Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
Bocheński KS - Czarni Połaniec x
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice x
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn x
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) x
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 2
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice x
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn x
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) x
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 2
-
- Posty: 2726
- Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm
Bocheński KS - Czarni Połaniec 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice x
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) x
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice x
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) x
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Quam dulce et decorum est pro patria mori
Bocheński KS - Czarni Połaniec 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn x
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków x
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn x
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków x
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Hutnik Kraków
Bocheński KS - Czarni Połaniec 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 1
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn X
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 1
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn X
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Bocheński KS - Czarni Połaniec 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 1
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa x
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn X
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 1
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa x
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn X
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Bocheński KS - Czarni Połaniec 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż x
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa x
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn X
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż x
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa x
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn X
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Bocheński KS - Czarni Połaniec 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn x
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta x
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 2
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn x
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta x
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 2
Bocheński KS - Czarni Połaniec 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa x
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn x
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom x
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa x
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn x
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!
-
- Posty: 1522
- Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm
Bocheński KS - Czarni Połaniec 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 1
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 1
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Bocheński KS - Czarni Połaniec 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom X
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn X
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom X
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn X
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Mam swój rozum i swoje sympatie!!
Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG
Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG
Bocheński KS - Czarni Połaniec x
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 2
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa x
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 2
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 2
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa x
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 2
Bocheński KS - Czarni Połaniec 2
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 1
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa x
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn x
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 1
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa x
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn x
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Bocheński KS - Czarni Połaniec 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 1
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 1
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 1
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 1
Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1
Pary na 10-11 listopada:
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz
Janina Libiąż - Lubań Maniowy
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz
Janina Libiąż - Lubań Maniowy
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice
-
- Posty: 2726
- Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy x
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy x
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Quam dulce et decorum est pro patria mori