Hutnik-MKS Biskupice 26.11.2011(sobota) 18:00

Siatkówka, Dart Sportowy...

Moderator: Piotrek

fan
Posty: 980
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz lis 27, 2011 6:22 pm

ostatnio na wandzie, jak grali podczas naszego sparingu (juniorzy - seniorzy) było dosłownie 140 osób.


No to po chuj im ta hala. Może trzeba to gdzieś nagłośnić, że sami ledwo mogą uzbierać 100 widzów a nam utrudniają wynajęcie naszej byłej hali pomimo chęci wynajmu po normalnych stawkach ? Strach Wandy przed blamażem ? W hali aspirantów już ledwo się mieścimy - pomimo 3 ligi, trzeba myśleć przyszłościowo...

Jestem pewny, że do naszej hali przyszłoby 2x tyle osób !

KSH74NH
Posty: 4411
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz lis 27, 2011 6:25 pm

fan pisze:
ostatnio na wandzie, jak grali podczas naszego sparingu (juniorzy - seniorzy) było dosłownie 140 osób.


No to po chuj im ta hala. Może trzeba to gdzieś nagłośnić, że sami ledwo mogą uzbierać 100 widzów a nam utrudniają wynajęcie naszej byłej hali pomimo chęci wynajmu po normalnych stawkach ? Strach Wandy przed blamażem ? W hali aspirantów już ledwo się mieścimy - pomimo 3 ligi, trzeba myśleć przyszłościowo...

Jestem pewny, że do naszej hali przyszłoby 2x tyle osób !


zdecydowanie tak , och marzenie

Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lis 27, 2011 6:48 pm

widzów 250, jeżeli na kolejnym meczu będzie podobna frekwencja, będziemy mieli poważny atut w rozmowach z ZIS odnośnie grania na naszej hali. Do tego gra na Hutniku to obowiązkowe bilety-koszty wynajmu hali trochę wyższe niż u strażaków.
I żeby nie było, ja też jestem zwolennikiem gry na Hutniku

fan
Posty: 980
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz lis 27, 2011 7:55 pm

widzów 250, jeżeli na kolejnym meczu będzie podobna frekwencja, będziemy mieli poważny atut w rozmowach z ZIS odnośnie grania na naszej hali. Do tego gra na Hutniku to obowiązkowe bilety-koszty wynajmu hali trochę wyższe niż u strażaków.
I żeby nie było, ja też jestem zwolennikiem gry na Hutniku


Sezon na piłkę się skończył no to teraz Panowie pełna mobilizacja na siatkę ! Trzeba jak najszybciej wrócić do siebie !!! Nigdy nie zapomnę klimatu naszej hali podczas gry naszych siatkarzy, koszykarzy czy też piłkarzy ręcznych, czasami cały dzień się na Suchych Stawach siedziało...

ZBYCHO
Posty: 674
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » ndz lis 27, 2011 8:06 pm

Jak najszybciej powrócić do naszej hali, nawet z biletami. Nie mam nic do hali na zgody ale komfort oglądania na Suchych Stawach jest troszkę lepszy.A po za tym to jest "nasza" hala a nie jakiś tam tomexów czy wandy.Jeszcze jak by się udało reaktywować kosza czy rękę to w zimie nie było by nudów.