Temat o wszystkim

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw wrz 06, 2012 8:08 pm

radeknh pisze:jesli ktos bedzie 22.09 w Warszawie to zapraszam

http://www.youtube.com/watch?v=1OOAXEPAJi4

Obrazek


Toś panie trafił! Spróbuję się tam przejść ;)

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » ndz wrz 16, 2012 8:32 pm

Może ten szejk ma jakiegoś kumpla który by chciał zainwestować w Polsce?

http://babol.pl/kat,1025465,title,Manch ... caid=6f2e4

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » ndz wrz 23, 2012 6:35 pm

http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/

Dzień po emocjonujących pseudoderbach Warszawy,
odbyla się w stołecznym mieście manifestacja nacjonalistów oraz innych patriotów. Dotyczyła ona okrągłej, 70tej rocznicy powstania oddziału prawdziwych bohaterów – Narodowych Sił Zbrojnych. Początek manifestacji wyznaczono na godzinę 16:00. Około tej godziny na ulicy Marszałkowskiej zaczął zbierać się tłum, który liczył kilkaset osób, co jest widoczne na pojawiających się filmikach. 500 to absolutne minimum manifestantów. Prócz relacji wrzucam dość spory fotoreportaż "Drogi Legionisty" z tego wydarzenia!

Autonomiczni Nacjonaliści zebrali się na tyle pochodu, prócz nas (różne miasta: Warszawa, Poznań, Toruń, Chełm i inne) maszerowały środowiska typu MW, ONR, NOP, Niklot, Narodowa Łódź i inne. Jak zawsze – obecni kibice Legii. Warszawa gości na manifestacji kiboli Lechii Gdańsk oraz Lecha Poznań (z flagami: gdańską „Bóg, Honor, Ojczyzna” oraz wielkopolską: „Poznań” z herbem KKS) udowadniając, że mimo kosy -koalicja patriotyczna- to nie jest pusty slogan. Zresztą w skali europejskiej to nie jest nic dziwnego: Spartak i CSKA razem manifestują w sprawie Kaukazu, Partizan i Zvezda ganiają pedałów, a Ferencvaros i Ujpest uczestniczą w demonstracjach patriotycznych. Koalicje tego typu to po prostu oznaka kibolskiej cywilizacji. Tak trzymać! Co również jest widoczne na filmikach – udaje się namówić do manifestacji także sporą liczbę tzw. szarych osób. Pod pomnikiem Romana Dmowskiego, bo tam szliśmy, liczba demonstrantów wynosiła jeszcze większą ilość Polaków. Wróćmy jednak do Marszałkowskiej.

AN stają razem, a na przód ląduje znany już banner „Śmierć wrogom Ojczyzny”. Trasa przemarszu nie mogła być zbyt długa, gdyż szli z nami kombatanci. Po jakimś czasie wyruszamy, krzycząc znane hasła antykomunistyczne i patriotyczne. Wraz z nami spora obstawa milicji, która kameruje nam twarze w coraz bezczelniejszy sposób. Obecnych wielu dziennikarzy, w tym strzelacze twarzówek w trampkach :-).

Jako, że ustawa jeszcze nie działa – psy nie reagowały na licznie odpalaną pirotechnikę. Zakaz achtungów z Legii chyba przeniósł się na klimaty nacjonalistyczne, bo petard bodajże nie było – pojawiły się zaś race i świece dymne (podczas pochodu oraz pod pomnikiem). Autonomiczni Nacjonaliści z Warszawy mają flagi na kijach z logiem znanym z AN oraz herbem Stolicy. Kilka ekip z kraju też przywiozło swoje bannery.

Marsz zakończył się (ok. 17:00) pod pomnikiem Romana Dmowskiego. Zygmunt Goławski, jeden z kombatantów, żołnierz NSZ i działacz opozycji antykomunistycznej w PRLu, podziękował wszystkim za tak liczne uczestnictwo w marszu. Kombatanci byli zaskoczeni i zadowoleni z liczby młodych osób, które tego dnia wyszły ze swoich domów. Nasza liczba nie zawiodła, było mniej więcej tak jak się spodziewano.

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn wrz 24, 2012 9:35 am

Jakiś czas temu przy okazji jakiejś relacji z meczu ktoś opisał mnie, że jestem typie w Ringo z Beatlesów i rozgorzała dyskusja :wink:
Zgodnie z tym, co wtedy napisałem zapraszam na koncert:

Obrazek

Jeżeli ktoś ma ochotę - zapraszam!

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » wt wrz 25, 2012 5:08 pm

jak widać każdy powód jest dobry :)

GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A



"Właśnie dostaliśmy faks z Drzewiarza Jasienica.
Ze względu na remont kanalizacji w obrębie obiektu, nie przyjmą zorganizowanej grupy przyjezdnej."
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr wrz 26, 2012 10:47 pm

Obrazek
Czy ta Huta to jakaś dzielnica Sandomierza czy miejscowość koło Annopola ? Albo jeszcze gdzieś indziej ?

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw wrz 27, 2012 9:18 am

To jest popularna nazwa osiedla na prawobrzeżnej części Sandomierza w pobliżu huty szkła. Ta część była najbardziej poszkodowana z powodu powodzi w ostatnich latach.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » pt wrz 28, 2012 5:48 am


SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt paź 05, 2012 8:21 pm

Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt paź 05, 2012 8:41 pm

Szukam jakiegoś dobrego serwera gdzie mógłbym hostować kopię swoich utworów i się podzielić z kimś, mając pewność że nikt się do niej nie uczepi.

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » pn paź 22, 2012 7:12 pm

widzę, że właśnie w "Jeden z dziesięciu" występuję jeden z forumowiczów :) chyba, że mam zwidy heh
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

stazyja69
Posty: 4508
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn paź 22, 2012 7:58 pm

Bingo na realu :wink:

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn paź 22, 2012 10:28 pm

I jak poszło? Nie oglądałem :)

sermak79
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 05, 2010 8:46 pm

Postautor: sermak79 » wt paź 23, 2012 7:43 am

Doszedł do finału,a tam zajął drugie miejsce.Przy odrobinie szczęścia wygrałby to,bo gostkowi została jedna szansa,a Bingo miał dwie...ale akurat tamten odpowiedział i...Szkoda.Jedno jest pewne.Dla Bingo nie liczył sie żaden udział ani kasa tylko ten kuferek ze słodyczami.Żyła z niego straszna,bo do dzisiaj zjadłem tylko jedną czekoladkę z tegoż kuferka,a ponoć ciężki był...Cóż,Bingo przepadlisty jest :P

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt paź 23, 2012 8:34 am

sermak79 pisze:Doszedł do finału,a tam zajął drugie miejsce.Przy odrobinie szczęścia wygrałby to,bo gostkowi została jedna szansa,a Bingo miał dwie...ale akurat tamten odpowiedział i...Szkoda.Jedno jest pewne.Dla Bingo nie liczył sie żaden udział ani kasa tylko ten kuferek ze słodyczami.Żyła z niego straszna,bo do dzisiaj zjadłem tylko jedną czekoladkę z tegoż kuferka,a ponoć ciężki był...Cóż,Bingo przepadlisty jest :P


Zjadłeś jedną bo się odchudzasz :D
Jak ze Swojej wagi spadniesz do mojej to dam Ci w nagrodę jeszcze jedną :P

Swoją drogą to nie wiedziałem że program ma aż tak dużą oglądalność.