Gdzie na zakupy ?? (spodnie)

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

Ed

Gdzie na zakupy ?? (spodnie)

Postautor: Ed » pn lis 22, 2004 7:42 pm

Cześć ... możecie mi polecić jakieś miejsce w Krakowie gdzie za nieduże pieniądze można kupić spodnie - bojówki ??
Z góry dzięki

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » pn lis 22, 2004 8:01 pm

Tomex, Tandeta itp. :lol: :lol: :lol:
Hutnik

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » pn lis 22, 2004 8:26 pm

zależy co rozumiesz pod pojęciem "bojówki".. jeśli szukasz zwykłych gatek z kieszeniami na boku to idź sobie na tomex :o masz chyba najbliżej i u wietnamczyków kupisz za marne pieniądze.
Ale jeśli chcesz porządne szturmówki - tzn. spodnie z grubego materiału, spora ilość kieszeni, nie rozprują się o byle ogrodzenie i ogólnie zajebiste spodnie ( ja mam swoje 6 rok i są prawie niezniszczone ) to musisz w odpowiednim sklepie wyłożyć do 130 pln. pisz na priva jak chcesz adresy
nie jestem młody
nie jestem bojownikiem
jestem za HUTNIKIEM

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » wt lis 23, 2004 1:05 am

młody bojownik pisze:zależy co rozumiesz pod pojęciem "bojówki".. jeśli szukasz zwykłych gatek z kieszeniami na boku to idź sobie na tomex :o masz chyba najbliżej i u wietnamczyków kupisz za marne pieniądze.
Ale jeśli chcesz porządne szturmówki - tzn. spodnie z grubego materiału, spora ilość kieszeni, nie rozprują się o byle ogrodzenie i ogólnie zajebiste spodnie ( ja mam swoje 6 rok i są prawie niezniszczone ) to musisz w odpowiednim sklepie wyłożyć do 130 pln. pisz na priva jak chcesz adresy

chyba raczej od 130 pln w górę. Chociaż nie wiem jaki sklep uważasz za odpowiedni. :roll: ja tam w bojówkach nie chodzę ale w Lee, Levisie, Americanosie a na pewno w Hugo Bossie (ciekawe kogo stać - chore ceny) raczej taniej niż 200 zł nie będzie :(

pozdro

Ed

Postautor: Ed » wt lis 23, 2004 1:13 am

Młody Bojownik ... wysłałem ci priva ... rzuć tymi adresami.

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » wt lis 23, 2004 6:30 pm

murdock chodziło mi o spodnie typu wojskowego, szyte na wzór armii :o podejrzewam że jak chłopak szukałby spodni do szkoły to pytałby się gdzie indziej. pozdro
nie jestem młody

nie jestem bojownikiem

jestem za HUTNIKIEM

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » śr lis 24, 2004 6:23 pm

nie wiem, ja się nie znam na takich wynalazkach :lol: