Bombki na choinke HUTNIKA

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

sikorek_nh
Posty: 1103
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Bombki na choinke HUTNIKA

Postautor: sikorek_nh » pt gru 23, 2005 8:57 pm

Wiem , że piszę troszeczke późno ! Ale dlaczego nikt nie weźmie się za zrobienie Bombek Hutnika na choinke ?? PRzecież było by dużo chętnych ! Pozdro ! :lol:
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Re: Bombki na choinke HUTNIKA

Postautor: abcdefgh » pt gru 23, 2005 9:25 pm

sikorek_nh pisze:Wiem , że piszę troszeczke późno ! Ale dlaczego nikt nie weźmie się za zrobienie Bombek Hutnika na choinke ?? PRzecież było by dużo chętnych ! Pozdro ! :lol:

A dlaczego nie Ty?
Hutnik SKARPA

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt gru 23, 2005 9:36 pm

Sikorek jesteś za młody, ale w zeszłym roku albo dwa lata temu GT robiło bombki ze stojaczkami. Chętnych zgłosiło się mniej niż 5 osób (nie pamiętam dokładnie). Jako, że mieliśmy korzystną umowę i można było wykonać nawet jedną sztukę to są oni szczęśliwymi posiadaczami unikatów. Jako że zainteresowanie było tak niskie to nie powtórzyła się ta akcja.

sikorek_nh
Posty: 1103
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » pt gru 23, 2005 10:03 pm

Dzieki ! Alfabet przynajmniej możesz nie pisac takich glupot ! Jakbys nie wiedzial ile mam lat i wogole ! :evil:
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » pt gru 23, 2005 10:11 pm

Huteusz jest chyba niewiele od ciebie starszy i jakos sobie poradzil z szalikami

sikorek_nh
Posty: 1103
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » pt gru 23, 2005 10:18 pm

Ja sie nie zajmuje takimi rzeczami ! 8) :lol: 8) :lol:
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » pt gru 23, 2005 10:24 pm

Jak sie nie zajmujesz, nie zamierzasz robić tylko czekasz aż inni zrobią to widze niewielki sens w pisaniu takich tematów.
Gdyby miała być takowa akcja na pewno zostalibyśmy poinformowani wcześniej.

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pt gru 23, 2005 11:51 pm

"bombowa" akcja byla 3 lata temu a jedne rodzynek heheh odebral bombke chyba rok po zamowieniu...

sikorek - popros tate - on am duuuuuze placy i napewno by cos wykombinowal.. :P

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob gru 24, 2005 8:38 am

Ja tez byłbym chętny! Są jakieś zdjęcia tych starych bombek?

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob gru 24, 2005 8:53 am

jak jestes chetny to idz na pigalaka to moze ktos cie zapnie- nie umiesz czytac ze bombki BYLY a NIE sa robione?

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » sob gru 24, 2005 10:11 am

HDS weź tak nie ciup Huteuszowi, przecież on jest młodziutki, kurwa nie musi dokładnie przeglądać forum, co Ty jesteś moderator czy administrator? Troche dystansu do forum, już zejdzcie z małolata
Obrazek

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » sob gru 24, 2005 11:30 am

HZA_Hutnik pisze:Sikorek jesteś za młody, ale w zeszłym roku albo dwa lata temu GT robiło bombki ze stojaczkami. Chętnych zgłosiło się mniej niż 5 osób (nie pamiętam dokładnie). Jako, że mieliśmy korzystną umowę i można było wykonać nawet jedną sztukę to są oni szczęśliwymi posiadaczami unikatów. Jako że zainteresowanie było tak niskie to nie powtórzyła się ta akcja.



no tak ale popatrz ile wtedy bylo osob na forum.... teraz mysle ze sporo by takich bombek poszlo:) ... zreszta sam sie kiedys w takie cos zabawilem w gimnazjum podczas wycieczki i wiem ze to niejest latwa sztuka ale gdyby zamowic profesjonalnie?:D Wisla ma,Cracovia ma, To czemu my mamy byc gorsi:D
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob gru 24, 2005 11:31 am

huteusz pisze:Ja tez byłbym chętny! Są jakieś zdjęcia tych starych bombek?


kurcze... ktos powiedzial ze bylo male zainteresowanie. Wiec pisze ze ja tez bylbym zainteresowany (wtedy widzicie jakie jest zainteresowanie). Moze sie przeciez okazac ze teraz jest duzo wiecej chetnych i zrobicie te bombki atomowe.

pozatym HDS ja widze ze bąbki BYŁY robine...
:evil: niektórzy chyba nie zabardzo rozumieją innych !!

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » sob gru 24, 2005 12:39 pm

sikorek_nh pisze:Alfabet przynajmniej możesz nie pisac takich glupot ! Jakbys nie wiedzial ile mam lat i wogole ! :evil:

Wiek nie ma tu znaczenia, producenta nie obchodzi kto zamawia bombki, szaliki itp. Pozdr
Hutnik SKARPA

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob gru 24, 2005 1:19 pm

BuA SPW pisze:HDS weź tak nie ciup Huteuszowi, przecież on jest młodziutki, kurwa nie musi dokładnie przeglądać forum, co Ty jesteś moderator czy administrator? Troche dystansu do forum, już zejdzcie z małolata

nie ciupie nikomu,
ze jest mlodziutki to wiem - mialem (?) przyjemnosc go widziec, poznac, skoro nie musi przegladac dokladnie forum to niech przykladowo zaklada 100 tematow o jednym i tym samym zamiast poszukac juz(?) istniejacego tematu - wtedy bedzie lad i pozadek na forum
nie jestem nie ylem(przynajmnije na tym forum) i nie mam zamiaru byc modem badz adminem
dystans na, a raczej do forum jest i to ogomny - coraz mniej osob sie wpisuje bo coraz to inteligentniejsze wypowiedzi sie pojawiaja
przeciez nikt na nim nie siedzi