? mówi się,że lepszy ponoć jak naftowy czy zbrojeniowy.. koszt wykrycia wirusa i jego dokładne sklasyfikowanie to kilkaset pln na pacjenta <ok 200 > - to jeśli w skali roku zachoruje w PL 30 % na "grypę" - to mozna ich wszystkich sprawdzić, czy było to aH1N1 ? czy mozna w związku z tym zbadać, czy potrzebna była ta szczepionka ? czy warto było ją zakupić, zwłaszcza,że nie było jeszcze i nie będzie takiej, która pozbawiona byłaby efektów ubocznych <a te wprowadzane na gwałt zwyczajowo mają ich więcej? > oczywiście, takei badania robi się na tzw. grupach reprezentatywnych, pytanie, kto zapłaci za te badania - bo znów - zwyczajowo - robią to..koncerny farmaceutyczne :wink:
z pozdrowieniem, niezaszczepiony Cato
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » czw lis 19, 2009 1:54 pm

Cato pisze:inna sprawa czy ktoś z Was się orientuje, jak cholerny to biznes - koncerny farmaceutyczne ? mówi się,że lepszy ponoć jak naftowy czy zbrojeniowy.

wlaśnie i o chodzi. wywoła panikę i później ciągnać z tego kase.
wystarczy posmarowac dziennikarzom, lekarzom i sie kręci.
a płci społeczeństwo czyli my.
4 zmarły w ciagu pół roku. znacie jakąs chorobę, która zbiera mniejsze żniwo??
grzybica stóp wiecej osob przez ten czas zabiła a nikt nie chce szczepić przeciw niej.
a jak apropos to szczepionki tez zabijaja :roll:

ludzi nic nie uczą podobne historie z ptasia grypa i choroba wsciekłych krów.
wtedy tez byla panika i szczepienia
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » czw lis 19, 2009 3:30 pm

Najgorsze jest to że ludziom tzn większośći można wcisnąć każdego kita a jak trafi sie ktoś kto ma inne zdanie niż większość to wszyscy mówią że opowiada teorie spiskową i go wyśmieją...

...tylko zastanawiający jest fakt że
pielęgniarki zaczeły strajkować przeciwko obowiązkowym szczepieniom tak jakby nie miały zaufania co to za gówno jest w tych szczepionkach


niedawno przeczytałem taką książke o potędze podświadomości i tam jest jasno powiedziane że największym wrogiem człowieka jest strach
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw lis 19, 2009 3:32 pm

A co sądzicie o końcu świata w 2012 i tym przebiegunowaniu?

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » czw lis 19, 2009 4:24 pm

huteusz pisze:A co sądzicie o końcu świata w 2012 i tym przebiegunowaniu?


to samo co o epidemii grypy na Ukrainie, wielka bujda, pomimo, że nie przeżyłem na tym świecie zbyt wiele lat to końców świata więcej niż 5 na pewno ;]

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw lis 19, 2009 5:47 pm

Jak na tą grypę umrze w Polsce 1 000 000 ludzi to się zacznę bać bo szansa na śmierć będzie jak 1 do 40. Większa jakoś mnie nie przeraża

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw lis 19, 2009 5:55 pm

Co do końca świata w 2012 to wiadomo że bajka ale w grudniu tego roku ma być przemagnesowanie i nikt nie jest wstanie powiedzieć co takie przemagnesowanie spowoduje.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw lis 19, 2009 6:16 pm

że co? :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » czw lis 19, 2009 6:21 pm

KonradHKS pisze:Co do końca świata w 2012 to wiadomo że bajka ale w grudniu tego roku ma być przemagnesowanie i nikt nie jest wstanie powiedzieć co takie przemagnesowanie spowoduje.


co kurwa :D:D:D przemagnesowanie to Ty se możesz mieć jak np przyłożysz magnes do kineskopa telewizora ... a w ogóle to ci pewnie powiedziały takie dwie stare baby od Jehowców co kiedyś pod pośredniakiem stały :D:D:D
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw lis 19, 2009 6:22 pm

To co powyżej napisałem. Tak mi to relacjonowała osoba interesująca sie tymi zagadnieniami. Można powiedzieć że film 2012 jest opraty w 1% na faktach (jeśli można tak mówić o produkcji która wyszła 3 lata przed planowanym wydarzeniem) .


"Odwrócenie biegunów się zdarza. Potwierdzają to geolodzy. Dzieje się to co mniej więcej 11 500 lat, ale nikt nie wie dlaczego. Wszystkie spekulacje sprowadzają się do "nieznanej siły", powodującej te odwrócenia - ale dotychczas nie ma na to odpowiedzi."

Nie ma to nic wspólnego z końcem świata... ale mimo wszystko można przynajmniej rozważyć teorie Majów którzy byli mądrzejsi o większości obecnej populacji na ziemi.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw lis 19, 2009 6:55 pm

KonradHKS pisze:To co powyżej napisałem. Tak mi to relacjonowała osoba interesująca sie tymi zagadnieniami. Można powiedzieć że film 2012 jest opraty w 1% na faktach (jeśli można tak mówić o produkcji która wyszła 3 lata przed planowanym wydarzeniem) .


"Odwrócenie biegunów się zdarza. Potwierdzają to geolodzy. Dzieje się to co mniej więcej 11 500 lat, ale nikt nie wie dlaczego. Wszystkie spekulacje sprowadzają się do "nieznanej siły", powodującej te odwrócenia - ale dotychczas nie ma na to odpowiedzi."

Nie ma to nic wspólnego z końcem świata... ale mimo wszystko można przynajmniej rozważyć teorie Majów którzy byli mądrzejsi o większości obecnej populacji na ziemi.

Od wszystko umiejących podrobić Chińczyków też byli mądrzejsi?? Jak nastąpi koniec świata to na bank pod nim będzie podpis MADE IN PEOPLE REPUBLIC OF CHINA :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw lis 19, 2009 6:58 pm

Co do grypy to... Jakiś wirus myślę że jest ale skąd ?? Ktoś go moim zdaniem wypuścił w obieg celowo.. Bardzo dobry zarobek dla kolosów farmaceutycznych w dobie globalnego kryzysu. Lepsze to niż wojna która zawsze pojawiała się w kryzysie a chyba w każdej też swoej 3 grosze miały firmy farmaceutyczne.. Ale może to tylko moja fantazja i bzdury przewijam i sieje ferment :lol: :lol: :lol: