1950 Hutnik KRAKÓW KOSZULKI 20ZŁ

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

nowohutas54
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 30, 2005 2:30 pm
Lokalizacja: nowa huta

nie podoba mi sie

Postautor: nowohutas54 » ndz sie 07, 2005 1:10 am

1950 Hutnik za 20 zl,wiadomo,ze nie moga byc oryginalne,ale ta chinszczyzna,jakis bruce lee,mysle o liternictwie,co to ma wspolnego z hutnikiem.moze byc kopia,ale wedlug oryginalu,a nie jakies dziwaczne w tym miejscu azjatyckie gadzety.moze w klubie sa jakies fotografie z tamtych lat,widac jak byli ubrani,a moze troche mlodsze dresy i koszulki.takie dresy z lat 60,70 tosa albo niedawno byly modne,koszulki tez.nie mam nic przeciw azji,ale tu nie pasuje,po prostu.co wy na to?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: nie podoba mi sie

Postautor: dUfio » śr sie 10, 2005 6:33 pm

nowohutas54 pisze:1950 Hutnik za 20 zl,wiadomo,ze nie moga byc oryginalne,ale ta chinszczyzna,jakis bruce lee,mysle o liternictwie,co to ma wspolnego z hutnikiem.moze byc kopia,ale wedlug oryginalu,a nie jakies dziwaczne w tym miejscu azjatyckie gadzety.moze w klubie sa jakies fotografie z tamtych lat,widac jak byli ubrani,a moze troche mlodsze dresy i koszulki.takie dresy z lat 60,70 tosa albo niedawno byly modne,koszulki tez.nie mam nic przeciw azji,ale tu nie pasuje,po prostu.co wy na to?


a my na to jak na lato :D

no cóż, Tobie nie pasuje, ale 50 koszulek poszło migiem, a chętnych było dużo, dużo wiecej

z tego co wiem koszulki z prostym napsiem sa do nabycia w klubie (?)

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » pt sie 19, 2005 1:00 pm

Jesli chodzi o koszulki to sooby ktroe juz sei tym zajmwoaly proponuje projekt typu z przodu napis NOWA - Huta a ztylu np Suchhe Stawy nigdy nie bylem dobry z multimediow daltego zadnego projektu nie dam ;p ale mysle ze takie napsiy nie byly by zle ;]

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pt sie 19, 2005 3:14 pm

luko pisze:Jesli chodzi o koszulki to sooby ktroe juz sei tym zajmwoaly proponuje projekt typu z przodu napis NOWA - Huta a ztylu np Suchhe Stawy nigdy nie bylem dobry z multimediow daltego zadnego projektu nie dam ;p ale mysle ze takie napsiy nie byly by zle ;]


Wszystko pięknie, ładnie - ale jedziesz gdzieś np. na wakacje i już nie każde wie co to jest Suche Stawy itd
Obrazek

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » sob sie 20, 2005 10:49 pm

HAKES wszsytko spoko ale kto mial bym wiedziec ten by wiedzial mnie zalezy na tym zeby koszulki byly dla mnie zrozumiale wali mnie to czy inni beda wiedzieli o co chodzi wazne ze ja wiem :)

AdolfoneŁhs

Postautor: AdolfoneŁhs » pt sie 26, 2005 11:46 pm

Nom wypasne te koszulki.Tylko mi sie wydaje ze białe by były lepsze.Pozdrawiam