Kolejny marsz tolerancji w krakoofku... ?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
dareknh
Posty: 475
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 5:52 pm
Lokalizacja: wziąść na wino?

Postautor: dareknh » wt mar 22, 2005 7:20 am

Z tematu o homoseksualistach zrobil sie temat o impotencji :

Mnie nie staje


no panowie! niebieska tableta pomorze :D
Obrazek

Picnik HUTNIKa
Posty: 86
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 7:57 pm
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Picnik HUTNIKa » wt mar 22, 2005 9:36 am

Najpierw nie zareagujemy na dwóch całujacych sie facetów na ulicy,później nie bedzie reakcji ze strony społecznstwa na manifestacje w koncu moze dojsc do tego ze geje beda mogli zawierac LEGALNE zwiąski małżeńskie co w pozniejszym czasie doprowadzi do zezwolenia na adopcje dzieci przez homoseksualistów.Jestem ciekaw jak wy byście sie czuli majac dwóch tatusiów w domu a na osiedlu by do was mowili ze widzieli waszych rodziców i ze fajne z nich chłopaki??dla mnie dramat
Osobiście uwazam ze takich ludzi na jezdnie i tylko walce i walcem i walcem :twisted:

"tak dłużej byc nie może pedalstwo w modzi ,gdzie w zwiąsku zamiast matki jest drugi ojciec"-morWA
Zawsze znajdzie się ktoś,kto uzupełni braki,kto podniesie na duchu za to dzięki chłopaki!!WANDY&WILLOWE

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » wt mar 22, 2005 9:39 am

Mam nadzieję, że do żadnych parad dewiantów nie dojdzie. Tych ludzi trzeba leczyć, a nie pozwalać paradować. Teraz chcą parad, potem małżeństw, a potem adopcji dzieci - tak krok po kroku. Zwolennicy "tolerancji" niech sobie zoabacza jak wygladają takie parady an Zachodzie. Ja widziałem - pedałów przebranych za księzy, zakonnice i papieża, ze sprofanowanymi krzyżami.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt mar 22, 2005 9:48 am

Leworęczność też jest wbrew naturze ---> na stos ich!
Matka natura nie dała nam okularów przy urodzeniu - to okularników też walcem.

Obłomow widzę że masz wykształcenie medyczne, ale chyba przegapiłeś co nieco - doczytaj sobie jeszcze....
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » wt mar 22, 2005 10:57 am

METAL pisze:Leworęczność też jest wbrew naturze ---> na stos ich!
Matka natura nie dała nam okularów przy urodzeniu - to okularników też walcem.

Obłomow widzę że masz wykształcenie medyczne, ale chyba przegapiłeś co nieco - doczytaj sobie jeszcze....


No tak ale leworęczni i okularnicy jakoś nie organizują demonstracji.
I nie pierdolą jak to oni są ciemiężeni. Przecież wkońcu dużo rzeczy jest przystosowane dla osób praworęcznych ... albo noralnie widzących.

Jak dla mnie to największymi wrogami gejów i lesbijek są waśnie oni sami. A raczej ta ich część która organizuje tego typu parady , wypowiada się publicznie itp. Po przez tych kilku oszolomów większość ludzi nastawia się anty do G&L.
Mnie osobiście naprawde gęboko pierdoli co kto robi ...o ile nie dotyczy to postronnych ludzi czyli np. mnie. A dopuki ta rozwrzeszczana grupka będzie uważana za reprezentantów iluśtam % spoeczeństwa polskiego to sytuacja się nie zmieni. Bo myślę że przeciętnego geja czy lesbijke chuj obchodzi domaganie się jakiś bezsensownych przywilejów i praw. Oni poprostu chcą żyć po swojemu. ( tak mi się przynajmniej wydaje :lol: ).

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » wt mar 22, 2005 10:04 pm

Mądrze Raven piszesz :)
Mnie też wkurwia to, co oni wyprawiaja, bo oni na sile promuja siebie i swoje chore zachowania (nie chcialbym, coby moje ewentualne przyszle dziecko widzialo cos takiego, a nuz to cholerstwo zarazliwe :/). Chca sie jebac w dupsko, niech sie jebia w domu, a nie obnosza z tym jak by im chuje na czole wyrosły :/ Poza tym co za dyskryminacja, gdzie tu dyskryminacja?? Moga placic podatki? Moga. Moga glosowac w wyborach? Moga. Moga sluzyc w wojsku? Moga. To niech nie pierdola farmazonów.

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt mar 22, 2005 11:33 pm

Moga placic podatki


...też mi przywilej :roll: :wink:
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr mar 23, 2005 1:39 am

Postanowilem że ostatni raz się wypowiem w temacie:

- z tego co wiem marsz tolerancji promuje TOLERANCJĘ a nie seks analny.
- co to znaczy NA SIŁĘ PROMUJĄ SIEBIE? Organizuja takie marsze, po to żeby żaden zakompleksiony i niedouczony pseudointeligent nie pisał np. "może to cholerstwo jest zaraźliwe"
- nie są ciemiężeni? hehe poczytaj wpisy powyżej :)
- gdzie dyskryminacja ? jak to gdzie - na przykład a tym forum :)
- widzialem parady na zachodzie ... mniej bluźniercze jest dla mnie przebranie kolesia za zakonnicę, niż ksiądz jeżdżacy merolem (parafia Dobrego Pasterza, kiedy jeszcze tam chodziłem), utrzymujący kochankę i dwoje dzieci (parafia w Tymbarku), wyżywający się na uczniach (SP 109, widziałem na własne oczy), molestujący kleryków (wiadomo gdzie)...

A teraz zwyzywajcie mnie od pedałów, idiotów i antychrystów a ja i tak wiem, że jestem po prostu TOLERANCYJNY :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » śr mar 23, 2005 7:41 am

METAL pisze:Matka natura nie dała nam okularów przy urodzeniu - to okularników też walcem.

...


Nie lubie okularnikow! Mialem jednego w klasie to wszyscy go jebali tylko dlatego ze mial okulary - normalna sprawa Metal, niewiem co w tym dziwnego.

A co do ksiezy jezdzacych mercedesami to tez nie rozumiem o co chodzi. Jak sie mu podoba mesiek to chyba nic zlego ze nim jezdzi.

Do lesbijek nic nie mam, fajnie jest z dwiema na raz, no chyba ze sa zjebane.

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr mar 23, 2005 9:48 pm

METAL pisze:

- z tego co wiem marsz tolerancji promuje TOLERANCJĘ a nie seks analny.
- co to znaczy NA SIŁĘ PROMUJĄ SIEBIE? Organizuja takie marsze, po to żeby żaden zakompleksiony i niedouczony pseudointeligent nie pisał np. "może to cholerstwo jest zaraźliwe"
- nie są ciemiężeni? hehe poczytaj wpisy powyżej :)
- gdzie dyskryminacja ? jak to gdzie - na przykład a tym forum :)

A teraz zwyzywajcie mnie od pedałów, idiotów i antychrystów a ja i tak wiem, że jestem po prostu TOLERANCYJNY :)



Dobra, wiem,ze to cholerstwo nie jest zarazliwe, ale i tak mi sie nie podoba :> Dla mnie takie marsze nie maja nic wspolnego z walka o tolerancje, dla mnie to tylko promocja swoich zachowan, teraz chca tego, potem tamtego, niedlugo parytety pewnie jakies, a potem okaze sie ze zdrowa heteroseksualna wiekszosc musi lazic kanałami. Pedalstwo powstaje od jakiegos defektu w mozgu, a jakis tam procent staje sie pedalami, bo ulega modzie, albo mialo homodoswiadczenie (w wojsku, wiezieniu, whatever) i uwaza ze stalo sie pedalami, a zobaczenie czegos takiego, moim zdaniem, taka niewinna ofiare w tym utwierdzi. A jesli zobaczy to dziecko i ulegnie modzie na teczowa koszulke i ruchanie sie w pupe?? Taki marsz promocyjny moze miec daleko idace konsekwencje, dlatego mowie mu NIE!!! Do łózka nie zamierzam nikomu zagladac, ale nie chce, zeby za jakis czas cza bylo wieszac plakaty ze zdrowa para hetero pt "Niech nas zobacza", a do tego pederasci chca doprowadzic :/

PS. I mowie to z pelna odpowiedzialnoscia, choc sam sie pisze na antychrysta, a do gazu wysylano mnie juz nawet na tym forum.

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » czw mar 24, 2005 12:24 am

Michael Swift-Manifest Pederastyczny.
Waszych synow,symbol waszej lichej meskosci,waszych plytkich marzen i gleboko zakorzenionych klamstw,uczynimy sodomitami.Bedziemy ich uwodzic w waszych szkolach,w waszych internatach i domach studenckich,w salach gimnastycznych,w szatniach,w waszych osrodkach sportowych,w waszych seminariach,w waszych grupach mlodziezowych,w ubikacjach publicznych,w koszarach,na przystankach,w waszych meskich klubach,na waszych kongresach i gdziekolwiek tylko mezczyzni przebywaja wsrod mezczyzn.Przerobimy ich na na nasz wzor,beda tesknic za nami i nas uwielbiac(..)
Nasi pisarze i artysci uczynia modna milosc miedzy mezczyznami,a nasze zamierzenie zakonczy sie sukcesem,gdyz jestesmy biegli w narzucaniu stylu zycia.Stosunki heteroseksualne usuniemy za pomoca dowcipow i osmieszania,czyli za pomoca srodkow,ktore potrafimy wykorzystac z duza wprawa.
Bedziemy ujawniac wplywowych homoseksualistow.Bedziecie zszokowani i przerazeni,kiedy uswiadomicie sobie,ze wasi senatorowie,wasi atleci,gwiazdy filmowe i osobistosci z telewizji,wasi przywodcy i wasi kaplani nie sa figurami pewnymi,dobrze poznanymi burzujami,jak to o nich mniemaliscie.Jestesmy obecni wszedzie,zinfiltrowalismy wasze szeregi.
Wiec badzcie ostrozni,gdy wypowiadacie sie na temat homoseksualizmu,poniewaz zawsze bedziemy wsrod was,nawet mozemy spac z wami w jednym lozku(...)
Instytucja rodziny- tarlisko klamstwa,zdrad,miernosci,hipokryzji i przemocy-bedzie zniesiona.Instytucja rodziny,ktora jedynie tlumi wyobraznie i utrzymuje w karbach wolna wole,bedzie usunieta.Chlopcy doskonali beda poczeci i hodowani w laboratoriach genetycznych.Beda zgrupowani w osrodkach spolecznych pod kontrola i opieka uczonych homoseksualistow.
Wszystkie koscioly,ktore nas potepiaja,zostana zamkniete.Naszymi bogami sa wylacznie mlodzi i przystojni mezczyzni.Nalezymy do klubu pieknosci,uduchowienia i estetyki.Wszystko,co jest w zlym guscie i banalne,bedzie zniszczone.Skoro posiadamy uraz do konwenansow heteroseksualnych klasy sredniej,jestesmy wolni w prowadzeniu stylu zycia zgodnie z tym,co nam dyktuje nasza wyobraznia.Dla nas,zbyt wiele to nie dosyc(...)
Zwyciezymy.poniewaz jestesmy przepjeni dzika gorycza ucisnionych,ktorzy na przestrzeni wiekow,byli zmuszani gry w aszych glupich widowiskach heteroseksualnych.My rowniez potrafimy strzelac z dzial i stawiac barykady w ostatecznej rewolucji.
Drzyjcie heteroswinie,kiedy pojawimy sie przed wami bez naszych masek.
Michael Swift.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » czw mar 24, 2005 12:25 am

To jest manifest jednego z tych piewcow wolnosci i tolerancji.
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » czw mar 24, 2005 1:09 am

Ło kurwa strach sie bać.Co za pojebany chłop w ogóle musiał sie chyba czegoś nawdupcać przez wygłoszeniem tego protestu.
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw mar 24, 2005 10:39 am

Jeżeli się nie mylę to 19 artykuł Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i Obywatela daje człowiekowi prawo wygłaszania swoich poglądów i przekonań bez względu na granice ( często niniejszym fragmentem posługiwali się wydawcy zine'ów )!
Korzystając z tego stwierdzam, że z racji swoich przekonań byłem i będę przeciwnikiem gejowskich parad ( głośne NIE! ) i eksponowania ich..."odmienności", gdyż uważam je za prowokację a argumenty stosowane przez nie tórych moich przedmówców nie są jednak przekonywujące...
Starałem się pisać "poprawnie politycznie" :) żeby nie wywoływać niepotrzebnych dyskusji... :roll:
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » czw mar 24, 2005 2:05 pm

Troublemaker pisze:Jeżeli się nie mylę to 19 artykuł Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i Obywatela daje człowiekowi prawo wygłaszania swoich poglądów i przekonań bez względu na granice:


Za wyjatkiem obrazania zydow, popierania faszyzmu i nacjonalizmu.