Flagi :P

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Flagi :P

Postautor: huteusz » czw lip 07, 2005 10:08 am

A ja mam taki śmieszny pomysł na gadżet... flagi na kijach!
Wiem że Arka chyba takie miała to czemu my sobie nie zrobimy?
Nie musiałaby być jakaś super byleby byl kij i barwy...
Co sądzicie?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 07, 2005 10:12 am

flagi na kijach :shock: to jakas nowosc :?: :shock: :lol:

a tak na poważnie-chodzi Ci o to żeby ktoś (klub, GT, Stow) zrobił flagi (choragiewki) które każdy by mógł sobie kupic :?:

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw lip 07, 2005 11:13 am

Tak chodzi mi o to żeby każdy mógl sobie kupić własną flagę :o

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » czw lip 07, 2005 12:18 pm

huteusz pisze:Tak chodzi mi o to żeby każdy mógl sobie kupić własną flagę :o
zajebisty pomysł ! ja się pisze na taka flage !
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » czw lip 07, 2005 1:03 pm

chyba nie myślicie na serio że ktoś od nas wyda taki "gadżet"...

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » czw lip 07, 2005 1:32 pm

chyba takie mini flagi można wykorzystać w oprawie a nie do kupowania jako gadżet bo może się znajdzie troche chętnych ale nie aż tylu

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » czw lip 07, 2005 1:38 pm

A.C.A.B pisze:chyba takie mini flagi można wykorzystać w oprawie a nie do kupowania jako gadżet bo może się znajdzie troche chętnych ale nie aż tylu


nie chodzi o to że nie znajdzie się aż tylu chętnych, nie chcemy iglądać chyba naszych flag palonych na reymonta i kałuży... a byłoby tak jeśli takową mogliby kupić wszyscy...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 07, 2005 1:41 pm

RSG pisze:
A.C.A.B pisze:chyba takie mini flagi można wykorzystać w oprawie a nie do kupowania jako gadżet bo może się znajdzie troche chętnych ale nie aż tylu


nie chodzi o to że nie znajdzie się aż tylu chętnych, nie chcemy iglądać chyba naszych flag palonych na reymonta i kałuży... a byłoby tak jeśli takową mogliby kupić wszyscy...



szale i koszulki tez moze kupic kazdy :>

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » czw lip 07, 2005 1:44 pm

dUfio pisze:
RSG pisze:
A.C.A.B pisze:chyba takie mini flagi można wykorzystać w oprawie a nie do kupowania jako gadżet bo może się znajdzie troche chętnych ale nie aż tylu


nie chodzi o to że nie znajdzie się aż tylu chętnych, nie chcemy iglądać chyba naszych flag palonych na reymonta i kałuży... a byłoby tak jeśli takową mogliby kupić wszyscy...



szale i koszulki tez moze kupic kazdy :>


zgadza się ale flaga, nawet na kiju ma większe znaczenie - jeśli chodzi o potencjalną zdobycz i co do tego nie ma wątpliowści

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 07, 2005 1:56 pm

RSG pisze:
dUfio pisze:
RSG pisze:
A.C.A.B pisze:chyba takie mini flagi można wykorzystać w oprawie a nie do kupowania jako gadżet bo może się znajdzie troche chętnych ale nie aż tylu


nie chodzi o to że nie znajdzie się aż tylu chętnych, nie chcemy iglądać chyba naszych flag palonych na reymonta i kałuży... a byłoby tak jeśli takową mogliby kupić wszyscy...



szale i koszulki tez moze kupic kazdy :>


zgadza się ale flaga, nawet na kiju ma większe znaczenie - jeśli chodzi o potencjalną zdobycz i co do tego nie ma wątpliowści


z tym ze jesli juz to mi by chodziło bardziej o "choragiewki" powiedzmy 50 cm /50 cm z herbem lub jakimś rysunkiem które kazdy by sobie mógł sobie kupic i ozdobić nią swoj pokój, nie koniecznie wykkorzystywana jako gadzet kibicowski na meczu.

wiadomo ze nie bedzimey sprzedawac nic takiego jak zwykle flagi 1/1,5 w barwach...

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » czw lip 07, 2005 2:01 pm

dUfio pisze:
RSG pisze:
dUfio pisze:
RSG pisze:
A.C.A.B pisze:chyba takie mini flagi można wykorzystać w oprawie a nie do kupowania jako gadżet bo może się znajdzie troche chętnych ale nie aż tylu


nie chodzi o to że nie znajdzie się aż tylu chętnych, nie chcemy iglądać chyba naszych flag palonych na reymonta i kałuży... a byłoby tak jeśli takową mogliby kupić wszyscy...



szale i koszulki tez moze kupic kazdy :>


zgadza się ale flaga, nawet na kiju ma większe znaczenie - jeśli chodzi o potencjalną zdobycz i co do tego nie ma wątpliowści



z tym ze jesli juz to mi by chodziło bardziej o "choragiewki" powiedzmy 50 cm /50 cm z herbem lub jakimś rysunkiem które kazdy by sobie mógł sobie kupic i ozdobić nią swoj pokój, nie koniecznie wykkorzystywana jako gadzet kibicowski na meczu.

wiadomo ze nie bedzimey sprzedawac nic takiego jak zwykle flagi 1/1,5 w barwach...




a to już prędzej. tylko że znając życie ktoś weźmie taki gadżet na mecz... no ale to i tak, jak już coś, przyszłość

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw lip 07, 2005 2:38 pm

Z tego co wiem to niektóre kluby mają własną flagę - np. wisla arka chyba cracovia - i wcale nie musżą byćduze wystarczy nawet rzeczywiscie 50 x 50 cm - pozatym odrazu by bylo widac ze to nie flaga od opraw dylko kupiona w skoelpiku :P

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

HKS

Postautor: MUSTAFA PL » czw lip 07, 2005 4:18 pm

TAKA FLAGA BYŁA BY FAJNYM GADZETEM POMYŚLCIE NAD TYM . JAK BY POWIEDZMY 500 OSÓB MIAŁO TAKIE FLAGI BYŁO BY SPOKO . ALE CIĘŻKO BĘDZIE 500 OSÓB NAMÓWIC DO KUPNA FLAGI :lol:
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » czw lip 07, 2005 4:38 pm

huteusz pisze:Z tego co wiem to niektóre kluby mają własną flagę - np. wisla arka chyba cracovia - i wcale nie musżą byćduze wystarczy nawet rzeczywiscie 50 x 50 cm - pozatym odrazu by bylo widac ze to nie flaga od opraw dylko kupiona w skoelpiku :P




Po czym rozpoznać ze to flaga nie do oprawy tylko kupiona w skelpiku??Bo jak bybyly w sprzedaży i dane do oprawy to nie widzial bym zadnej roznicymiedzy tymze sa kupione a tym ze sa wykorzystywane do oprawy
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » czw lip 07, 2005 8:24 pm

Z tego co wiem to Wisla miala taka akcje "zrob wlasny transparent" czy jakos tak, nie widze przeciwskazan zeby i podobna zrobic u nas , uwazam ze pomysl jest trafiony . Wklejajcie kontakty profesjonalnych firm mogacych wykonac takie zlecenia ( napewno nie sa to tylko firmy zwiazane z srodowiskiem kibicow , firmy reklamowe tez pewnie wykonuja takie zlecenia )