Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

1950 Hutnik KRAKÓW KOSZULKI 20ZŁ

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kącik Kolekcjonera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowohutas54

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 12:10 am    Temat postu: nie podoba mi sie Odpowiedz z cytatem

1950 Hutnik za 20 zl,wiadomo,ze nie moga byc oryginalne,ale ta chinszczyzna,jakis bruce lee,mysle o liternictwie,co to ma wspolnego z hutnikiem.moze byc kopia,ale wedlug oryginalu,a nie jakies dziwaczne w tym miejscu azjatyckie gadzety.moze w klubie sa jakies fotografie z tamtych lat,widac jak byli ubrani,a moze troche mlodsze dresy i koszulki.takie dresy z lat 60,70 tosa albo niedawno byly modne,koszulki tez.nie mam nic przeciw azji,ale tu nie pasuje,po prostu.co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
dUfio

PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 5:33 pm    Temat postu: Re: nie podoba mi sie Odpowiedz z cytatem

nowohutas54 napisał:
1950 Hutnik za 20 zl,wiadomo,ze nie moga byc oryginalne,ale ta chinszczyzna,jakis bruce lee,mysle o liternictwie,co to ma wspolnego z hutnikiem.moze byc kopia,ale wedlug oryginalu,a nie jakies dziwaczne w tym miejscu azjatyckie gadzety.moze w klubie sa jakies fotografie z tamtych lat,widac jak byli ubrani,a moze troche mlodsze dresy i koszulki.takie dresy z lat 60,70 tosa albo niedawno byly modne,koszulki tez.nie mam nic przeciw azji,ale tu nie pasuje,po prostu.co wy na to?

a my na to jak na lato Very Happy

no cóż, Tobie nie pasuje, ale 50 koszulek poszło migiem, a chętnych było dużo, dużo wiecej

z tego co wiem koszulki z prostym napsiem sa do nabycia w klubie (?)
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
luko

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o koszulki to sooby ktroe juz sei tym zajmwoaly proponuje projekt typu z przodu napis NOWA - Huta a ztylu np Suchhe Stawy nigdy nie bylem dobry z multimediow daltego zadnego projektu nie dam ;p ale mysle ze takie napsiy nie byly by zle ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HaKaeS

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luko napisał:
Jesli chodzi o koszulki to sooby ktroe juz sei tym zajmwoaly proponuje projekt typu z przodu napis NOWA - Huta a ztylu np Suchhe Stawy nigdy nie bylem dobry z multimediow daltego zadnego projektu nie dam ;p ale mysle ze takie napsiy nie byly by zle ;]

Wszystko pięknie, ładnie - ale jedziesz gdzieś np. na wakacje i już nie każde wie co to jest Suche Stawy itd

PostWysłany: Sob Sie 20, 2005 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAKES wszsytko spoko ale kto mial bym wiedziec ten by wiedzial mnie zalezy na tym zeby koszulki byly dla mnie zrozumiale wali mnie to czy inni beda wiedzieli o co chodzi wazne ze ja wiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AdolfoneŁhs
Gość

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom wypasne te koszulki.Tylko mi sie wydaje ze białe by były lepsze.Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kącik Kolekcjonera Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

Skocz do: