Koszulki Polo:D

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

dUfio
Posty: 9111
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 17, 2005 3:10 pm

w tym co Darek mówi jest sporo racji ja jeszcze dodam od siebie:

GT mają już jakąs pozycje wśród kibiców Hutnika, jest zaufanie do nas że jesli cos robimy to bez przekrętów a kasa idzie na oprawę. Po za tym mamy doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach a to tez ma spore znaczenie
Inna sprawa to to że jesteśmy juz rozpoznawalni na Hutniku, nie ma możliwości powtórzenia sie sytuacji takiej jak z Wirusem pare miechów temu że typ zebrał pieniądze i... zniknął a potem z trudem zostały one odzyskane, teraz nie ma takiej opcji ze przyjdzie ktoś anonimowy zbierze kase i tyle.. (nie chodzi mu o Bulka bo jego akurat znam osobiscie i raczej by mu taki bajer nie wyszedł :twisted: tylko mowie ogolnie ), wszystko robimy jawnie, na bierząco informujac jak się sprawy mają.
a jak ktos cos zjebie (tak jak wówczas Wirus) to ucierpi an tym tez nasza pozycja (analogiczna sytuacja do tej przytoczonej przez Daria z hoolsami )

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pt cze 17, 2005 3:48 pm

...i rzucili sie by bronic swoich racji. zdajcie sobie w końcu sprawę z tego, że nie macie wpływu na to czy ktoś będzie działał na własną rękę i puści w obieg jakiś gadżet związany z klubem. jak taki bulwers od razu jest, to idźcie jeden z drugim na tomex i się poskarżcie, że tracicie płynność finansową :lol: i nie trafiłeś Dario trochę z porównaniem bo to jest zupełnie inny kaliber. stosując Twoje argumenty mogę założyć, że kibice na drugim końcu polski wysmieją Hutnik, bo kolejną serię wlepek wydał ktoś inny niż GT :D Swoją drogą wolałbym by za pieniądze zarobione na jakimś przedsięwzięciu zrobić fachową imprezę z udziałem kibiców HKS-u (integracja to podstawa), niż "podpalić" je na meczu...
Wasting time is an important part of living.

dUfio
Posty: 9111
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 17, 2005 4:17 pm

Stefek_Burczymucha pisze: za pieniądze zarobione na jakimś przedsięwzięciu zrobić fachową imprezę z udziałem kibiców HKS-u (integracja to podstawa), niż "podpalić" je na meczu...


to chyba sie zrobi spór o pojmowanie i wizje kibicowania ;]

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » pt cze 17, 2005 5:00 pm

Do Dzuhas Jestem Z NIm W Kontakcie Gdyz Jesli To Nie Wyjdzie(bede wiedzial w ten weekend) to zaproponowal mi ze zrobi takie koszulki zwykle albo polo tylko on napisal ze na polo moze zle wyjsc..:/
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pt cze 17, 2005 5:05 pm

dUfio pisze:
Stefek_Burczymucha pisze: za pieniądze zarobione na jakimś przedsięwzięciu zrobić fachową imprezę z udziałem kibiców HKS-u (integracja to podstawa), niż "podpalić" je na meczu...


to chyba sie zrobi spór o pojmowanie i wizje kibicowania ;]


jak dla Ciebie kibicowanie to jedynie skandowanie nazwy klubu i machanie szalikiem to winszuję. ja chciałbym wiedzieć np. z kim jade na wyjazd albo obok kogo stoję na meczu a nie tylko bezimienne Hutnicze twarze...
Wasting time is an important part of living.

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » pt cze 17, 2005 5:19 pm

Stefek_Burczymucha napisał:
...i rzucili sie by bronic swoich racji. zdajcie sobie w końcu sprawę z tego, że nie macie wpływu na to czy ktoś będzie działał na własną rękę i puści w obieg jakiś gadżet związany z klubem. jak taki bulwers od razu jest, to idźcie jeden z drugim na tomex i się poskarżcie, że tracicie płynność finansową i nie trafiłeś Dario trochę z porównaniem bo to jest zupełnie inny kaliber. stosując Twoje argumenty mogę założyć, że kibice na drugim końcu polski wysmieją Hutnik, bo kolejną serię wlepek wydał ktoś inny niż GT Swoją drogą wolałbym by za pieniądze zarobione na jakimś przedsięwzięciu zrobić fachową imprezę z udziałem kibiców HKS-u (integracja to podstawa), niż "podpalić" je na meczu...


1. Inny kaliber ?? hools + ultras = opinia, jedni drugich uzupelniaja. Niestety ten podzial w Polse nastapil juz jakis czas temu i szczerze zaluje.
2. Nigdzie nie napisalem ze ktos sie bedzie wysmiewal ze ktos inny wypuszccza gadzety. Tylko sek w tym ze takiej osobie moze to sie znudzic po kilku razach. Albo gadzety by wychodzily od przypadku do przypadku i tyle.
3. Impreza? swego czasu byly pruby organizowania czegos w XXX. Jednak nie bylo az takiego zainteresowania jak mysleslimy i po kilku takich akcjach temat padl. Oczywiscie kazdy placil za siebie.

Ciekawe jakbys wytlumaczyl ludziom ktorzy wrzucali kase do puszek (przedzial wieku rozny) ze kasa poszla na melanz... :?
Chyba by to byla ostatnia impreza..

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt cze 17, 2005 7:36 pm

Jeżeli mogę wtrącić...nie chcę stawać na lini GT - reszta, ale np.: mnie ta oferta(koszulka POLO) zaabsorbowała bardziej, niż wcześniejsze koszulki proponowane przez Was. Wiem, że zaraz odezwie się głos - jak to w takich przypadkach bywa(ło) - że mi się w dupie poprzewaracało, ale osobiście wolałbym mieć koszulkę polo. I tyle.
Faktem jest, że Wasza działalność ma szersze i szlachetniejsze może pobudki, ale nie jesteście w stanie tego skontrolować. Może poprostu dogadajcie się z pomysłodawcą - bo bodajże Dufio napisał, że go zna - i niech akcja będzie pilotowana przez GT. Myślę, że pomysłodawca nie miałby nic przeciwko temu, bo jak sam zaznaczył - nie ma z tego żadnych profitów. To tyle. Pozdrawiam obie strony sporu...

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pt cze 17, 2005 7:49 pm

1.Think Twice
2.Może ale nie Musi
3.czy Ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, bo o wyłapaniu sensu między wierszami już nie będę wspominał?! Wskaż mi gdzie napisałem, że pieniądze które zbieracie do puszek miałyby pójść na imprezę? Z Wami to właśnie tak jest, kiedyś juz sprzeczałem się z jednym od Was, któremu "obce" są sprawy materialne 8) na temat bluz Hutnika...nie mam siły by tłumaczyc z polskiego na jakis bardziej przystępny.


Do JOK_NH:
skoro pomysłodawca pisze że nie ma z tego żadnych profitów to nie czarujmy się ale cena po "przejęciu patronatu" pójdzie pewnie w górę bo GT instytucją charytatywną raczej nie są...
Wasting time is an important part of living.

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt cze 17, 2005 7:59 pm

Chodzi mi o to, że mnie osobiście spodobał się pomysł koszulek i naprawdę lata mi to kto mi ją sprzeda!!! Ja chcę tylko koszulkę polo z logo Hutnika i kurwa tyle! A cena? Nie zdecydowałbym się zapłacić bóg wie ile, ale patrząc po cenach proponowanych przez GT, są one do przyjęcia.
Teraz pewnie pomysł weźmie w łeb i chuj wielki z koszulkami. Ja pierdolę!

Przepraszam za ton wypowiedzi, ale juz mnie trochę rzuca, bo awantura o jebane koszulki!!!

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pt cze 17, 2005 8:18 pm

Ale wy kurwa pierdolicie :evil: Gdyby nie było GT to większość z gadżetów nigdy nie ujżałaby światła dziennego. Jeżeli będziecie działać na ich niekorzyść to w końcu jak napisał Dufio zakończą działalność :? I wtedy KTO będzie REGULARNIE wydawał pamiątki :? bo mi się coś zdaje że po jednym razie jak zobaczycie jakie jest zamieszanie z kasą itd zwątpicie. :?

DLATEGO JA MAM TAKĄ PROPOZYCJĘ: NIECH GT ZAJMUJĄ SIĘ PAMIĄTKAMI BO IM TO B. DOBRZE WYCHODZI A RESZTA NIECH SOBIE DA SPOKÓJ :wink:

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pt cze 17, 2005 8:24 pm

A mi się wydaje , że jak mawiał Lechu w. ze jestem za a nawet przecież .Grupa GT zrobiła w naszym klubie megazajebistą robotę to głównie dzięki nim nasz szary stadion ożył zaczeło być kolorowo i tak jak powinno być na każdym nowoczesnym stadionie , wielka chwała wam za to chłopaki , widać , że goście nie przepijają tej kasy tylko ją pożytkują w potrzebe rzeczy piro materiały , etc.Naprawde się starają , tylko z drugiej strony mamy wolny rynek i każdy ma prawo do publikacji takich gadzetow bo o ile mi wiadomo to nie jest all right reserved :D .Ale z drugiej strony jeśli pozbawidz by tych ludzi żródeł finansowania a są nimi głównie sprzedaż gadzetów , to kto bedzie pchał ten wózek , już widze te tłumy chętnych 8) .
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt cze 17, 2005 9:18 pm

Nikomu nie zarzuciłem, że przepija jakąkolwiek kasę!! Mam wielki szacunek dla GT za to, co juz napisał Penny. Bo przecież to widać, że są uczciwi i zreszta wydaje się mi, że nie robia tego dla profitów, bo pewnie zbyt wielkich z tego nie ma.
A wypowiedzi typu "wszyscy pierdolicie", to niech szanowny kolega wsadzi sobie w buty - będzie wyższy i może więcej będzie widział( tu: czytał).
Mam nadzieję, że wkrótce GT rozważą możliwość robienia koszulek polo z nadrukiem i jeżeli będą na nie chętni, to poprostu je puszczą.
Tyle w tym temacie!!
Powtarzam, że nie chę stawać po niczyjej stronie konfliktu, który i tak jest bezsensu w/g mnie, TYLKO CHCIAŁBYM MIEĆ POLO KOSZULKĘ HUTNIKA!!! POPROSTU...pzdr

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pt cze 17, 2005 9:28 pm

Stefek_Burczymucha pisze:...i rzucili sie by bronic swoich racji. zdajcie sobie w końcu sprawę z tego, że nie macie wpływu na to czy ktoś będzie działał na własną rękę i puści w obieg jakiś gadżet związany z klubem. jak taki bulwers od razu jest, to idźcie jeden z drugim na tomex i się poskarżcie, że tracicie płynność finansową :lol:


pisząc żeby nie pierdolić miałem właśnie coś takiego na myśli :? to nie wiem Jok o co ci chodzi. Poza tym pokaż mi gdzie napisałem "wszyscy" :roll:

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt cze 17, 2005 9:32 pm

Podbiłeś centralnie pod moim postem, a poniewaz mało ludzi bierze udział w tej bajerce, więc tak to odebrałem. Nie musiałeś dlatego używać słowa "wszyscy".
Przykro mi tylko, że tak nas podzieliła tak banalna- wydawało by się - sprawa.
Chyba dam sobie poprostu spokój z tymi jebanymi koszulkami i tyle. pozdrawiam.

dUfio
Posty: 9111
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 17, 2005 9:58 pm

Stefek_Burczymucha pisze:
dUfio pisze:
Stefek_Burczymucha pisze: za pieniądze zarobione na jakimś przedsięwzięciu zrobić fachową imprezę z udziałem kibiców HKS-u (integracja to podstawa), niż "podpalić" je na meczu...


to chyba sie zrobi spór o pojmowanie i wizje kibicowania ;]


jak dla Ciebie kibicowanie to jedynie skandowanie nazwy klubu i machanie szalikiem to winszuję. ja chciałbym wiedzieć np. z kim jade na wyjazd albo obok kogo stoję na meczu a nie tylko bezimienne Hutnicze twarze...


oczywiscie ze to rózwniez wspolne melanze i cała ich otoczka ale na pewno nie "za pieniądze zarobione na jakimś przedsięwzięciu "