Koszulki Polo:D

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pt cze 17, 2005 10:12 pm

BarteKSH pisze:
Stefek_Burczymucha pisze:...i rzucili sie by bronic swoich racji. zdajcie sobie w końcu sprawę z tego, że nie macie wpływu na to czy ktoś będzie działał na własną rękę i puści w obieg jakiś gadżet związany z klubem. jak taki bulwers od razu jest, to idźcie jeden z drugim na tomex i się poskarżcie, że tracicie płynność finansową :lol:


pisząc żeby nie pierdolić miałem właśnie coś takiego na myśli :? to nie wiem Jok o co ci chodzi. Poza tym pokaż mi gdzie napisałem "wszyscy" :roll:


Słuchaj, jak cos ci nie pasi w mojej wypowiedzi to przedstaw jakies konkretne zarzuty a nie pier... :) jesli bijesz do tekstu o tomeksie to jest cos takiego jak ironia ale widac ze IQ niektorych uzytkownikow nie zbliza sie nawet do poziomu Forresta Gumpa...radze najpierw przeczytac, potem wziac kilka glebokich wdechow, przeczytac jeszcze raz i tak powtarzac az do zrozumienia...lub darowac sobie polemike jesli przerasta mozliwosci...napisalem tu moja subiektywna ocene zaistnialej sytuacji i nie polemizuj jak nie masz argumentów.a teksty w stylu "gdyby nie bylo GT..." to moze sobie daruj, bo gdybac to mozemy dlugo...gdyby nie bylo GT to byloby DF albo CK i moze robiliby za darmo zlote łancuchy z herbem Hutnika i gołe dupy tanczyłyby na sektorze na kazdym meczu...widzisz jakis sens dyskusji zmierzającej w tym kierunku?

do Dufia: czyli jesli (znowu gdybanie :oops: ) ktos (spoza GT) zamawia np fajne frotte nadgarstki i sprzedaje je z zyskiem a zarobione pieniadze przeznacza na taki wlasnie cel i zaprasza tam kibiców HKS-u to ciebie nie zobaczymy na takiej imprezie bo jest "be" i ją zbojkotujesz? :lol:
Wasting time is an important part of living.

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » pt cze 17, 2005 10:26 pm

Ja niewiem tutaj wiecj osob sie kluci niz chce taka koszulke;/ Do Gt mam tylko tyle np mam kaprys na koszulke polo i jest mozliwosc zrobienia tego to nieiwem mam wam podpowiedziec "wiecie przydala by sie koszulka polo"??
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » pt cze 17, 2005 10:40 pm

dobra koniec już tych sporów róbcie co chcecie z tymi koszulkami a co do koszulek polo to więcej osób chiało t-shirty a nie polo więc wyszły t-shirty moze w przyszłosci zrobimy polo kto wie narazie ważniejsze sa vlepki i ich robota

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt cze 17, 2005 10:52 pm

Bulek pisze:Ja niewiem tutaj wiecj osob sie kluci niz chce taka koszulke;/ Do Gt mam tylko tyle np mam kaprys na koszulke polo i jest mozliwosc zrobienia tego to nieiwem mam wam podpowiedziec "wiecie przydala by sie koszulka polo"??


Właśnie!!!! Ja chcę koszulkę!!!!!

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » pt cze 17, 2005 11:26 pm

Stefek Burczymucha napisal:

3.czy Ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, bo o wyłapaniu sensu między wierszami już nie będę wspominał?! Wskaż mi gdzie napisałem, że pieniądze które zbieracie do puszek miałyby pójść na imprezę? Z Wami to właśnie tak jest, kiedyś juz sprzeczałem się z jednym od Was, któremu "obce" są sprawy materialne na temat bluz Hutnika...nie mam siły by tłumaczyc z polskiego na jakis bardziej przystępny.

hm ja lubie po chinsku :wink: nie wskaze ci tego poniewaz nic takiego nie mialo miejsca. chodzilo mi o to ze jak pewnie wiesz kasa na oprawe idzie nie tylko ze sprzedazy gadzetow ale takze z dobrowolnych skladek ludzi nie zwiazanych z ruchem kibicowskim. i my nawet jakbysmy chcieli to nie mozemy sobie na takie imprezki pozwolic. niestety plotki maja to do siebie ze sie szybko rozpszestrzeniaja. co innego jezeli ktos anonimowy wupuscza gadzet i stwierdza ze kasa pojdzie na najblizszy melanz.

Jok_NH:
Może poprostu dogadajcie się z pomysłodawcą


I to jest puenta. O to mi od samego poczatku chodzilo :!:

Pozdrawiam


[/quote]

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pt cze 17, 2005 11:55 pm

wracając do tematu-....uffff....to ja osobiscie mam troszke inna koncepcje.mianowicie polówki takie jakie bodajże miala kiedys Bron Radom - z wyhaftowanym na piersi herbem.jest to troche bardziej eleganckie niz nazwa osiedla (w koncu to nie t-shirt), no ale pewnie cena jest mniej elegancka :) ale to tylko taki pomysl. co do koloru to prawdopodobnie najlepszy byłby biały, natomiast nie wiem jak z paseczkami w barwach (błekit i niebieski , motyw a'la Fred Perry) na kołnierzyku i rekawkach. tak skrobnąłem w paincie zeby mniej wiecej było widać ocb :arrow:
Obrazek
Wasting time is an important part of living.

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob cze 18, 2005 5:24 am

Co niektorym sie tu w glowach pojebalo.
BartekKSh to ty pierdolisz wiec nie wypowiadaj sie bo zabardzo nie masz pojecia o tym co piszesz.
ACAb napisal ze jak robi gadzety GT to pieniadze ida dla klubu, wyjasnij mi co znaczy dla cciebie dla klubu??? Z tego co wiem klubu w zaden sposob finansowo nie wspieracie (no chyba ze przez kupowanie biletow na mecz), kibicow tez finansowo nie wspieracie, wiec napisz jasno pieniadze ktore zarabiacie ida tylko i wylacznie dla GT a nie dla klubu, a to jest wielka roznica.

P.S. Niech nikt nie odbiera moich wypowiedzi ze jestem przeciw dzialaniom GT, czy przeciwko tej grupie. Bo tak nie jest!

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » sob cze 18, 2005 7:31 am

Mi chodzi że jak nikt nie robił pamiątek to wszyscy płakali. Pojawiło się GT i był wielki zachwyt że teraz te pamiątki będą wychodzić regularnie. Mi chodzi tylko o to że nie powinniście wyskakiwać z takimi tekstami typu :idźcie się poskarżyć na tomex :? Bo co jak co ale GT zrobiło dla klubu chyba najwięcej (nie wliczając w to stowarzyszenia) Jeżeli chcecie to róbcie sobie pamiątki sami bo przecież nikt wam nie bronia. Wcześniej tylko stwierdziłem że GT zrobią jeszcze z zarobionych pieniędzy jakiś pożytek.

PS Marchewa wytłumacz mi w jakim sensie nie wiem co pisze :? i co jest w moim poście nieprawdą

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » sob cze 18, 2005 8:48 am

Marchewa pisze:Co niektorym sie tu w glowach pojebalo.
BartekKSh to ty pierdolisz wiec nie wypowiadaj sie bo zabardzo nie masz pojecia o tym co piszesz.
ACAb napisal ze jak robi gadzety GT to pieniadze ida dla klubu, wyjasnij mi co znaczy dla cciebie dla klubu??? Z tego co wiem klubu w zaden sposob finansowo nie wspieracie (no chyba ze przez kupowanie biletow na mecz), kibicow tez finansowo nie wspieracie, wiec napisz jasno pieniadze ktore zarabiacie ida tylko i wylacznie dla GT a nie dla klubu, a to jest wielka roznica.

P.S. Niech nikt nie odbiera moich wypowiedzi ze jestem przeciw dzialaniom GT, czy przeciwko tej grupie. Bo tak nie jest!


chodziło mi że hajs idzie na oprawy a że napisałem na klub to złapałes mnie za jezyk i z tego wyszła taka afera.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob cze 18, 2005 9:07 am

Do tematu...
Stefek, a co proponowałbys z tyłu, bo przód jak najbardziej ok. I czy biały kolor jest praktyczny? Może lepiej niebieski.

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » sob cze 18, 2005 9:41 am

Wyszło małe nieporozumienie, jako GT nie możemy nikomu zabronić ze chce zrobić jakiś gadżet. Jeśli ktoś ma taką chęć i odpowiednie kontakty to tylko przyklasnąć! nie mamy monopolu na pamiątki, jednak nie ukrywamy że zarobek na nich to 90% naszych całych dochodów. nie będziemy płakać jeśli tych dochodów będzie mniej bo w końcu to co robimy to czynimy dla dobra ogółu (albo większości) a nie dla poprawy swojego ego.

Jak ktoś już pisał koszulki polo były w planie, ale ludzie woleli normalne t-shirty.

Jestem za zrobieniem POLO Hutnika i podoba mi sie projekt Stefka.

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » sob cze 18, 2005 10:34 am

JOK_NH pisze:Do tematu...
Stefek, a co proponowałbys z tyłu, bo przód jak najbardziej ok. I czy biały kolor jest praktyczny? Może lepiej niebieski.


względnie błękitny :) z tyłu wg haftem zrobiony napis Hutnik KRAKÓW
na jasnym błękicie ładnie wyjdzie nasz herb, na niebieskim może być słabo widoczny

cena pewnie wzrośnie, ale trzeba mieć też coś "od święta", porządnego :o
pozdro i nie kłućmy się, bo i tak zanosi się na limitowaną serję i zysk byłby z tego lichy :wink:
nie jestem młody
nie jestem bojownikiem
jestem za HUTNIKIEM

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob cze 18, 2005 10:51 am

Święta racja!!
Co do koloru, to rzeczywiście błękitny byłby dobry, bo nie pomyslałem o tym, że może gdzieś zniknąć herb na niebieskim tle.

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » sob cze 18, 2005 1:15 pm

błękit tez ok tylko jakis ladny zeby byl i bron Boze nie jakis morski...co do napisu z tyłu to mysle ze nie ma takiej potrzeby, ew. na karku pod kolnierzykiem lub na prawym rekawku male Hutnik lub 1950
Wasting time is an important part of living.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob cze 18, 2005 1:17 pm

Ja tam bym optował za napisem z tyłu np: Hutnik Nowa Huta.