do GT

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

SuperWawrzyn
Posty: 15
Rejestracja: pt maja 06, 2005 1:48 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta

do GT

Postautor: SuperWawrzyn » ndz maja 29, 2005 11:01 pm

Dlaczego zawsze jast tak mało zdjęć na waszej stronie np z ostatniego meczu z sandecją na stronie sracovi jest 3 razy więcej fotetek niż na stronie GT szkoda wam kliszy?? :evil:

Spocony w lodówce
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 25, 2004 8:54 pm
Lokalizacja: z Lodówki

Postautor: Spocony w lodówce » ndz maja 29, 2005 11:10 pm

Zaraz jakaś mądra głowa napisze " to weź aparat i zrób wiecej" ;)
Dumni po wygranej, wierni po porażce,wkurwieni po remisie.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » ndz maja 29, 2005 11:13 pm

SuperWawrzyn mam dla Ciebie dwa rozwiązania:
1). Idź na Cracovie to z każdego meczu będziesz miał 3 razy więcej fotek. Gwarantuje Ci - oni Cię przygarną!!!
2). Weź aparat, idź na mecz, zrób zdjęcia, przygotuj ich obróbkę w domu, pozasłaniaj twarze, umieść na stronie i będzie tyle ile sam będziesz chciał.

Do Was obu napiszę, że aby pojawiło się choć tyle zdjęć to od powrotu z meczu do po północy siedziały nad tym dwie osoby poświęcając sobotni wieczór kiedy to każdy z Was siedział i pił piwko ze znajomymi. Myślisz że oni tego nie woleli zrobić?? Umieszczenie zdjęć to nie tylko ich pstryknięcie na meczu...

A tak poza tym to takie osoby jak Ty, którym w dupach się przewraca, powodują że ludziom się wszystkiego odniechciewa. Jeszcze miesiąc temu nie było strony GT, zdjęcia z meczu jak pojawiały się na jakiejś stronie to po miesiącu. Mamy postęp, chłopaki z GT się starają, a Tobie się w dupie przerwraca...

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz maja 29, 2005 11:18 pm

NO NIBY NIE DUŻO TYCH ZDJĘĆ, ALE PO PIERWSZE SĄ ZAWSZE FAJNIE DOBRANE, A PO DRUGIE FAKTEM JEST, ŻE TERAZ WIADOMO GDZIE JAKICHKOLWIEK ZDJĘĆ SZUKAĆ.

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » pn maja 30, 2005 12:33 am

A po co ci 20 zdjec baardzo podobnych? nie lepiej jedno najlepsze ujecie? interesuja cie zdjecia np 80 letniego goscia jarajacego szluga, badz pilkarzy biegajacych po boisku? smiem watpic. Pozatym zdjecia pojawiala sie jeszcze tego samego dnia lub kilka minut po polnocy na naszej stronce.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn maja 30, 2005 12:45 am

Co do wypowiedzi Dario to wewnątrz grupy GT'02 zostało ustalone iż na stronce znajdować się będą tylko i wyłącznie zdjęcia kibiców. Zdjęcia zawodników znajdziecie na stronie http://www.nowahuta.org.pl natomiast na http://www.globetrotters.prv.pl zdjęcia z trybun.

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » pn maja 30, 2005 1:04 am

HZA ==> wiedzalem ze o czyms zapomnialem :oops: adrenalina mi podskoczyla itd itd :wink:

dUfio
Posty: 9162
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 30, 2005 7:22 am

Spocony w lodówce pisze:Zaraz jakaś mądra głowa napisze " to weź aparat i zrób wiecej" ;)


a pewnie ze napisze :!: z fotkami sie u nas ruszyło tej wiosny, nie dłuzej jak dzien po meczu są one na naszej stronie, wczesniej zdjecia z meczu mielismy tylko wtedy jak ktos wrzucił swoje prywatne fotki na forum, ewentualnie w TMK po miesiacu (o stronie kom.pl nie mowie,tam zdjecia były czasem po 3 miechach, oczywiscie nie zawsze zdazało sie oczywiscie szybciej, zreszta zdecydowanie wiecej było pilkarskich, kibicowskie były duzo gorszej jakości niz u nas od okolo roku nie ma zadnych) wiecej-sa to zdjęcie w 100% profesjonalne, robione wysokiej jakości sprzetem, z murawy, idealne ujecia i zbliżenia ale Tobie ciągle źle :!: wali Cie to ze stawiamy na jakość, nie na ilość wazne ze na Cracovii jest tyle... no i ch z tego? widziałes jakie tam są zdjęcia? to jest g..o a nie zdjecia! jakies krzywe ujęcia robione z sektora, byle kiedy, bez zadnego zblizenia przygotowania itd. niezamazane twarze, pełna amatorszczyzna-tego chcesz na naszych zdjeciach? HZA juz dał Ci rozwiazania !

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » pn maja 30, 2005 10:22 am

poprzewwracało wam się w łbach? jak czytam takie rzeczy to mnie mdli! właściwe wszystko napisali moi poprzednicy. rozumiem, krytyka jest wskazana, ale bez JAJ! to nie jest krytyka tylko wkurwianie. napisz jeszcze jeden z drugim, że na zdjęciach nie ma wszystkiego, że kawałek flagi się "uciął", że na jednym Marta dłubie w nosie, a Krysia nie, że na paru wyszliście jak Pudziany a na innych nie - nasza wina?! zdjęć jest tyle że akurat wszystko można zobaczyć (co sie działo).

aha, i dlaczego pretensje do GT??? co my jesteśmy od pstrykania fotek? to że akurat to też czynimy to chyba plus dla nas :)

Spocony w lodówce
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 25, 2004 8:54 pm
Lokalizacja: z Lodówki

Postautor: Spocony w lodówce » pn maja 30, 2005 3:10 pm

Dufio -do mnie to piszesz?
Dumni po wygranej, wierni po porażce,wkurwieni po remisie.

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » pn maja 30, 2005 3:55 pm

Ja myśle ze grupa GT która działa jak na nasze warunki pręznie , powinna być w 100% nagradzana (bravami) za ta prace jaką wykonuja.A jeśli komus nie pasuje ze jest mało fotek to przeciez zawsze moze podejśc do kogos z GT i zaoferować pomoc oni napewno beda z niej zadowoleni i chetnie przydiela temu komus jakiec ciekawe zadanko .

Szacunek dla GT chłopaki trzymajcie tak dalej.


PS :mój post nie był kierowany do zadnej konkretnej osoby lecz do wszyskich którzy maja do GT jakies bezsensowne tzw."ale".Pozdrawiam . Gall.

dUfio
Posty: 9162
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 30, 2005 4:04 pm

Spocony w lodówce pisze:Dufio -do mnie to piszesz?


do autora tematu

ale po tonie i wyczuwalnej ironii w Twojej wypowiedzi mozna odczuc ze masz podobne zdanie, dlatego posłużyłem sie tym chyba dosyć zgryżliwym cytatem

ps. jesli miałes inne intencje to sorx

Spocony w lodówce
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 25, 2004 8:54 pm
Lokalizacja: z Lodówki

Postautor: Spocony w lodówce » pn maja 30, 2005 6:18 pm

No to jednak źle wyczułeś moją ironie , a zdanie mam podobne ale do Was wypowiadajacych sie w tym temacie.
Dumni po wygranej, wierni po porażce,wkurwieni po remisie.

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn maja 30, 2005 8:15 pm

Nie ma się co spinać, bo to kawał dobrej roboty w wykonaniu "Gietek".
Kogoś poniosło i tyle...

SuperWawrzyn
Posty: 15
Rejestracja: pt maja 06, 2005 1:48 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta

Postautor: SuperWawrzyn » pn maja 30, 2005 11:44 pm

Ja tylko chciałem zapytać :roll: ale widze że nie ma co sie udzielać :twisted: