Polonia-Arka hahaha

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
qowalek
Posty: 166
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:18 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Polonia-Arka hahaha

Postautor: qowalek » czw mar 03, 2005 3:07 pm

Natrafilem na cos takiego :] http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=7755 Jesli to prawda to fajna w Poloni jest organizacja i stosunek do "ziomkow" :lol: Pozdrowic...:D

Co o Tym sadzicie?:P
Hutnik Hooligans

Obrazek

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » czw mar 03, 2005 10:17 pm

No cóz dosyc ciekawy stosunek do ziomkow niemozna zaprzeczyc napewno Arka sie ucieszy jak to przeczyta :lol: :lol: :lol: ,mysle ze zgoda z Polonia moze tego nieprzetrwac
Hutnik 1950 Kraków

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » pt mar 04, 2005 1:08 am

Komu by sie chciało to wszystko czytać ja przeczytałem kawałek i stwierdzam że są pojebani(jeśli oczywiście to prawda)
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt mar 04, 2005 10:26 am

Jakbyście przeczytali dalej to byście wiedzieli że tam jest wszystko wyjaśnione.
I dobrze ktoś tam naisał ciekawe ilu z tych ci się napieprzają z tego kiedykolwiek zrobiło coś w kierunku ugoszczenia ziomali.

Motyw ze strażą miejską jest bardziej przejebany....
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pt mar 04, 2005 6:56 pm

Ja się poświęciłem i przeczytałem całość. No nie ładnie Polonia gości swoich ziomków, ciekawe jak zareagują po przeczytaniu tego artykułu :) Chyba, że im to nie przeszkadza :D
Obrazek

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn mar 07, 2005 3:12 pm

:shock: Ja na to spojrzę z drugiej strony. Oczywiście nie wymaga komentarza, że zachowanie fanów KSP w stosunku do swojej zgody karygodne, ale takie ekipy jak Arka, Craxa i w mniejszym stopniu Lech traktują swoje słabsze zgody zdecydowanie po macoszemu ( widać to dobrze w naszym regionie...) i wydaje mi się, że niektóre ekipy przestają tolerować tę sytuację...
Quam dulce et decorum est pro patria mori

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pn mar 07, 2005 3:35 pm

Motyw z goszczeniem arki jest w tu miej ważny i wytłuaczony przez samego kibica arki w dalszej czesci.

Ważniejsze jest kumanie sie polonii z SM :shock: Zachowanie nie do przyjecia :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
qowalek
Posty: 166
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:18 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: qowalek » pn mar 07, 2005 8:16 pm

Troublemaker pisze::shock: Ja na to spojrzę z drugiej strony. Oczywiście nie wymaga komentarza, że zachowanie fanów KSP w stosunku do swojej zgody karygodne, ale takie ekipy jak Arka, Craxa i w mniejszym stopniu Lech traktują swoje słabsze zgody zdecydowanie po macoszemu ( widać to dobrze w naszym regionie...) i wydaje mi się, że niektóre ekipy przestają tolerować tę sytuację...


Odnosze wrażenie iż Polonia powinna jak najabrdziej 3mac sie wszystkich swoich zgód. Niemaja oni zadobrej ekipy ilosciowo i jakosciowo. Są cieniem w Warszawie. Moim zdaniem każdą z zaprzyjazionych ekip powinni traktowac na najwyzszym poziomie niezważając na To czy Arka woli Pasy czy KSP.
Hutnik Hooligans



Obrazek

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » pn mar 07, 2005 10:11 pm

qowalek pisze:Niemaja oni zadobrej ekipy ilosciowo i jakosciowo. Są cieniem w Warszawie.


Czasami ziny i durne wpisy zatuszują rzeczywistość :roll:
ilościowo ? 400 na pasach mimo prawie darmowego pociągu to mało :?: :?: :?: :shock:

jakościowo?? z TB ostatnio starcia, nierzadko wygrane; kilka ładnych flag skubniętych Legii; pogonienie i parukrotne obicie sezon temu Olimpii Elbląg...Radomiaka...
skończmy już drązyć ten temat bo w żadnym stopnmiu on nas nie dotyczy :!:

Awatar użytkownika
qowalek
Posty: 166
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:18 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: qowalek » pn mar 07, 2005 10:46 pm

A ktory temat na kogel-mogel Nas Dotyczy ?:D :lol: :wink: Ale opisane przez Ciebie zaslugi i tak niezmieniaja faktu ze sa cieniem w Warszawie :wink:

pozdrawiam:):)
Hutnik Hooligans



Obrazek

Awatar użytkownika
NH+HC
Posty: 77
Rejestracja: sob wrz 25, 2004 12:35 pm

Postautor: NH+HC » wt mar 08, 2005 1:08 am

Popieram FAN86, btw. jezeli chodzi o goszczenie zgody to nie mam im nic do zarzucenia, staraja sie jak moga. Ciekawe ilu z was przylozylo reke do ugoszczenia np. chlopakow z Radomia (wielkie pozdro dla nich) ? Temat "wyzwisk" zostal wyjasniony, jedyne do czego moge sie przyczepic to ta SM na tym ich placu Bankowym, co dla mnie jest nie zwazajac na mozliwosci ekipy zwyklym frajerstwem...

Awatar użytkownika
HKStrusia
Posty: 87
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 6:24 pm

Postautor: HKStrusia » wt mar 08, 2005 12:30 pm

To że Polonia ma jakieś układy z SM to skurwysyństwo . Ale co sądzicie o inwigilowaniu przez Legionistów tajnego forum Polonii według mnie to jakieś SB-eckie metody.
Warszawie gratulujemy kibiców obu drużyn.

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn mar 14, 2005 12:38 pm

qowalek pisze:
Troublemaker pisze::shock: Ja na to spojrzę z drugiej strony. Oczywiście nie wymaga komentarza, że zachowanie fanów KSP w stosunku do swojej zgody karygodne, ale takie ekipy jak Arka, Craxa i w mniejszym stopniu Lech traktują swoje słabsze zgody zdecydowanie po macoszemu ( widać to dobrze w naszym regionie...) i wydaje mi się, że niektóre ekipy przestają tolerować tę sytuację...


Odnosze wrażenie iż Polonia powinna jak najabrdziej 3mac sie wszystkich swoich zgód. Niemaja oni zadobrej ekipy ilosciowo i jakosciowo. Są cieniem w Warszawie. Moim zdaniem każdą z zaprzyjazionych ekip powinni traktowac na najwyzszym poziomie niezważając na To czy Arka woli Pasy czy KSP.


:roll: A czy ja w swoim poście napisałem iż Polonia nie powinna traktować jednakowo swoich zgód??? Odniosłem się tylko do treści, którą przeczytałem na forum KSP, a jaka jest przyczyna tego ( skądinąd niezbyt fair ) zachowania Polonistów napisałem w swoim wcześniejszym poście.

POZDRO!!!
Quam dulce et decorum est pro patria mori