Większy przychód z dnia meczowego

Zdecyduj jaką cegiełkę dołożysz do budowy Kibicowskiego, Nowego Hutnika.
pawcio
Posty: 296
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Większy przychód z dnia meczowego

Postautor: pawcio » czw mar 13, 2014 3:15 am

Tak sobie pomyślałem, że skoro jednym z ważniejszych składników budżetu są wpływy z dnia, warto byłoby jakoś je zwiększyć. I tu wpadłem na pewien pomysł: żeby każdy kto z któregos z "1950 powodów żeby NIE iść na mecz", na stadionie sie nie pojawi- przelał 10 zł które zapłaciłby za bilet- na konto klubu? Może przynajmniej parę osób, które z jakichś względów biletu nie mogło kupić, żeby dopingować Hutnika, w ten sposób zrekompensuje klubowi swoją nieobecność? Ja przynajmniej planuję tak robić, nie wiem jak inni- taki tylko luźny pomysł,

P.S. najlepiej byłoby jednak kupować bilety i na stadionie się zjawiać ;)

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt mar 18, 2014 11:33 pm

Świetna idea! Jest odnotowana wpłata. Jeśli idea podoba się innym to zapraszamy do wcielania jej w życie!

wojo77
Posty: 1062
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt mar 21, 2014 8:48 am

Podbijam temat. Idea git sam będę płacił jak mnie nie będzie na meczu. Najlepiej jakby na stronie podać informację i założyć specjalne konto w banku aby łatwiej analizować wpływy,będzie to też ułatwieniem w bilansie i rozliczeniach podawanych do członków drogą mailową

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 21, 2014 9:17 am

a jakby porozumieć się z którymś z Grillów i w tygodniu po meczu byłby tam do kupienia "pakiet pokutny": bilet z meczu+program+kiełbaska powiedzmy za 19,50 - to co za kiełbę ma grill reszta idzie na HKS?
a jak nie to przelew za bilet lub np za bilet i program 15 zł i jest to do odbioru na następnym meczu jako pamiątka i akt łaski i przebaczenia.

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » pt mar 21, 2014 11:01 am

Ja też popieram i dołączam się do przelewów absencycjnych. Do końca maja każdy prawie kazdy weekend nie ma mnie w Kraku.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt mar 21, 2014 12:10 pm

Egipcjanin Sinue pisze:Ja też popieram i dołączam się do przelewów absencycjnych. Do końca maja każdy prawie kazdy weekend nie ma mnie w Kraku.


http://www.dychanahutnika.tk/
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 21, 2014 12:28 pm

SIMON NH pisze:
Egipcjanin Sinue pisze:Ja też popieram i dołączam się do przelewów absencycjnych. Do końca maja każdy prawie kazdy weekend nie ma mnie w Kraku.


http://www.dychanahutnika.tk/


dycha to byla dycha, akcja skierowana na jeden cel, udało się (nie do konca co prawda, ale rezultat był ogromny) ale akcję, a przynajmniej ten etap chyba trzeba uznać za zakończony

niestety mamy takie czasy, że bez konkretnej otoczki, chwytliwej nazwy, ubrania w slowa i grafikę wiele inicjatyw się nie powiedzie. Dycha spełniła te wszyskie wymagania, ale akcję "pokuta" trzeba rozkminić na nowo

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt mar 21, 2014 9:18 pm

Nr konta znany
Tytul przelewu POKUTA :)
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr mar 26, 2014 7:55 pm

Słowo "pokuta" jest tutaj najwłaściwsze. Oczywiście zachęcamy wszystkich do takiej refleksji i pozostawiamy to sumieniu zainteresowanych!

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob maja 24, 2014 10:07 pm

Czy po takiej frekwencji na spotkaniu konto klubowe w poniedziałek zasilą "pokutne" bilety?

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz maja 25, 2014 12:36 pm

HZA_Hutnik pisze:Czy po takiej frekwencji na spotkaniu konto klubowe w poniedziałek zasilą "pokutne" bilety?



Kto się spodziewał wyższej frekwencji był po prostu naiwny. Piłkarze grają o "czapkę gruszek" i byle pretekst jest podstawą żeby nie iść na mecz. No niestety wyraźne odpuszczanie ligi kosztem pucharu nam nie służy i może się okazać że nawet zarobione 10tys nie zrekompensuje strat związanych z frekwencją na meczach ligowych. Na przyszłość inaczej trzeba układać priorytety bo jestem przekonany że gdybyśmy grali "normalnie" w ostatnich meczach i mielibyśmy kontakt "wzrokowy" z Granatem to na wczorajszym meczy ludzi by było blisko maksimum stadionowego.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn maja 26, 2014 11:05 am

Czy widziałeś/słyszałeś ze strony zarządu, trenera, zawodników deklarację "odpuszczamy ligę - ważniejszy puchar"?

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn maja 26, 2014 8:33 pm

Wg mnie również puchar powinien mieć priorytet. Natomiast nie widzę jakoś związku pomiędzy beznadziejną grą a pucharem.

Chyba że ktoś uważa, że mecz z A-klasową potęgą miesiąc temu i przygotowania do meczu z 4-ligowym średniakiem już za miesiąc są tak wycieńczające, że wymusiły szkolne błędy w obronie. Moim zdaniem jest to jednak inny powód.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw maja 29, 2014 11:24 am

Na klubowym koncie zanotowano jedną wpłatę pokutną, dzięki dla kolegi M.!

Resztę niech każdy sobie dopowie.