! NOWE BLUZY !

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt gru 09, 2008 6:25 pm

ok 50% jeżeli chodzi o proporcje :wink: ale dokładnie wszytsko będzie wiadome 12 grudnia i jakby liczba chętnych nie ma znaczenia :wink:

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » wt gru 09, 2008 6:37 pm

Konrad Ty będziesz w desce zbierał kasę w piątek? bo ja wbije przed meczem Gaszyńskich ;)

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt gru 09, 2008 8:07 pm

KoKoNH pisze:Konrad Ty będziesz w desce zbierał kasę w piątek? bo ja wbije przed meczem Gaszyńskich ;)


W desce ci kasę weźmie teton albo jego ojciec - napewno nie zginie;] Ja zbieram jak ktoś do deski nie ma czasu pojechać 8)
Ostatnio zmieniony pt gru 12, 2008 8:35 pm przez KonradHKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » pt gru 12, 2008 4:10 pm

no niestety nie dam rady kasy załatwić, bo mnie ktoś wychujał :oops:
trudno... może kiedyś tam będą jeszcze jakieś bluzy :(

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt gru 12, 2008 8:34 pm

Jako że na odbiór kasy jestem ustawiony na poniedziałek zapisy przedłużam do 14 GRUDNIA I TERMIN TEN NIE ULEGNIE ZMIANIE!

Dziś rano miałem 73 chętnych. Ciekawe na ilu wpłatach sie skończy :wink:

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob gru 13, 2008 11:40 am

ile tych "ostatecznych" terminów jeszcze bedzie?

bądź konsekwentny w tym co piszesz/mowisz

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob gru 13, 2008 11:46 am

Mogłem nic nie pisać i udawać że odebrałem kase :roll: ale jako że odbiore ją dopiero w poniedziałek(z mojej winy) to może 2 dwa dni akurat kogoś "zbawią". Masz nie słuszne pretensjie BO NIE OPÓŹNIA TO PRODUKCJI!! bo i tak jestem w 'kolejce' i gość zacznie je robić najwczesniej w wtorek/środe i dojdą na przełomie 2008/2009. A to że wpłaciłeś a jakas jedna osoba wpłaci w wekend to chyba nic strasznego.

Mam nadzieje że wsyztsko wyjaśnione...

A co do pyta 'ile będzie jeszcze takich terminów' sugerujesz mi że codzinnie zmieniam termin. To jest przedłużenie terminu o 2 dni po raz pierwszy wiec nie bardzo rozumiem to stwierdzenie. Jeśli myślisz że przedłuże kolejny raz to jesteś w błędzie.

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob gru 13, 2008 1:01 pm

Jeżeli przedłużenie terminu może wpłynąć na większą ilość zamówień przy tym nie wydłużając terminu odbioru, to chyba nic sie nie dzieje...

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » ndz gru 14, 2008 9:36 am

luzik

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz gru 14, 2008 4:24 pm

ZAMYKAM LISTĘ

Jutro podam oficjalną listę do producenta wiec jakby ktoś chciał zmienić rozmiar ma czas do jutra.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt gru 16, 2008 11:27 pm


PROSZĘ OSOBY KTÓRE NIE PODAŁY NR TELEFONU O KONTAKT...(nie licząc osób z forum do których jakoś moge dotrzec)


bo jak mam później rozdać te bluzy skoro nie mam jak się skontaktować.
Chodzi mi o osoby O imionach Kamil, Krzysztof, Tomasz oraz Łukasz !


Dystrybucją bedą zajmowały sie 2/3 osoby więc byłbym wdzięczny jakby niektóre osoby nie utrudniały mi zycia :wink: bo znając życie później będzie męczyć Tetona w desce "co z moja bluzą".

Jak ktoś chce zmienić rozmiar to ma czas mniej wiecej do jutra do 15 (niech mi poda tylko nr tela i zmieniany rozmiar gdyż danych personalnych na liscie nie posiadam bo mnie nie interesują ) 8)



A i jeszcze jedno:

PROSZĘ O KONTAKT OSOBY Z FORUM KTÓRE ZAPISAŁY SIĘ W DESCE A NIE POINFORMOWAŁY MNIE O TYM. Wystarczy mi PW z waszym nr telefonu poporstu. Nie jest to obowiązke ale robicie to tylko i wyłącznie w celu zaoszczędzenia mojej kasy na koncie bo telefony do każdego by mnie zrujnowały. :wink:


Prepraszam za lekkie zamieszenie. Z góry dzieki wszytskim za ułatwienie dystrybucji.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt gru 19, 2008 10:53 pm

Prawdopodbnie będe musiał zrezygnować z haftu na kapturze gdyż nagle sie okazało ze 60 bluz kosztuje 95zł/szt. a wczesniej ten sam projekt kosztował 90zł/szt - 20 bluz.... Jak pytałem goscia o cene to słyszałem 'złóż zamówienie" I ja w zaden sposób nie próbuje przygrać w chuja...

Termin też nagle 10 stycznia a miało być max 3 tyg od przelania zaliczki (zaliczka w wysokosci 1350zł przelana 2 grudnia czyli powinny byc na 23 grudnia....)

Ktoś przez to straci ochote na bluze. Nie ma sprawy oddam kase...

Oczywiscie nie dam sie mu zrobić w chuja i wyjasnie to do konca.

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie nie wynikłe z mojej winy!!!!!!!!!

kulturalnie reasumując: wkurwiłem sie jak chuj na te święta....

KSH74NH
Posty: 4416
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt gru 19, 2008 10:59 pm

i co teraz beda marznac do 10 stycznia ? :D
a co do goscia nie dziw sie na poczataku zawsze wszystko jest pieknie latwo szybko i przyjemnie ,a po wplacie zaczynaja sie problemiki

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt gru 19, 2008 11:07 pm

Kurwa ale to jest najlepszy producent w Polsce (wg wiekści osób) a wał cenowy to KURWA PRZEGINANIE PAŁY :roll:

zapraszma do dyskusji...

Zbierać po 10 zł? (duzo osob z Jastrzebia przysyłało mi hajs pocztą a nie będa znowu przesylac 5 zł wiec niektorzy by za nich załozyli poporstu), likwidowac haft?


Czekam na odpowiedź Szulca. Może raczy mi to wyjaśnić :wink:

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » sob gru 20, 2008 1:46 am

KonradHKS pisze:Kurwa ale to jest najlepszy producent w Polsce (wg wiekści osób) a wał cenowy to KURWA PRZEGINANIE PAŁY :roll:

zapraszma do dyskusji...

Zbierać po 10 zł? (duzo osob z Jastrzebia przysyłało mi hajs pocztą a nie będa znowu przesylac 5 zł wiec niektorzy by za nich załozyli poporstu), likwidowac haft?


Czekam na odpowiedź Szulca. Może raczy mi to wyjaśnić :wink:


i tu jest ukazane że zrobienie bluz to nie tak hop siup ale czekajmy dalej na dalsze perypetie :wink: producenci są tacy albo będziesz z nimi dobrze żył albo i nie :)

ps jest sezon ogórkowy typ ma w huj pewnie roboty nie wyrabia podbił cene bo albo Cię straci(bo nie będziesz czekał z terminem) albo zarobi(bo poczekasz a on zrobi inna partie +plus Naszą/Waszą ),a ty poczekasz z terminem realizacji proste 8)

pierwszy raz zamawiasz inaczej Cię traktują hurtowo zamawiasz u niego masz względy

powodzenia i więcej wytrwałości... 8)