Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna x
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna x
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 2
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz x
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice x
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna x
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 2
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz x
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice x
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna x
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna x
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy x
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice x
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna x
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy x
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice x
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Hutnik Kraków
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz x
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 2
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz x
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 2
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz x
Janina Libiąż - Lubań Maniowy x
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów x
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 2
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz x
Janina Libiąż - Lubań Maniowy x
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów x
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 2
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 2
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy x
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 2
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy x
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
Tabela uwzględnia kolejkę 3 i 4.11.2012 (z meczem w Sandomierzu) , kolejka która zostanie dokończona 18.11.2012 nie jest na razie uwzględniana w tej tabeli .
1. HZA_Hutnik 54 + 6 = 60
2. pablo 55 + 2 = 57
3. robnh 51 + 5 = 56
3. Daro1950 50 + 6 = 56
5. Troublemeker 50 + 4 = 54
5. derexnh 48 + 6 = 54
5. patryk 48 + 6 = 54
8. stazyja69 49 + 4 = 53
8. JOK 49 + 4 = 53
8. Hamas 48 + 5 = 53
11. misiekHKS 47 + 6 = 53
12. fubu 46 + 6 = 52
13. Kosoviak 43 + 6 = 49
14. KSH74NH 47 + 0 = 47
15. HutnICy 38 +4 = 42
16. ŁukaszGT 40 + 0 = 40
16. dcure 40 + 0 = 40
18. bolo 37 + 0 = 37
19. KoKoNH 25 + 5 = 30
1. HZA_Hutnik 54 + 6 = 60
2. pablo 55 + 2 = 57
3. robnh 51 + 5 = 56
3. Daro1950 50 + 6 = 56
5. Troublemeker 50 + 4 = 54
5. derexnh 48 + 6 = 54
5. patryk 48 + 6 = 54
8. stazyja69 49 + 4 = 53
8. JOK 49 + 4 = 53
8. Hamas 48 + 5 = 53
11. misiekHKS 47 + 6 = 53
12. fubu 46 + 6 = 52
13. Kosoviak 43 + 6 = 49
14. KSH74NH 47 + 0 = 47
15. HutnICy 38 +4 = 42
16. ŁukaszGT 40 + 0 = 40
16. dcure 40 + 0 = 40
18. bolo 37 + 0 = 37
19. KoKoNH 25 + 5 = 30
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz X
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy X
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów X
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice X
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz X
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy X
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów X
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice X
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy X
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy X
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Mam swój rozum i swoje sympatie!!
Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG
Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG
-
- Posty: 1522
- Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 2
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 2
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy x
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice x
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy x
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice x
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna X
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz X
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna X
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz X
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 2
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice x
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 1
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice x
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna 2
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Bocheński KS 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna X
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz X
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów x
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna x
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz 2
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna X
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz X
Janina Libiąż - Lubań Maniowy 1
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów x
Juventa Starachowice - Dalin Myślenice 1
Czarni Połaniec - Poprad Muszyna x
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki x
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice x