POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
sudione

Postautor: sudione » pt wrz 16, 2022 12:53 pm

Piotrek pisze:Europa próbuje 4 dniowy tydzień pracy, a w Polsce już tak jest - przynajmniej u mnie w branży w małych zakładach produkcyjnych. Małe firmy 10-20 pracowników przestają w piątki pracować bo nie ma po co, kilka lat temu zapieprzali nawet w soboty do późnych godzin.

To dopiero początek. :cry:

stazyja69

Postautor: stazyja69 » sob wrz 17, 2022 2:18 pm

sudione pisze:
Piotrek pisze:Europa próbuje 4 dniowy tydzień pracy, a w Polsce już tak jest - przynajmniej u mnie w branży w małych zakładach produkcyjnych. Małe firmy 10-20 pracowników przestają w piątki pracować bo nie ma po co, kilka lat temu zapieprzali nawet w soboty do późnych godzin.

To dopiero początek. :cry:

W firmie której pracuje od 1998 poleciało 10 Ukraińców którzy pracowali po 12 godzin czyli 15 etatów.
Od października kombinacje z godzinami.

Awatar użytkownika
Aldaris

Re: POLITYKA

Postautor: Aldaris » pn gru 05, 2022 10:06 pm

Nie pytam ludzi, sam też miałem wiele różnych rzeczy na głowie. Czytam za to różne fora i odnosi się wrażenie, że narastają nastroje antyukraińskie. Mam tu na myśli nastroje względem Ukraińców mieszkających w Polsce. Jak to wygląda, prawda to?
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Piotrek

Re: POLITYKA

Postautor: Piotrek » śr gru 07, 2022 6:18 pm

Aldaris pisze:Nie pytam ludzi, sam też miałem wiele różnych rzeczy na głowie. Czytam za to różne fora i odnosi się wrażenie, że narastają nastroje antyukraińskie. Mam tu na myśli nastroje względem Ukraińców mieszkających w Polsce. Jak to wygląda, prawda to?

Co w tym dziwnego. Ciekawe ilu Polaków wie, że ukraincy dostają zasiłki pieniężne w wysokości co najmniej 2 tyś/mies. Podobno po galeriach to same ukrainki chodzą i kupują co się da. A najbliższym przykładem masz halę Hutnika. Powoli ludziom się oczy otwierają.