MISJA NA MARSA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » pt lut 25, 2005 1:52 pm

Oro nie można uogólniać wszystkich dziennikarzy i wsadzać ich do "jednego worka".Ciekawe ilu dziennikarzy znasz?Pewnie żadnego :!: .I to raczej ty powinieneś sie zastanowić co piszesz.
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lut 25, 2005 2:17 pm

ale ja od pisamaków sie dowiedziałem ze sa tacy studenci ale nie wszyscy ;)

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » pt lut 25, 2005 2:48 pm

Tak jak studenci tak też dziennikarze są różni więc nie można ich uogólniać
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pt lut 25, 2005 3:50 pm

Pojebani goście, nic innego nie da się powiedzieć.

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt lut 25, 2005 3:57 pm

Weź się kurwa zastanów Oro co piszesz i odpierdol się od dziennikarzy bo ręcze Ci osobiście że NIE WSZYSCY są tacy jak piszesz. jest tak jak z każdą grupą społeczną (m.in. studenci) że wszędzie są dobrzy i zli.
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » pt lut 25, 2005 4:07 pm

wszyscy wyraqżają swoje opinie wedle stereotypów i obiegowych opinii. takie coś jest krzywdzące i należy się zastanowić dwa razy zanim sie cokolwiek napisze bo można kogoś (nawet znajomego) obrazić. nie dziwie się czemu Junior się tak wkurwił (ma pewne powody). tak jak Oro miałes rację żeby nie obrażać wszystkich studentów, tak tutaj zrobiłes to samo tylko w drugą stronę - obraziłeś dziennikarzy - przez co temat zboczył z kursu - i po co to wszystko?

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pt lut 25, 2005 6:41 pm

Swoją drogą ciekawe co sobie myślą starzy tego gościa co go wysłali na marsa :?:

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » pt lut 25, 2005 7:37 pm

Dobra,bo widze ze czesc nie zrozumiala mojego poprzedniego wywodu. Mialo to oznaczac tylko tyle,ze jesli dufio swoje zdanie opiera na relacjach jakichs dziennikarzyn,ktorzy produkuja klamliwe i uragajace opinie na temat studentow to generalizujac moge,jako student poczuc sie obrazony i uogolnic wszystkich dziennikarzy.Proste? Proste... A ze i wsrod dziennikarzy rozni bywaja,tak jak i w kazdej innej grupie spolecznej,to ja zdaje sobie sprawe i z tego miejsca chcialbym przeprosic za dokonane przeze mnie uogolnienie wszyskich dziennikarzy nie bedacych gownojadami. Aczkolwiek i tak wiele dziennikarskich dzialan mi sie nie podoba,a te rzucaja mi sie najbardziej w oczy,byc moze dziala tu mechanizm kryminologiczny tzw. "odwroconej piramidy" i tych,ktorzy zasluguja na miano gownojadow jest rzeczywiscie niewielu,ale tego juz nie mam jak sprawdzic. Czy teraz w porzadku?? Wszyscy juz zadowoleni?? No to wroccie sobie spokojnie do obrazania studentow,co wam to szkodzi...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lut 25, 2005 7:44 pm

Oro pisze: jesli dufio swoje zdanie opiera na relacjach jakichs dziennikarzyn,ktorzy produkuja klamliwe i uragajace opinie na temat studentow t


ale wspomniani przeze mnie dziennikarze nie urągali wszystkim studentom tylko niektórym tworzącym tzw "elite" , a to ze zrozumiales ze oni pisali o wszystkich to moze tylko dlatego ze w 1 poscie nie napisałem ze chodzi mi o czesc studentów, co juz stwierdziłem w nastepnym opierajac opinie nt czesci studentów (potwierdzona takze przez Ciebie) wyczytaną w jednej z gazet

wniosek: nie ma nic gorszego niz uogolnianie opini, juz na tym sie przejechało wielu ludzi oceniających kibiców, dziennikarzy, Nowohucian, ksieży, polityków, studentów, Polaków...

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » pt lut 25, 2005 9:24 pm

dUfio pisze:
wniosek: nie ma nic gorszego niz uogolnianie opini, juz na tym sie przejechało wielu ludzi oceniających kibiców, dziennikarzy, Nowohucian, ksieży, polityków, studentów, Polaków...


I na tym nieglupim wniosku chyba pasuje zakonczyc dyskusje :>

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » pt lut 25, 2005 10:52 pm

Wydaje mi się że jak ktoś jest skurwysynem to nim już zostanie ...niezależnie od tego czy będzie studentem , piekarzem, dziennikarzem, spawaczem czy ochroniarzem .

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt wrz 29, 2015 9:47 pm

Pytanie trochę z innej beczki.... Czy to prawda że na Marsie odkryto wodę?
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt wrz 29, 2015 9:55 pm

BIMBER pisze:Pytanie trochę z innej beczki.... Czy to prawda że na Marsie odkryto wodę?


Tak, ale podobno jest przesolona

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr wrz 30, 2015 11:28 pm

BIMBER pisze:Pytanie trochę z innej beczki.... Czy to prawda że na Marsie odkryto wodę?


odkryto, ale ci kreske zwiałao

http://www.docinek.com/upload/images/la ... marsie.jpg