Koszulki Polo:D

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » sob cze 18, 2005 1:18 pm

błekit OK, tak samo jak napis na kołnierzyku! no i herb na piersi, ofkors.

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » sob cze 18, 2005 6:18 pm

Oki...Dowiedzialem SIe Od Jego Brata Ze material dobry... wiec mozna by bylo ruszyc, ale jest maly problem on pracuje w studiu animatorskim i tam raczej mu niewyszyja... tylko i wylacznie nadruk;/ moze ten co robil nam flage nowa huta by byl w stanie...niewiem...(jutro postaram sie wrzucic fotke o ile go zastane:D)

P.S ktos tutaj pisze ze gt powinno nawiazac ze mna kontakt tak sie sklada ze z mam kontakt z dufio:D i jakos nic niepisze o uzgodnieniu czy cos...A co do ceny napewno tego gadzetu nie sprzedalibyscie drozej bo nikt nieche od nas zarabiac na znajomych a pozatym niedali by wiecje jak wiedza jaka jest cena...;/

P.S 2 czy zarobek rzedu 50-100 zl na 1wydaniu gadzetu to was bardzo ratuje??

P.S 3 jak wrzuce fotka to mozna zrobic zapisy:D
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob cze 18, 2005 6:59 pm

Stefek_Burczymucha pisze:do Dufia: czyli jesli (znowu gdybanie :oops: ) ktos (spoza GT) zamawia np fajne frotte nadgarstki i sprzedaje je z zyskiem a zarobione pieniadze przeznacza na taki wlasnie cel i zaprasza tam kibiców HKS-u to ciebie nie zobaczymy na takiej imprezie bo jest "be" i ją zbojkotujesz? :lol:

łojejj... jak chce to nie ma sprawy, niech robi impre nie mam zamairu jej bojkotowac ;]... ale my jestemy grupą ULTRAS, zarabiamy po to zeby robic oprawy, piro itd, to dziwne by było ze chcąc robic dobre oprawy bysmy ową kase przepijali, skoro i tak sami do tego dokladami skladki itd.


Bulek, nie kontaktowaliśmy sie z Tobą bo po 1 myslałem ze pomysl siadł, nie było zadnych konkretów projektu itd, po 2 sam napisałes ze chcesz to sprzedawac po cenie takiej po jakiej zamawiasz-Twoja decyzja.

"nie chce zarabiac na znajomych" heh ja sobie nie wyobrazam jakos innego funkcjonowania naszej grupy :? wiadomo ze jakis tam zysk musi byc (tak, zarobek rzedu 50-100 nas ratuje) zreszta tak było do tej pory i nikt jakoś nie narzekał na ceny bo sa one konkurencyjne z rynkowymi (15 zl za szalik podczas gdy zwykle sa one po 20-25, koszulka 20 na tomexie 43..., vlepy 2 zł za 24 szt, na tomexie 20 gr za szt... itd) i wszyscy są zadowoleni-my mamy kase na oprawy, ludzie maja tansze gadzety, nie widze w tym nic niemoralnego, wrecz przeciwnie

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » sob cze 18, 2005 9:02 pm

To Jak Tak Konkurencjia To Wiesz Zawsze Sie Moze Przydac Jakis Mlody Gniewny Do GT :wink: :twisted: ehehe:D pamietaj z elizka sie wywiazalem:D:P
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » ndz cze 19, 2005 9:42 am

BarteKSH pisze: Gdyby nie było GT to większość z gadżetów nigdy nie ujżałaby światła dziennego. Jeżeli będziecie działać na ich niekorzyść to w końcu jak napisał Dufio zakończą działalność :?
:


Własnie o to mi chodzi, kiedys nie bylo GT a były pamiatki Hutnika i byly oprawy ultras-moze nie na tym poziomie co teraz ale byly, pewnie o tym niewiesz bo jestes za mlody. Wiec nie pisz mi ze gdyby nie bylo GT to by nic nie bylo, bo GT to na Hutniku to bardzo mloda ekipa.

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » ndz cze 19, 2005 10:59 am

Wybacz ale gdzie napisałem że by nic nie było :? przecież w moim poście jest wyraźnie napisane że większość Ale ok racja zawsze stoi gdzieś pośrodku dlatego zakończmy już tą rozmowe.
Pozdro

Fc Branice
Posty: 9
Rejestracja: pt cze 17, 2005 11:48 am

Postautor: Fc Branice » pn cze 20, 2005 7:51 pm

dobry projekt stefka tylko myśle że lepiej będzie jak będzie koloru błękitnego tak jak ktoś już wcześniej napisał.i bez rzadnych napisów z tyłu bo sam herb na koszulce polo wystarczy i nie trzeba zdziwiać a jak ktoś chciał napis jakiś to mógł sobie kupić koszulke t-shirt.

pozdro

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » pn cze 20, 2005 8:49 pm

RSG pisze:błekit OK, tak samo jak napis na kołnierzyku! no i herb na piersi, ofkors.


Bulek zrób takie cacko a chętnie takie zamówię :)
nie jestem młody
nie jestem bojownikiem
jestem za HUTNIKIEM

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » pn cze 20, 2005 9:45 pm

A taka koszulka to mniej wiecej ile moze kosztowac :?: Bo całkiem fajna 8)

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » wt cze 28, 2005 8:26 pm

Ostatno jak widzę temat padł więc stwierdziłem że coś napiszę.
Znalazłem oferte w Rossmanie ze można zrobić dowolny nadruk na koszulke i kosztuje 15 zl i można zrobic kubek za 15 zl z dowolnym nadeukiem
oczywiscie jaest tam jakas wielkosc ale nie pamietam jaka...

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » śr cze 29, 2005 1:06 am

lipa ze temat padl. co dalej z tym planem? bulek napisz do mnie na priv to cos pokombinujemy z tymi koszulkami moze...
Wasting time is an important part of living.

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr cze 29, 2005 1:44 pm

ze swojej strony też coś próbuję - jak będą efekty odezwę się
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » śr cze 29, 2005 2:35 pm

Dzisiaj Beda Fotki Na 100% temat niepadl;)
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » czw cze 30, 2005 2:22 pm

Czekam na fotki...
Jak co to szybko bo jak beda zajebiste to raczej kupie (zależy od ceny)

JOK_NH
Posty: 4596
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt sie 12, 2005 11:03 am

Bulek: To temat padł, czy nie padł? Będą te polówki, czy nie?