Nie rozumiem Was...

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Nie rozumiem Was...

Postautor: DorotkaHKS » pn lut 28, 2005 10:10 pm

Dlaczego Wy faceci macie taki dziwny sposób myślenia? Dlaczego nas nie rozumiecie i dlaczego większość tego, co mówimy odbieracie nie tak jak trzeba?..:/
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » pn lut 28, 2005 10:13 pm

już kiedyś na forum Hutnik.kom i na gg dyskutowaliśmy chyba o tym, nie pamiętasz :? :? :?
Wytłumaczyłem Ci że po prostu mężczyźni są bardziej inteligentni, są po prostu wyższą warstwą społeczną no i jak pewnie dobrze pamiętasz RZĄDZĄ ŚWIATEM.
kobiety nadają się do łóżka i do kuchni :lol: :lol: kto się zgadza :?: :twisted:

Awatar użytkownika
dareknh
Posty: 475
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 5:52 pm
Lokalizacja: wziąść na wino?

Postautor: dareknh » pn lut 28, 2005 10:19 pm

murdock pisze:kobiety nadają się do łóżka i do kuchni :lol: :lol: kto się zgadza :?: :twisted:


No pomyśl przez chwile o czym zapomniałeś :!: :wink: A kto Ci posprząta :?: :D :twisted:
Obrazek

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » pn lut 28, 2005 10:19 pm

kobiety nadają się do łóżka i do kuchni :lol: :lol: kto się zgadza :?: :twisted:

Zgadzam sie w 100% kobiety nadają sie tylko do kuchni i do łóżka :lol: :lol: :lol: PS.BABY DO GARÓW :!: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » pn lut 28, 2005 10:23 pm

i sie okłamujecie na dodatek... ehhh biedactwa...

ponawiam pytania: Dlaczego Wy faceci macie taki dziwny sposób myślenia? Dlaczego nas nie rozumiecie i dlaczego większość tego, co mówimy odbieracie nie tak jak trzeba?..:/
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pn lut 28, 2005 10:24 pm

Dlaczego Wy faceci macie taki dziwny sposób myślenia? Dlaczego nas nie rozumiecie i dlaczego większość tego, co mówimy odbieracie nie tak jak trzeba?..:/
:lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :D :lol: :lol: :lol:
może dlatego że Wy jak mówicie "tak" to znaczy "nie" (i odwrotnie) niczego nie powiecie wprost powinniśmy się sami domyślić "bo to oczywiste" i inne takie + to co napisał Murdock
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » pn lut 28, 2005 10:25 pm

A ja bym sie niezgodził.Jak waszym zdaniem laski sie nadają tylko do łóżka to jeździjcie na kurwy.Z laską można wszystko robić nawet sie napić :lol:
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pn lut 28, 2005 10:27 pm

Z laską można wszystko robić nawet sie napić
to też się zgadza ale nie zmienia nic z mojej wypowiedzi powyżej....
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » pn lut 28, 2005 10:30 pm

To powiedzcie swoim laska, że nadają się tylko do łóżka i do garów... Życzę Wam powodzenia... Ale dobrze wiedzieć, że tak myślicie... Ale przyznać musicie, że gdyby nie kobiety o wiele ciężej by wam się żyło.

Ale jak Wy nie możecie zrozumieć naszych aluzji?...
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » pn lut 28, 2005 10:32 pm

No co byśmy zrobili bez kobiet pytanie nie było by zgrzedzenia narzekania i zarzucania fochów o byle co.A takto z kobietą "normalną" można wszytko robić nawet grać w piłke :lol:

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » pn lut 28, 2005 10:38 pm

DorotkaHKS pisze:To powiedzcie swoim laska, że nadają się tylko do łóżka i do garów... Życzę Wam powodzenia... Ale dobrze wiedzieć, że tak myślicie... Ale przyznać musicie, że gdyby nie kobiety o wiele ciężej by wam się żyło.

Ale jak Wy nie możecie zrozumieć naszych aluzji?...

Dorotko to była przenośnia z łóżkiem i garami, zresztą ci to wyjaśniłem na gg :wink:
Ale pamiętam że gdyby nie mężczyźni to by was nie było:D to nie Seksmisja :D
Ostatnio zmieniony pn lut 28, 2005 11:04 pm przez murdock, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SEBO_NH_HKS
Posty: 297
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 10:34 pm
Lokalizacja: Nowa HUTA

Postautor: SEBO_NH_HKS » pn lut 28, 2005 10:56 pm

popsrostu wy jestescie kobietami i macie swoje dziwne rozkminy a my jestesmy facetami i rowniez mamy soj tok myslenia . Tu zadnej polemiki nie prowadzmy bo ten problem bedzie istnial do konca swiata wiec nie ma senu ...
:arrow: a co do tych garow heheheh powiedzcie tak swoje pannie to zobaczymy z ktorej strony dostaniecie w morde heheheheh
:arrow: panowie czym by byl sawiat bez kobiet :!: :!: :!: nalezy mi sie szacunek a one niech se kminia co namtam w glowie siedzi :P
Ostatnio zmieniony pn lut 28, 2005 11:06 pm przez SEBO_NH_HKS, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

guano
Posty: 187
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 10:20 am
Lokalizacja: z drugiego konca kabla

Postautor: guano » pn lut 28, 2005 11:05 pm

junior napisal juz wszysto co trzeba w tym temacie : )

jak nie zacznie oznaczac nie a tak tak to bedzie znacznie prosciej
chuj z hindusami, HKS jestesmy z Wami

KSH74NH
Posty: 4347
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn lut 28, 2005 11:33 pm

A.C.A.B pisze:No co byśmy zrobili bez kobiet pytanie nie było by zgrzedzenia narzekania i zarzucania fochów o byle co.A takto z kobietą "normalną" można wszytko robić nawet grać w piłke :lol:


zycie bez kobiet az strach pomyslec , swiat by sie zpedalil :)

Haohmaru
Posty: 88
Rejestracja: pt sty 14, 2005 1:29 am
Lokalizacja: Z Pocipielaszek Dolnych

Postautor: Haohmaru » wt mar 01, 2005 12:02 am

Powiem na wlasnym przykladzie.
Jezeli ogladam mecz i mi skrzeczy za uszami ze sie nia nie zajmuje, ze wole mecz od niej i zebym przelaczyl bo jej sie nudzi itd itp.To mnie kurwica strzela. :evil:
Ale jezeli ona sobie wlaczy jakiegos tasiemca to mnie ucisza ze jeszcze tego nie ogladala i zebym chwile poczekal bo sie juz konczy albo takie tam i ja jej to przelacze to zaczyna pakac ze ona to ogladala a ja jej bez pytania przelaczam. Wiec teraz pytam! Jak was mozna rozumiec jak skrzeczycie o to ze wam sie telenowele przelacza a 5 minut wczesniej bylo to samo z meczem ale jak wy mecz przelaczacie to my nie mamy prawa sie drzec. :?: :?: ---- Najpierw same siebie zrozumnie a pozniej probujcie zrozumiec facetow.----
A zreszta "trajkotacie" na okraglo 24 h!
i jeszcze jedno pytanko: "Jak mozna wierzyc komus, kto 5 dni w miesiacu krwawi i nie umiera?" :P :P :P