DERBY: HUTNIK-AZS POLITECHNIKA, ŚRODA 21.12.2011 godz 19:30

Siatkówka, Dart Sportowy...

Moderator: Piotrek

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw gru 22, 2011 11:34 am

PAHKS pisze:
Aldaris pisze:Na początku pierwszego seta lekkie prowadzenie gości, ale i tak wiedziałem, że będzie 3-0. Co racja to racja, końcówka wynagrodziła lekkie spóźnienie z początkiem zawodów.


mozna cos wiecej o tej koncowce ? Duzo osob wspomina :)
nie moglem byc ze wzgledu na prace


Była emocjonująca, punkt za punkt, już nie wiem ile się skończyło 29:27, coś takiego. Już wydawało się, że Hutnik przechyli szalę zwycięstwa, a tu wyrównanie. Cała hala stała, doping rzecz jasna. Było good.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw gru 22, 2011 1:12 pm

Quam dulce et decorum est pro patria mori

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » czw gru 22, 2011 1:28 pm

Jak dla mnie sędzie w ostatniej akcji nie popełnił błędu. Widziałem wyraźnie, zawodników uderzył piłkę w taśmę, a ta wypadła na naszej stronie ale w aut. Więc punkt jak najbardziej zasłużony. Wydawało mi się, że siatkarzom w pierwszym secie nie chciało się grac i zlekceważyli rywala, lecz w końcówce pierwszej partii spięli się i wygrali ten set. Fakt najbardziej emocjonujący był 3 set, najważniejsze że wygrany. A co do dopingu to według mnie najsłabszy ze wszystkich jaki był w tej hali. No ale widać świąteczna atmosfera się udzieliła. :D

dUfio
Posty: 9106
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw gru 22, 2011 3:08 pm

I set: 9:13 zaczyna się doping i 25:21 i tyle w temacie ;)



wg mnie nie był najgorszy-bywalo ciszej, moze ewentualnie najkrocej prowadzony


wiadomo ze nie ma takiego cisnienia, takich zasobow ludzkich, potrzeby ani checi jak na nodze ale doping na siatce jest i bedzie jak sie tylko uda.


zajebista opcja na zime ale licze ze wrocimy na SS po wygranej wojnie z autentyczną nowa dzielnicową kosą (na szczeblu działaczy)

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw gru 22, 2011 4:12 pm

Co do Wandy to tak wyglądały ich trybuny podczas meczu Wanda Kraków - BBTS Bielsko-Biała z 23 listopada

Obrazek

Frekwencja żenua, gdybyśmy chodzili myślę, że te 100% więcej na pewno by na trybunach zasiadło.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw gru 22, 2011 4:35 pm

Nasza frekwencja wczorajsza to 150 osób, więc jak na środę wynik dobry, na poprzednich dwóch meczach około 230-250 osób a to już jest b. dobrze, choć ciągle daleko do 999 :wink:

Odnośnie zdjęcia, to jeszcze brakuje nam 4 sekcji sportowych

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw gru 22, 2011 4:40 pm

Mało realne, ale fajnie by było zobaczyć Hutników na Tour de France...

Ale żeby było na temat, w następnej kolejce Grunwald Chełmek, czyli rewanż za porażkę na inaugurację

Chyba, że to motór :)
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw gru 22, 2011 4:44 pm

sekcja na pewno motorowa, o ile się nie mylę było to Enduro i tez były jakieś medale mistrzostw polski. Więc kto ma motor .....

"Motory -

Jest to kolejna sekcja Hutnika która powstała w latech piecdziesiatych. została ona zarejestrowana w 1959 roku w PZMot (PZMot). Sekcja dzieliła się na dwie części: motocyklową i turystyki motorowej. Założycielem sekcji był min. Jerzy Findysz (kierownik). Niestety, Hutnik nie mógł rozwinąć skrzydeł - brakowało pieniędzy. Hutnicy zaczęli występować w różnych zawodach - rajdach szybkich - "enduro" oraz rajdach obserwowanych. W "enduro" dobre wyniki odnosili: Stefan Sychowski i Tadeusz Korecki. Po pewnym okresie czasu HKS zaczął uczestniczyc takze w innej konkurencji - MotoCrossie - zbudowano nawet tor przy Placu Centralnym. Na początku lat siedemdziesiątych motorowcy KS Hutnik zaczęli osiągać sukcesy m.in: Eugeniusz Rechul (rajdy obserwowane) oraz Ryszard Musyl, Krzysztof Kmiecikiewicz, Zdzisław Chlebda i Robert Błachut (wielokrotni mistrzowie i medaliści Polski). Jednak najsłynniejszym zawodnikiem jest Artur Komorowski - wielokrotny reprezentant i medalista MP. Ponadto motorowcy zdobyli Mistrzostwo Polski drużynowe w 1980, 1987, 1988, 1989 oraz 1990 roku. Od tego czasu nastąpiła powolna likwidacja tej sekcji."

za Hutnik.org

taki mały off

dUfio
Posty: 9106
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw gru 22, 2011 9:46 pm

kiedy rusza 2 runda? z kim zagramy i gdzie?

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw gru 22, 2011 10:02 pm

dUfio pisze:kiedy rusza 2 runda? z kim zagramy i gdzie?


14 styczeń, kiedy i gdzie będzie wiadomo po ostatniej kolejce tej rundy, która odbędzie się 7 stycznia, ponieważ po pierwszej rundzie liga dzieli się na dwie grupy
Jak ktoś ma na ten rok jeszcze mało Hutnika, to prawdopodobnie w dniach 28,29 grudnia zagramy na turnieju w Olkuszu-szczegóły oczywiście się pojawią.

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob gru 24, 2011 4:57 pm