Temat o wszystkim

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr paź 25, 2017 5:35 pm

PITROL pisze:Aha i ¿eby ka¿dy by³ m±dry przed szkod± a nie po nie próbujcie prawiæ komplementów kobietom po wypiciu 11 piwa! Ja we wtorek spróbowa³em i chyba siê nieco wkurwi³a a mia³em dobre intencje :oops:
Niewiem moze podesz³e¶ do zbyt oieknej kobiety i wyczula od ciebie alkohol i uzna³a to za ohydne.Moze ³atwiej by ci po czyms takim posz³o z brzydsza kobieta,ale to juz zalezy indywidualnie od kobiety.Zrobic z siebie sztuczny lans przed kobieta i graæ cyrkowo to jednak ma krotkie nogi i kobieta z czasem i tak cie taka porzuci.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1892
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw paź 26, 2017 6:39 pm

gordi pisze:
PITROL pisze:Aha i żeby każdy był mądry przed szkodą a nie po nie próbujcie prawić komplementów kobietom po wypiciu 11 piwa! Ja we wtorek spróbowałem i chyba się nieco wkurwiła a miałem dobre intencje :oops:
Niewiem moze podeszłeś do zbyt oieknej kobiety i wyczula od ciebie alkohol i uznała to za ohydne.Moze łatwiej by ci po czyms takim poszło z brzydsza kobieta,ale to juz zalezy indywidualnie od kobiety.Zrobic z siebie sztuczny lans przed kobieta i grać cyrkowo to jednak ma krotkie nogi i kobieta z czasem i tak cie taka porzuci.

Bez jaj ta rada uratowała mi życię. Dzięki za radę ,nie mam nic do dodania .Wstawie ją że chyba sobie w podpisie.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1892
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt paź 27, 2017 4:25 pm

Nie no dość dysput o kobietach, bo się, że śmiechu ugryzłem w język. Wlazłem do piwnicy rozpalić w piecu, od CO i tam o dziwo wśród gazet z przed lat, co są na rozpałkę, znalazłem kilka numerów TMK z lat 2002-2005 jest tam wiele zmianek o meczach Hutnika i nie tylko a ja śmieciarz zamiast je wrzucić do pieca przetarłem z kurzu.Stan bardzo dobry, więc jakby jakiś kolekcjoner lub statystyk chciał je mieć oddam za darmo, ewentualnie może za odkurzenie piwo postawić. Oferta ważna dla kibiców Hutnika.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pt paź 27, 2017 9:09 pm

PITROL pisze:Nie no dość dysput o kobietach, bo się, że śmiechu ugryzłem w język. Wlazłem do piwnicy rozpalić w piecu, od CO i tam o dziwo wśród gazet z przed lat, co są na rozpałkę, znalazłem kilka numerów TMK z lat 2002-2005 jest tam wiele zmianek o meczach Hutnika i nie tylko a ja śmieciarz zamiast je wrzucić do pieca przetarłem z kurzu.Stan bardzo dobry, więc jakby jakiś kolekcjoner lub statystyk chciał je mieć oddam za darmo, ewentualnie może za odkurzenie piwo postawić. Oferta ważna dla kibiców Hutnika.


Proponuję popularne w ostatnim okresie aukcje na szeroko pojęty hutniczy cel.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1892
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob paź 28, 2017 2:52 pm

Ja do tego nie mam głowy, ale jeśli to ogarniesz albo znasz kogoś, kto by je w taki sposób spożytkował to przyniosę je jutro na mecz.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob paź 28, 2017 8:24 pm

http://free4web.pl/3/1,98007,247139,Threads.html ostatnio tak se grzebi±c natrafi³em na takie cos.Co o tym s±dzicie? :roll:

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » ndz paź 29, 2017 8:21 am

PITROL pisze:Ja do tego nie mam głowy, ale jeśli to ogarniesz albo znasz kogoś, kto by je w taki sposób spożytkował to przyniosę je jutro na mecz.


Tak prawdę napisawszy wystarczy wrzucić foto numerów "TMK!" na grupę Hutnik Kraków na Facebook'u, podać cel aukcji (np. Akademia, pomoc dla Mateusza) i czas trwania. Ot, cała filozofia. :)
Quam dulce et decorum est pro patria mori

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz paź 29, 2017 9:11 pm

PITROL pisze:
gordi pisze:
PITROL pisze:Aha i ¿eby ka¿dy by³ m±dry przed szkod± a nie po nie próbujcie prawiæ komplementów kobietom po wypiciu 11 piwa! Ja we wtorek spróbowa³em i chyba siê nieco wkurwi³a a mia³em dobre intencje :oops:
Niewiem moze podesz³e¶ do zbyt oieknej kobiety i wyczula od ciebie alkohol i uzna³a to za ohydne.Moze ³atwiej by ci po czyms takim posz³o z brzydsza kobieta,ale to juz zalezy indywidualnie od kobiety.Zrobic z siebie sztuczny lans przed kobieta i graæ cyrkowo to jednak ma krotkie nogi i kobieta z czasem i tak cie taka porzuci.

Bez jaj ta rada uratowa³a mi ¿yciê. Dziêki za radê ,nie mam nic do dodania .Wstawie j± ¿e chyba sobie w podpisie.
nie masz pomys³u jak poderwac kobity,kup duzo pola uprawnego i zg³os sie do programu w tvp rolnik szuka zony.Tak bedziesz mógl wybierac i przebieraæ w ofertach i beda ci listy przysy³a³y i zdjêcia,ani ty bedziesz decydowa³ kto przechodzi do nastêpnej rundy i zostaniesz z 3 kobitami w domu przez kilka dni i zdecydujesz potem jak± te jedna wybierzesz :roll:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1892
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn paź 30, 2017 12:35 pm

Byłoby to nawet zabawne gdyby mi tak pocisnął ktoś, kto się udziela gdziekolwiek poza Internetem..
Dobra gordi błysłaś więcej nie odpisuj 2 razy wystarczy
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn paź 30, 2017 4:09 pm

PITROL pisze:By³oby to nawet zabawne gdyby mi tak pocisn±³ kto¶, kto siê udziela gdziekolwiek poza Internetem..
Dobra gordi b³ys³a¶ wiêcej nie odpisuj 2 razy wystarczy
Co to znaczy b³ys³a¶ ? :roll:

stazyja69
Posty: 4508
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn paź 30, 2017 6:47 pm

gordi pisze:
PITROL pisze:Byłoby to nawet zabawne gdyby mi tak pocisnął ktoś, kto się udziela gdziekolwiek poza Internetem..
Dobra gordi błysłaś więcej nie odpisuj 2 razy wystarczy
Co to znaczy błysłaś ? :roll:

To oznacza , że Pitrol poszedł się upić

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1892
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn paź 30, 2017 11:52 pm

Właśnie wytrzeźwiałem.
Dzwoni blondynka do mechanika:- Proszę pana, cieknie mi coś pod samochodem - takie gęste i ciemne.- To olej - odpowiada mechanik.- To oleje –odpowiedziała blondi
A tak poważnie to nad gordim nie warto się znęcać, bo pewnie jak był mały(jest?) To mama wieszała mu pęto kiełbasy na szyi, aby choć psy chciały się z nim bawić. Uraz psychiczny został do dzisiaj i wypisuje elaboraty na forum, aby zaistnieć. Jeśli to forma terapii to ja jestem tolerancyjny
8)
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt paź 31, 2017 8:12 am

PITROL pisze:W³a¶nie wytrze¼wia³em.
Dzwoni blondynka do mechanika:- Proszê pana, cieknie mi co¶ pod samochodem - takie gêste i ciemne.- To olej - odpowiada mechanik.- To oleje –odpowiedzia³a blondi
A tak powa¿nie to nad gordim nie warto siê znêcaæ, bo pewnie jak by³ ma³y(jest?) To mama wiesza³a mu pêto kie³basy na szyi, aby choæ psy chcia³y siê z nim bawiæ. Uraz psychiczny zosta³ do dzisiaj i wypisuje elaboraty na forum, aby zaistnieæ. Je¶li to forma terapii to ja jestem tolerancyjny
8)
Wy³±cz grza³e.

stazyja69
Posty: 4508
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt lis 10, 2017 6:10 pm


KSH74NH
Posty: 4418
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt lis 10, 2017 8:55 pm

Czy nasz szzypiorniak gra w 3 lidze ? bo nie widze w tabeli
http://www.mzpr.pl/?str=tresc9&p_id=2