KOSZULKI HUTNIKA !!

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr maja 10, 2006 5:31 pm

witam

pasiak to pasiak,można się sprzeczać komu jaki układ i szerokość barw pasuje, ale dla mnie barwy nr 1 to projekt pompona który raz jeszcze wklejam < bo moze coponiektórzy podniecający się nowym krojem jednak się nawrócą i silne lobby doprowadzi do takiej właśnie produkcji choć mamy wolny kraj i każddy może co chce robić>
Obrazek

kkk - dobra idea - to mają być barwy a nie bilboard więc po co tyle napisów - herb z przodu a z tyłu Hutnik Kraków jak już coś musi być i tak wiadomoo o co chodzi
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr maja 10, 2006 5:44 pm

Ja sie piszę na koszulke niezależnie od jej ostatecznej wesji! Uważam, iż taki pasiaczek jest nam po prostu potrzebny. 8)

Najbardziej przypadł mi do gustu projekt "Neferdaja"...gdyz uważam, że ta kompozycja barw byłaby najbardziej efektowna!
Jeżeli chodzi o wstawki to uważam iz herb i napis Hutnik KRAKÓW na plecach w zupełności by wytstarczył.

Teraz powinnismy w tej kwestii osiągnąć jakiś consensus, gdyż szkoda byłoby gdyby owo zamierzenie nie odniosło skutku.
Obawiam sie jednak, że niektóre osoby niezadowolone z ostatecznego projektu mogą z tej koszulki zrezygnować......ale obym sie mylił... :wink:

Być może ankieta byłaby najlepszym rozwiązaniem..? Co o tym sądzicie?
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » śr maja 10, 2006 8:52 pm

NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. pisze:Pozwole sobie wrzucic swoj projekt i zaproponowac zrealizowanie go w www.kibicowskie.pl wraz z zachowaniem na koszulkach identycznych kolorow co na naszych pasiakach tam wykonanych.
http://www.tinypic.com/view/?pic=xfyykz

http://www.tinypic.com/view/?pic=xfyyxl


ja proponowalbym projekt z tego posta, z napisem Nowa Huta rozdzielonym herbem Hutnika z przodu na pasie błekitnym lub niebieskim(trzeba by zmienic ulozenie barw) w kazdym razie chodzi o to by napis byl na wysokosci klaty a nie na srodku, a koszulka kroju takiego jak Avii Swidnik, bez napisow na plecach i innych kombinacji
Wasting time is an important part of living.

kkk
Posty: 55
Rejestracja: sob cze 04, 2005 12:50 pm

Postautor: kkk » śr maja 10, 2006 9:47 pm

to kto tw koszulki robi wogule ????

kkk
Posty: 55
Rejestracja: sob cze 04, 2005 12:50 pm

Postautor: kkk » śr maja 10, 2006 9:57 pm

te koszuleczki co Cato dał na strone to o wiele lepiej wygladaja pozdro i mam nadzieje ze beda bo jakby co to ja biore jedna na 100% !!!

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr maja 10, 2006 10:26 pm

kkk pisze:to kto tw koszulki robi wogule ????


Hmmmm....Początkowo pełen zapału był Huteusz...ale chlopak miał "kopa" na repliki i jak sądzę z jego milczenia zrezygnował chyba z pasiakow....

Sam ostatnio byłem odpowiedzialny za wyrób szalików jednego z mniejszych klubów i wiem, że nie jest to niestety "spacerek"... :wink:
Quam dulce et decorum est pro patria mori

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 10, 2006 11:09 pm

wstrzymajcie sie narazie z ankietami (sory ale to bzdurny pomysł ;) ) jutro powinno sie kilka spraw wyjasnic.

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr maja 10, 2006 11:36 pm

dUfio pisze:wstrzymajcie sie narazie z ankietami (sory ale to bzdurny pomysł ;) ) jutro powinno sie kilka spraw wyjasnic.


:roll: Sorki...ale ja chcę sie dostosowac do większości i osiągnąć jakis consensus a nie narzucać im coś z góry ( Ty jako członek GT poniekąd masz taka mozliwość.....), chociaż przyznam, że jeden z projektów szczególnie me oko cieszy.
Dodam na marginesie, że ja pisze się na pasiak niezależnie od jego formy ale zdaje sobie sprawę, że inni nie ( a ja chciałbym, żeby jak największa liczba fanów zakupiła tego typu koszulki ) i stąd pomysł ankiety.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 10, 2006 11:47 pm

to ze mi sie nie pdoba pomysl ankiety nie znaczy ze bede sie tu jakos wywyzszał ze ja moge zmienic projekt a reszta nie;]

niestety, gdybysmy chcieli kazdemu "dogodzic" to nic by z tego nie wyszlo. ankieta odpada z tego wzgledu iz głosowałyby w niej osoby przypadkowe, moze nawet czasem te same po pare razy:)
NIE DA SIE osiagnac consensusu... ile osob tyle opini i propozycji, pare rzeczy juz robilismy i wiemy jak to jest.
nie bedzie to tez "narzucenie z góry" bo to bedzie propozycja zakupu, jelsi komusc nie bedzie odpowiadac (a na pewno tak bedzie)to nie widze problemu zeby owe osoby zrobily to w ten sam sposob...
projekt bedzie wybrany przez specjalnie powolana do tego komisje ;)(inwestorzy+pomyslodawcy) z tych ktore tu mozecie przedstawiac i wierze ze bedzie to projekt najlepszy z mozliwych.

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw maja 11, 2006 8:45 am

Wydaje mi się, że polemika jest zbędna ale chciałbym tylko "poruszyć" kilka kwestii... :wink:
Po pierwsze jestem bardzo zadowolony, że ktos kompetentny sie za to zabrał i można mieć swoistą "pewność", że pasiaków się doczekamy.
A pomysł z ankieta wyniknął dlatego, że wcześniej był tu totalny kogel-mogel i nikt nie chciał się za to zabrać ( było to dodam przed inicjatywa GT). W ankiecie chciałem umieścić tylko DWA projekty: Neferdaja I Pompona, z których mozna byłoby wybrac jeden, gdyz w miarę rozmów pojawiły się najróżniejsze propozycje modyfikacji projektów ( a to ,że paski za wąskie, bądź za jaskrawe, kołnierzyk nie taki...etc.). Poniekąd mogłoby to wyglądać jak działanie "szanownej komisji" ( może mnie jakoś do niej wkręcicie :wink: ) i dokonany zostałby jeden wybór. Jeżeli pozostali nie byliby chętni "to trudno"....Chociaż przyzanasz, iż również w "komisji" consensus może być z trudem osiągnięty.... 8) Jednak w jednym muszę się z Toba zgodzić w kwestii głosowania o której wspomniałeś w swoim poście.

Z ultrasowskimi pozdrowieniami! :wink:
Quam dulce et decorum est pro patria mori

kkk
Posty: 55
Rejestracja: sob cze 04, 2005 12:50 pm

Postautor: kkk » czw maja 11, 2006 10:27 am

przeciez ten projekt Cato jest najleprzy jak dla mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » czw maja 11, 2006 10:39 am

a ja cos czuje ze jak GT sie za te koszulki wezmie to cos spierdziela :D
nic do was nie mam ale jakos mi wasze pomysly designerskie nie podchodza chlopaki :?
Wasting time is an important part of living.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 11, 2006 10:58 am

koszulki jesli beda robione to nie przez samo GT tylko kilka osrodkow wspolnie, i nie trafiles bo w kwestii projektu akurat nie bedziemy zbyt ingerowac, bardziej w organizacje i wylozenie kasy..

nie mamy monopolu na gadzety-co za problem-zrob projekt-zbierz kase od ludzi albo zaloz wlasna i zrob takie jakie sobie wymarzyles-proste

(ale co ciekawe kiedys byla sytuacja ze ktos tam chcial robic polowki-ktos z gt napisał (niesłusznie) ze od gadzetow jest gt i stow-został zmieszany z błotem bo przeciez kazdy moze robic to co mu sie podoba, jak chce to niech dziala itd. i co? polowek jak nie bylo tak nie ma i nie bedzie)

podobnie jest wszystkimi motywami ktore robimy z vlepami, zapalniczkami, oprawami, sektorowkami;]. szczerze ubolewam ze nie mamy konkurencji (chociaz ostatnio ruszyla sie ekipa z Piastów-kubki, stringi, bokserki-co mnie niezmiernie cieszy) z prawdziwego zdarzenia przy której drzelibysmy o to czy nie zrobimy gadzetu gorszego od nich


ps. które pomysły masz na mysli?

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw maja 11, 2006 4:07 pm

Ja mam takie pytanie z ciekawości, czemu jakoś nikomu te repliki mojego projektu nie podchodzą :roll: ? Nie mielismy chyba do tej pory żadnych replik całkowicie piłkarskich. Zauważyłem ostatnio taką gadżetowość - dla przykładu dam chusty - ktoś wstawil logo hooligana i małym druczkiem pisało Hutnik nh 1950 czy cos takiego i jakos zaczyna byc to widac coraz bardziej w naszych gadżetach. No jak nic nie wyjdzie z tymi replikami piłkarskimi to podskoczę do empika i soibe zrobie koszulke w ilości sztuk 1 :P

Moim zdaniem w projekcie Neferdaja kolory są coś nie takie, a co do projektu pompona to chyba nawet projekt jest ok. Myslelem jeszcze nad czyms takim, zaraz wkleje:

Obrazek

ps. sorry za jakość ale nie mialem czasu

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » czw maja 11, 2006 4:13 pm

Zróbcie normalne repliki koszulek meczowych... Tyko bez loga ispatu i tyle.

Huteusz - ile kosztuje w tym empiku 1 szt koszulki ? :D Bo ja chce mieć normalną replike :)
Hutnik