VLEPKI - nowa edycja - już w sprzedaży!!!

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

VLEPKI - nowa edycja - już w sprzedaży!!!

Postautor: HZA_Hutnik » czw lip 14, 2005 6:48 pm

UWAGA, UWAGA!!!

W sobotę podczas sparingów Hutnika w sprzedaży będą nowe vlepki!!! Sprzedawane będą tradycyjnie w zestawach po 2 pln. Jako że nowych wzorów mamy sporo to w sprzedaży będą dwa różne komplety. A więc aby mieć wszystkie nowe wydane vlepki - potrzeba zakupić dwa różne zestawy.

Ponadto wypuszczamy nowość - vlepkę o wymiarach 5cm na 20cm z wzorem flagi "Nowa Huta". 5 sztuk takiej vlepki kosztować będzie symboliczną złotówkę.

Na sparingu zakupić będzie można oczywiście również długopisy.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw lip 14, 2005 8:08 pm

Vlepki będą dostępne na sparingu. A wkleić wzorów nie możemy ponieważ w ostatniej chwili zaszły przed drukiem pewne zmiany i ostatecznej wersji nie mamy w formie elektronicznej. Jest kilka starych dobrych wzorów wznowionych i sporo nowych. Część vlepek bazuje na fotkach z opraw, ale o tym ciiii - bo to niespodzianka ;-)

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » czw lip 14, 2005 9:42 pm

vlepki zajebiste 8)
z tego co widziałem to bedzie chyba najlepsza seria trzeba sie bedzie zaopatrzyć i przyozdobić nimi osiedle :twisted:
Hutnik SKARPA

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » czw lip 14, 2005 9:53 pm

abcdefgh pisze:vlepki zajebiste 8)
z tego co widziałem to bedzie chyba najlepsza seria trzeba sie bedzie zaopatrzyć i przyozdobić nimi osiedle :twisted:

co za reklama:) kto z GT ma je w domu? moze ktos na GG mi to napisac jak sie niechce pucowac:p
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw lip 14, 2005 10:04 pm

Moje drogie Dorotki i inne niecierpilwe stworzonka, które wypytują mnie na GG:) Vlepki będą dostępne dopiero na sparingu. Ma je w domu osoba, której nie ma w Krakowie i wraca w piątek wieczorem. Później cała noc robienia zestawów, aby sprostać Waszym oczekiwaniom :lol:

PS. A jak ktoś nie może być na sparingu i chce vlepki to w sobotę wypowie się w tym temacie diler i wpisze gdzie i kiedy można je będzie jeszcze kupić.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » czw lip 14, 2005 10:11 pm

A te vlepki będą dostępne po wakacjach na Tomeksie ??
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw lip 14, 2005 10:11 pm

Huteusz - pół swojego życia spędzasz na forum i sam tego tematu nie wyczaiłeś??

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=1019

Vlepki prawdopodobnie tak szybko się rozejdą, że nie dotrą na tomeks - sądząc po zainteresowaniu:)

timbwolf
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 15, 2005 12:57 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: timbwolf » pt lip 15, 2005 12:59 am

Vlepki prawdopodobnie tak szybko się rozejdą, że nie dotrą na tomeks - sądząc po zainteresowaniu:)[/quote]

Nie mogę być na sparingu w sobotę a bardzo mi zależy na vlepkach - można sobie je jakoś zamówić i zagwarantować?
pzdr

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » pt lip 15, 2005 11:30 am

nie bój sie taka ilośc chyba nie zejdzie w jeden dzień no chyba żę :lol: :lol: znajdzie się jakiś doby kupiec :wink:

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » pt lip 15, 2005 1:49 pm

Mam 2 pytania :

1.W którym miejscu będziecie sprzedawać vlepki i długopisy :?:

2.Jeśli chce kupić wszystkie nowe wzory i stare ulepszone vlepek to gdzieś ile musze wziąść kasy :?:

pozdro.
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

dUfio
Posty: 9162
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lip 15, 2005 1:51 pm

MUSTAFA PL pisze:Mam 2 pytania :

1.W którym miejscu będziecie sprzedawać vlepki i długopisy :?:

2.Jeśli chce kupić wszystkie nowe wzory i stare ulepszone vlepek to gdzieś ile musze wziąść kasy :?:

pozdro.



1. jak wejdzies zna sparing to zobacyzm miejsce gdzie jest spory tłok, krzyk, rumor rodem z targowiska na które rzucono deficytowy towar, tam zapewne bedą vlepki :)

2. 2 pakiety po 2 zł + vlepki NH za 1 zł = 5 zł

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt lip 15, 2005 4:39 pm

Huteusz o czym Ty piszesz człowieku??

W jakiej tajemnicy?? Chciałbyś znać nakład, cene, jak vlepke rozszerzyć o 2 cm i inne pierdoły, które przeciętnemu posiadaczowi vlepek są niepotrzebne.

Co do nakładu, zarobków GT na vlepkach i miejsc przepijania tych pieniędzy to z przykrością Cię zawiadamiam, że takich informacji nie podajemy. Nieraz to było wałkowane na forum i większość osób uznała że to jest niepotrzebne. Natomiast nie jest to żadną tajemnicą i osoby odpowiedzialne jeśli są ciekawe to w realu mogą uzyskać takie info (bądź już je uzyskały). Co do Twojej skromnej osoby to jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie nim awansujesz do tego grona...

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » pt lip 15, 2005 9:25 pm

huteusz pisze:Ja nie mam na myśli NAKŁADU tylko np. jakie wzory bedą ile ich będzie itp...

Może mi ktoś powie chociaż jakie rozmiary bedą... mam nadzieje ze będą jakieś 10x10 cm

Jako członek Twojego FC muszę Ci oznajmic że wszystkiego dowiesz sie jutro na sparingu na którym zakupisz sobie tyle vlepek ile chcesz 8) policzysz ile ich jest jaką mają średnią powierzchnie sprawdzisz czy kleją sie dobrze i podzielisz się swoja opinią na najbliższym zgrupowaniu FC Huteusz
Hutnik SKARPA

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » pt lip 15, 2005 9:54 pm

Są vlepki 10x10, 5x5 i 5x20
Hutnik

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » sob lip 16, 2005 1:50 pm

Każda edycja vlepek lepsza od poprzedniej :!: :P
Nie zostaje mi nic wiecej tylko podziękować GT i życzyć dalszej udanej pracy nad następnymi (jeśli to możliwe to jeszcze lepszymi) edycjami vlepek :)