EURO 2012

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

dUfio
Posty: 9162
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt cze 12, 2012 7:23 pm


HAMAS
Posty: 1601
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » wt cze 12, 2012 8:42 pm

pojebany świat

Piotrek
Posty: 2998
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt cze 12, 2012 10:40 pm

HAMAS pisze:pojebany świat

to spytaj kolegów po szalu co robili po fecie w hotelu centrum....

ja tylko chcę napisać że smuda to debil

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt cze 12, 2012 11:10 pm

Piotrek pisze:
HAMAS pisze:pojebany świat

to spytaj kolegów po szalu co robili po fecie w hotelu centrum....

ja tylko chcę napisać że smuda to debil


Dlaczego obrażasz naszego najzajebistszego trenera :) Po raz pierwszy od kiedy oglądam świadomie mistrzostwa z udziałem Polski nie będziemy grali 3 meczu o honor :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
blazernh
Posty: 332
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 8:14 pm
Lokalizacja: N.SZKOLNE.H
Kontakt:

Postautor: blazernh » wt cze 12, 2012 11:29 pm

HAMAS pisze:pojebany świat

Gdyby nie Ultras i Chuliganka , interesowałby się ktoś piłką ? :)
Hutnik NOWA HUTA

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » wt cze 12, 2012 11:40 pm

blazernh pisze:Gdyby nie Ultras i Chuliganka , interesowałby się ktoś piłką ? :)


Jasne że tak, być może i stadiony były by bardziej pełne i wiele rodzin chodziło by na nie... Wiadomo, było by to raczej wtedy bardziej piknikowe
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

Piotrek
Posty: 2998
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt cze 12, 2012 11:57 pm

BIMBER pisze:
Piotrek pisze:
HAMAS pisze:pojebany świat

to spytaj kolegów po szalu co robili po fecie w hotelu centrum....

ja tylko chcę napisać że smuda to debil


Dlaczego obrażasz naszego najzajebistszego trenera :) Po raz pierwszy od kiedy oglądam świadomie mistrzostwa z udziałem Polski nie będziemy grali 3 meczu o honor :)

bo debil to smuda :wink:

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » śr cze 13, 2012 12:22 am

Obrazek
Mam swój rozum i swoje sympatie!!



Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr cze 13, 2012 7:20 am

Właśnie wróciłem z Warszawy. Nie wiem na ile media coś pokazały, ale ogólnie grubo było.
Po dotarciu przed 13 do Wawy dowiadujemy się o zbiórce w miejscu X. Podbijamy tam i rzeczywiście zbiera się dość konkretna banda głównie Motor i Śląsk, jednak zbiórka w zupełnie innym miejscu, niż Stadion Narodowy. Jedziemy zobaczyć na zbiórkę Rosjan. Ledwo wchodzimy, a Polacy tuż przed mostem Poniatowskiego uderzają w tył kordonu Rosjan, jednak będący dobrą bandą Rosjanie z łatwością odbijają ataki, które trwają non stop. Co chwila jakieś K.O. to z jednej, to z drugiej strony.
Wchodzimy prawą stroną na most i idziemy wzdłuż pochody Rosjan (psy oddzielają dwa marsze), tutaj non stop walka, albo Rosjanie podbijają, albo my i tak cały czas. Przedostaję się z ekipą Polonii Bydgoszcz i Stomilu prawdopodobnie na czoło pochodu i tam niespodzianka. Ruscy generalnie robią co chcą, głównie mega wkurwiony Spartak napierdala kogo popadnie bez psów, które widząc co się dzieje zatrzymują pochód. W tym czasie polska ekipa spod stadionu wbija na most i regularna walka z Ruskimi, leżą znokautowani goście po całej długości z obydwu stron. W końcu wpada kordon i uspokaja akcję. Pod stadionem czeka kolejna banda Polaków i tutaj Ruscy lani, jak ścierwo. Palone ich flagi, szale, etc. Policja widząc co się dzieje stłacza Ruskich od razu zejściem z mostu na drugą stronę stadionu. Po naszej stronie walka z Policją na rondzie przy stadionie i obijanie Ruskich w knajpach i zagubionych na ulicach.
W tym samym czasie po drugiej stronie mostu - w okolicach wymarszu rosyjskiego pochodu - także regularna wojna z Ruskimi, którzy trzeba przyznać byli dobrze zorganizowani, zadziorni i nie dali sobie w kaszę dmuchać. Bronili swoich pikoli i nawet jeżeli było ich mniej stawiali się i podejmowali walkę. Walki przenoszą się na mniejsze ulice. Godzina do meczu, więc zawijamy na Fan Zone. Podbijamy, a tam awantura z policją taka, że odcinają dojście do strefy, barykady płonące na ulicach(!) i regularna bitwa w ciągu całego meczu. W Fan Zonie race na hymnie i po bramce, troszkę Ruskich obijanych co jakiś czas.
Ogólnie starcia przy przemarszu na remis, choć kilka razy cofali się nasi, ale głównie dlatego, że sporo prowokacji policji, którzy nakręcali: jazda na ruskich i potem wszystkich na glebę, więc podczas walki trzeba było uważać, żeby nie podbił gość z blachą. To samo pod Fan Zoną, podbijali do awanturników i dając butelkę mówili: rzuć sobie. Kilka razy im nie poszło i zaliczali K.O. za takie akcje, jak zostali wyczajeni.
Z ekip widocznych:
Legia - wiadomo, Lech, Arka, Wisła, GKS Katowice, Resovia i pewnie w cholerę innych. Z nami także Czesi, widoczna głównie Sparta.

Dodam jeszcze, że mało polskiej tv, za to strasznie dużo zagranicznej.


Mój post nie nawołuje do przemocy, jedynie jest sprawozdaniem tego, co widziałem na ulicach Warszawy.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... XL9d5VPWg#

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Tvn5kCc5Y#

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » śr cze 13, 2012 4:03 pm

BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » śr cze 13, 2012 8:31 pm


ksh72
Posty: 2625
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw cze 14, 2012 2:08 am


Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » czw cze 14, 2012 11:31 am

http://www.youtube.com/watch?v=EfL9u0k- ... re=g-all-u

4:45 i 8:25 popisowe akcje tajniaków w bluzach i szalikach polski
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw cze 14, 2012 11:50 am

Tego było na każdym kroku mnóstwo. Na moście widziałem ich w koszulkach ONR!

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw cze 14, 2012 2:10 pm